Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dnes na Stochov, ve středu na memoriál

Dnes na Stochov, ve středu na memoriál

Nejvyšší futsalová soutěž VARTA futsal liga nabízí v příštím týdnu vrchol v podobě finálové série play-off mezi Teplicemi a Spartou (přesný program finálové série přinášíme  zde), stále se však i přes ukončení mistrovské sezóny něco děje i na regionální úrovni.

Již dnes se odehraje dlouho očekávaný pohárový souboj na Stochově, kde místní futsalisté přivítají ve 20.15 hodin  druholigový celek FK Kladno, v jehož kádru je řada futsalistů s prvoligovými zkušenostmi (více o utkání zde). Stochovské borce, ale i sportovní příznivce, tak čeká futsalová událost roku, tribuna v hale by tak opět měla být slušně zaplněna jako na obrázku níže (foto z duelu 2. kola FK Stochov – 1. FC Slavoj Kladno).

Na obrázku může být: 1 osoba, sedící

Ve středu 22.5.2019 pak zahájí svým úvodním kolem po roční pauze Memoriál Petra Slance. Toho se letos zúčastní čtyři celky – PK Třebusice (krajský přebor), FK Union Slaný (okresní přebor), 1. FC Horní Bezděkov (sestup z okresního přeboru) a FK Stochov (vítěz okresní soutěže I. třídy) – které se utkají systémem každý s každým dvakrát v rámci tří hracích dnů. Těmi jsou pak středy 22., 29.5. a 5.6.2019, kdy proběhne vyhodnocení turnaje. Výkop prvního utkání každého hracího dne je v 18 hodin, turnaj se hraje ve Sportovní hale BIOS Slaný.

Program 1. kola:

SH BIOS Slaný, středa 22.5.2019

18.00 Třebusice Union
18.35 Stochov H. Bezděkov
19.15 Třebusice Stochov
19.50 H. Bezděkov Union