Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Sparta nedala Svarogu šanci, s přehledem získala titul

Sparta nedala Svarogu šanci, s přehledem získala titul

Poprvé v historii může pražská Sparta slavit mistrovský titul. Ani ve třetím finále nenechala nikoho na pochybách, že jde neohroženě za titulem a v Teplicích zvítězila vysoko 6:0. Poté mohly na palubovce vypuknout oslavy, které se protáhly do časných ranních hodin.

Přestože se Svarogu z Portugalska vrátil uzdravený Daniel Ramos, v souboji proti Spartě to domácím nepomohlo. Pražané od začátku utkání diktovali tempo hry a i když první velkou šanci zahodil Drahovský, dokázali vyhrát první poločas vysoko 4:0.

Při vší úctě k domácí snaze neměl Svarog po změně stran už šanci s vývojem utkání cokoliv udělat a tak mohla po závěrečné siréně vypuknout oslava vítězného týmu. Sparta slaví futsalový titul poprvé v historii, do hlavního města se pohár pro mistra ligy vrací po dlouhých dvaceti letech…

„Bylo dobře, že jsme do Teplic jeli za stavu 2:0, nebyli jsme pod žádným tlakem. Defenziva pracovala v celé sérii velmi dobře. Nevím, jestli to bylo tím, že jsme v semifinále s Chrudimí dostávali hodně gólů, nebo slabším finálovým soupeřem. S Chrudimí by asi bylo finále těžší než proti Teplicím,“ řekl pro Českou televizi sparťanský brankář Ondřej Vahala.

Svarog Teplice – Sparta Praha 0:6 (0:4)
Branky: 8. Cupák D. (Drahovský), 11. Drahovský, 16. Wilde (Novak), 20. Seidler (Cupák D.), 35. Novak, 36. Drahovský. Rozhodčí: Henych, Černý, Chládek.
Svarog: Jeronimo, Hůla, Soukup – Baran, Novotný, Chongor, Šebek, Černý, Daniel, Djaelson, Nene, Teka, Rodrigo, Claudinho.
Sparta: Vahala, Gerčák, Bezstarosti – Seidler, Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Křivánek, Hora, Hrdina, Amrani, Cupák D.

4. června 2019 – eFutsal