Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Posledním semifinalistou poháru FC Malibu Mladá Boleslav

Semifinále středočeské části Poháru FAČR zná již své složení, když si včera vybojovali v mladoboleslavském derby postup mezi čtyři nejlepší druholigoví futsalisté FC Malibu Mladá Boleslav.

SC Cobra Mladá Boleslav – FC Malibu Mladá Boleslav 2 : 5 (0 : 3)

Hosté od úvodního hvizdu potvrzovali roli favorita, kdy byli aktivnější, více u míče a během prvního poločasu si vytvořili tříbrankový náskok, zatímco domácí účastník okresního přeboru nastřelil pouze tyč. Obraz hry se příliš nezměnil ani ve druhém poločase, kdy se domácí brankově prosadili až za stavu 0:4 a v poslední minutě pak již jen dalším přesným zásahem upravili konečné skóre.
Branky: Rys, Chaloupka – Vaněk 2, Maňas, Pitloun, Šimáček.
Rozhodčí: Trlida, Nejedlo. ŽK: Novák, Vaněk (oba Malibu). 50 diváků.

Složení semifinálových dvojic:

FC Malibu Mladá Boleslav – FK Kladno (SH Mladá Boleslav)
Tenisáci Benešov – SK Olympik Mělník (SH Neveklov)

Semifinále středočeské části Poháru FAČR musí být odehráno do 30.6.2019, termíny duelů musí být nahlášeny do 15.6.2019.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.