Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sparta má po losu, ale zná jen jedno jméno soupeře

Sparta má po losu, ale zná jen jedno jméno soupeře

Trochu to komplikuje propagaci akce, ale Sparta si ještě musí počkat na jména všech soupeřů v základní skupině Ligy mistrů, kterou bude pořádat. Vědělo se ale dopředu, že z osudí ji budou přisouzeni protivníci, kteří nejprve musejí na sklonku srpna úspěšně projít kvalifikací. Jedno jméno soupeře ale Pražané znají a je to jméno zajímavé – polský Rekord Bielsko-Biala.

Skupiny předkola
Skupina A: Kampuksen Dynamo (FIN), Toulon Elite (FRA), KF Tirana (ALB), SMS Viimsi (EST, pořadatel)
Skupina B: Lokomotiv Daugavpils (LVA), Shkupi 1927 (MKD, pořadatel), Cardiff University (WAL), Encamp (AND)
Skupina C: Imperial Wet (ROU), Futsal Minerva (SUI), AEK Futs Club (GRE, poř.), Blue Magic Dublin (IRL)
Skupina D: Pinerola Brastislava (SVK), Omonia Nicosia (CYP, poř.), Gazi Üniversitesi (TUR), Vaengir Júpiters (ISL)
Skupina E: TSV Weilimdorf (GER), Wiener Neustadt (AUT, poř.), Racing Luxembourg (LUX), Sparta Belfast (NIR)
Skupina F: Luxol St. Andrews (MLT), Sjarmtrollan Idrettslag (NOR, poř.), Dinamo Kišiněv (MDA), Fiorentino (SMR)
Skupina G: Hovocubo (NED, pořadatel), London Helvecia (ENG), Lynx FC (GIB), PYF Saltires (SCO)
Skupina H: Georgians (GEO), Varna City (BUL, pořadatel), Maccabi Nahalat Yitzhak Tel-Aviv (ISR)
Skupina I: Leo Futsal Club (ARM), Futsal Gentofte (DEN), KMF Titograd (MNE, pořadatel)

Skupiny Main round A
Skupina 1: Sporting Lisabon (POR), Ekonomac Kragujevac (SRB), Dobovec (SVN, pořadatel), Mostar SG (BIH)
Skupina 2: Benfica Lisabon (POR), Halle-Gooik (BEL, pořadatel), Araz Naxcivan (AZE), Prodexim Cherson (UKR)
Skupina 3: FC Barcelona (ESP), Ajat (KAZ), Ťumeň (RUS), FC Vytis (LTU, pořadatel)
Skupina 4: Kairat Almaty (KAZ), ElPozo Murcia (ESP), KPRF Moskva (RUS), Berettyóújfalu (HUN, pořadatel)

Skupiny Main round B
Skupina 5: Rekord Bielsko-Biala (POL), Sparta Praha (CZE, pořadatel), vítěz předkola Sk. C, vítěz předkola Sk. F
Skupina 6: Novo Vrijeme Makarska (CRO, poř.), vítěz předkola Sk. B, vítěz předkola Sk. D, vítěz předkola Sk. I
Skupina 7: Stalitsa Minsk (BLR, pořadatel), Liburn (KOS), vítěz předkola Sk. G, vítěz předkola Sk. A
Skupina 8: Pesaro (ITA), Uddevalla (SWE, pořadatel), vítěz předkola Sk. H, vítěz předkola Sk. E

4. července 2019 – eFutsal