Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Futsalový program na tento týden

Futsalový program na tento týden

Futsalová mistrovská sezóna pokračuje. Již zítra se odehraje druhé finálové utkání play-off VARTA futsal ligy mezi pražskou Spartou a teplickým Svarogem. Výkop utkání je ve 20.10 hodin, hraje se ve SH Arena Sparta na Podvinném mlýně v Praze.

Tento týden bude také dohráno čtvrtfinále středočeské části Poháru FAČR. Již zítra se v kolínské sportovní hale odehraje utkání mezi domácím účastníkem okresních soutěží FC VB Kolín a prvoligovým SK Olympik Mělník. Ve středu 29.5.  je na programu duel mezi benešovským Tenisáky (účastník benešovského OP) a exdruholigovou Ligií Příbram. A do třetice se bude hrát mladoboleslavské derby, a to v pátek 31.5. mezi Cobrou Ml. Boleslav (mladoboleslavský OP) a druholigovým FC Malibu Ml. Boleslav.

Středa 29.5. je pak vyhrazena druhému kolu turnaje Memoriál Petra Slance – hraje se od 18 hodin ve slánské sportovní hale BIOS a zde přinášíme program druhého kola:

18.00 Třebusice H. Bezděkov
18.35 Union Stochov
19.15 Union Třebusice
19.50 H. Bezděkov Stochov