Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Květnový futsalový program

Květnový futsalový program

Přestože většina futsalových soutěží ročníku 2018-19 je již minulostí, některé se ještě hrají. Nejvíce sledované je aktuálně pochopitelně semifinále play-off VARTA futsal ligy, když si v první sérii dle předpokladů Teplice poradili jednoznačně s pražskou Slavií 3 : 0 na utkání a jsou tak prvním finalistou. Na druhého se však musí ještě čekat, protože série mezi pražskou Spartou a Chrudimí nadále pokračuje. Její stav je nyní 2 : 1 pro Spartu, rozhodnutí může padnout již tuto středu 15.5.19 v Chrudimi, pokud však domácí stav série srovnají, rozhodne se v pátek 17.5.19 v Praze. Diváci se vzhledem k dosavadnímu průběhu mají určitě nač těšit. Finálová série pak startuje úvodním utkáním 24.5.19 v Teplicích.

Program play – off VARTA futsal ligy zde.

V rámci Středočeského kraje pak pokračuje krajská část Poháru FAČR, která se dostala již do čtvrtfinále. V současnosti  známe termíny dvou čtvrtfinálových duelů, a to kladenského okresního derby mezi FK Stochov a FK Kladno, které se odehraje v neděli 19.5.2019 na Stochově (více o utkání přineseme začátkem týdne), druhým utkáním je pak souboj kolínského FC VB s ligovým Olympikem Mělník, toto utkání je na programu v pondělí 27.5.2019. Termíny zbylých dvou duelů musí být známy do 15.5.2019.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.

Blíží se i start 24. ročníku Memoriálu Petra Slance, kterého se po roční pauze letos zúčastní čtyři celky. První kolo turnaje je na pořadu ve středu 22.5.2019, další se hrají vždy po týdnu.

Více o Memoriálu Petra Slance jsme psali zde.

Takže i v tomto období čeká na futsalové příznivce několik zajímavých akcí ….