Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
ZAČALA PŘÍPRAVA OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2019/2020

ZAČALA PŘÍPRAVA OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2019/2020

V těchto dnech obdrželi všichni zájemci o účast v kladenských mistrovských futsalových soutěžích v následující sezóně úvodní informační dopis o jejich organizaci, včetně přihlašovacích náležitostí.

Stejně jako v posledních letech, i v sezóně 2019/2020 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže budou mít po dvanácti účastnících, hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen až podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát ve Sportovní hale BIOS Slaný, dvě nižší soutěže ve Sportovní hale Stochov. Všechny soutěže budou odehrány v období od 2. listopadu 2019 do 28. března 2020, hracími dny pak budou soboty (OP a OS I. tř.) a neděle (OS II. tř.).

Zájemci o účast v okresních soutěžích musí nejpozději do 30. června 2019 uhradit na účet Okresní komise futsalu FIFA Kladno zálohu startovného ve výši 1.000,- Kč a do stejného  termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže. Doplatek startovného ve výši 7.000,- Kč je pak nutno uhradit do 30.9.2019, ve startovném jsou pak zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví výše uvedeným způsobem zájem.

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh RMS 2019/2020 zde.