Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Stochovským duelem odstartuje pohárové čtvrtfinále

Stochovským duelem odstartuje pohárové čtvrtfinále

Čtvrtfinále středočeské části Poháru FAČR zná již svůj jízdní řád. Tato část soutěže, v níž se již představí ligové celky, odstartuje již v neděli na Stochově.

V místní sportovní hale přivítají domácí borci, kteří jsou asi největším překvapením letošní pohárové soutěže, druholigový tým FK Kladno. O utkání jsme psali více zde. Stochovští futsalisté i sportovní příznivci se mají určitě nač těšit. Hosté navíc dle slov svého trenére Jiřího Veselého berou duel velice vážně a určitě nechtějí nic podcenit.

„Rozhodně nic nepodceníme. Stochovské jsem podle soupisky trochu nastudoval a pojedeme tam kompletní. Pohár je pro nás vlastně už startem do nové sezony a určitě bychom jeho středočeskou část chtěli vyhrát,“ říká Jiří Veselý a těší se na výbornou atmosféru utkání. To se odehraje ve stochovské sportovní hale v neděli 19.5.2019 od 20.15 hodin, když ho bude řídit zkušené rozhodcovská dvojice Jiří Bázler – Libor Hovorka.

 

Zbývající tři čtvrtfinálové duely se odehrají až koncem května, favority v nich vždy budou hostující ligové celky. V pondělí 27. května 2019 se odehraje duel mezi účastníkem kolínského okresního přeboru FC VB Kolín a ligovým SK Olympik Mělník, utkání bude řídit dvojice sudích Miloslav Kopic – Luboš Vala. Hned ve středu 29.5. pokračuje čtvrtfinálová pohárová část duelem mezi účastníkem benešovského okresního přeboru Tenisáky Benešov a Legií Příbram, která sestupuje z druhé nejvyšší soutěže, utkání budou řídit rozhodčí Tomáš Velebil – Jan Žarnecki. Posledním čtvrtfinálovým duelem je mladoboleslavské derby mezi týmem okresního přeboru Cobra Ml. Boleslav a druholigovým FC Malibu Ml. Boleslav. Utkání se odehraje v pátek 31. května 2019, rozhodčí zatím ještě nejsou nasazeni.

PROGRAM ČTVRTFINÁLE STŘEDOČESKÉ ČÁSTI POHÁRU FAČR:

D1: FK Stochov

FK Kladno

 SH Stochov  19.5.2019  20:15  Bázler, Hovorka
D2: SC Cobra Ml. Boleslav

FC Malibu Ml. Boleslav

 SH Mladá Boleslav  31.5.2019  20:00
D3: Tenisáci Benešov

Legie Příbram

 SH Neveklov  29.5.2019 19:00  Velebil, Žarnecki
D4: FC VB Kolín

SK Olympik Mělník

 SH ŠOS Kolín  27.5.2019 20:00  Kopic, Vala