Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Informace o přípravě divizní skupiny „A“ a Stč. krajského přeboru

Informace o přípravě divizní skupiny „A“ a Stč. krajského přeboru

Na základě informací předsedy ObKF „A“ a Stč. KKF Ing. Chaloupky ze dne 18.5.2019 uvádíme informace o přípravě nového mistrovského ročníku regionálních soutěží – divizní skupiny „A“ a Středočeského krajského přeboru.

Středočeský krajský přebor měl uzávěrku přihlášek 17.5.2019, k tomuto datu splnily přihlašovací náležitosti dva celky, a to FK Stochov (vítěz OS I. třídy Kladno, nováček) a Hrasl Slaný (nereflektování na účast v divizi). Naopak, přihlášku do divize podal celek R.S.C. Čechie Slaný.

Ing. Chaloupka je v kontaktu se všemi loňskými účastníky krajského přeboru, pokud všichni splní přihlašovací náležitosti, měl by Středočeský krajský přebor 2019/2020 následující složení:

Hrasl Slaný (nereflektování na účast v divizi)
FK VIVA Příbram
PK Třebusice
F.C. Brandýsek
FC Mazáci Přelouč
FC Brazil Kladno
TJTZ Atlantic Rakovník
Sokol Dobřichovice
AFC Kralupy n.Vl.
MCE Slaný
FK Stochov (nováček)

Divizní skupina „A“ má uzávěrku přihlášek v pátek 24.5.2019, letos by oproti loňsku měla mít divize 9 – 10 účastníků. Z loňské sezóny zůstaly pouhé tři celky, a to FC Atletico Chomutov, FC Slatina a SKP Kolín.
Letošní vítěz divize TJ FC Dalmach Turnov postoupil do 2.ligy-západ, ze které se naopak vrací Legie Příbram. Celky
Hrasl Slaný a FK Kobylisy Praha se dobrovolně přihlásily do svých krajských přeborů,
Gold Combix Ústí bude hrát pouze ústeckou okresní soutěž a Baník Chomutov „B“ ukončil činnost.

Nováčci v Divizi A: kromě Legie Příbram se vrací R.S.C. Čechie Slaný, FC Betis Kadaň,
dále z Liberecka Reas Česká Lípa a z Ústecka Boca Juniors Ústí n/L a Perštejn.
Vzhledem k lichému počtu účastníků bude osloven rezervní celek Slavia Praha,
který také projevil o soutěž zájem.

Předpokládané složení Divize „A“ 2019/2020:

Legie Příbram (sestup ze 2. ligy)
FC Atletico Chomutov
FC Slatina 2006
SKP Kolín
R.S.C. Čechie Slaný
FC Betis Kadaň
Reas Česká Lípa
Boca Juniors Ústí n.L.
Perštějn
SK Slavia Praha „B“