Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Mělník potvrdil roli favorita

Mělník potvrdil roli favorita

AKTUALIZOVÁNO – Druhé semifinálové utkání středočeské části Poháru FAČR se hrálo včera v neveklovská sportovní hale. Domácí účastník okresního přeboru Tenisáci Benešov zde přivítal prvoligovým SK Olympik Mělník a vůbec nedal svou kůži lacino.

Tenisáci Benešov – SK Olympik Mělník 6 : 8 (3 : 4)

Hostující prvoligový celek měl od úvodního hvizdu mírnou převahu, vstřelit branku však dokázal až v 9. minutě. Odpověď bojujících hostí však byla rychlá, když o minutu později vyrovnali. V 18. minutě vedli hosté již o tři branky, jenže domácí bojovali, a tak se šlo do kabin s rozdílem pouze jediného zásahu. Ve 24. minutě dokázal domácí Mareš dokonce vyrovnat, což přinutilo hosty zvýšit obrátky. Rázem jich bylo plné hřiště a ve 39. minutě vedli o čtyři branky. Domácí však ani nyní nerezignovali a dvěma zásahy v poslední minutě upravili skóre na velmi přijatelný stav.
Branky: Balík 2, Průcha, Mareš, Žižka, vlastní – Vokoun 4, Nečas, Machytka, Šmejkal, Prejsa.
Rozhodčí: Velebil, Žarnecki. ŽK: Franěk, Zoubek, Balík, Lupač – Šmejkal, Machytka. 80 diváků.

Finále se tak odehraje mezi FC Malibu Mladá Boleslav (2. liga) a SK Olympik Mělník (VARTA futsal liga), a to ve SH Mladá Boleslav (pokud se soupeři nedomluví jinak). Finálové utkání musí být odehráno do 10.9.2019.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.