Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Transparentnost našeho vedení? Ano či ne? Naštěstí ano …

Transparentnost našeho vedení? Ano či ne? Naštěstí ano …

Od březnové Valné hromady Svazu futsalu ČR uběhly již více než dva měsíce a za tu dobu se nový výkonný výbor (dříve Komise futsalu) sešel již na svých dvou jednáních. Rozhodli jsme se zveřejňovat zápisy z těchto jednání a dále z jednání z našeho pohledu zásadní komise, kterou je ta Regionální, a to včetně případných komentářů.

Zápis z jednání VV SF ČR č. 1/2019 zde.

Zápis z jednání VV SF ČR č. 2/2019 zde.

Jak jsme již informovali, hned na prvním jednání se snažil jeden  člen VV Kolman znepříjemnit život druhému členu VV Bednářovi. My jsme psali zde, v zápise č. 1/19 v čl. 12.3; Kamil Bednář pak asi Kolmana a jeho skupinku příliš nepotěšil, viz zápis č. 2/19, čl. 10.3.

Je smutné, že se mimo pro futsal potřebných záležitostí řeší i tento „problém“. Na něj se však navazují i další – Fousek, Kolman a spol nyní řeší údajný únik informací z jednání VV (zápis č. 2/19, čl.  1.3) a v návaznosti na to se tři členové VV snažili prosadit informování členské základny SF ČR z jednání VV pouze formou stručného komuniké (viz. 2/19, čl. 1.2.b). Transparentnost jednání VV by tak totálně zaplakala ….

Naštěstí předseda Mestek v tomto hlasování podpořil ty rozumnější členy VV a my tak budeme nadále mít možnost čerpat informace z jednání VV obvyklým způsobem. Za sebe bych k tomu dodal pouze to, že by zápis měl být zveřejňován co nejdříve, ne až za měsíc a s případným komentářem k důležitým rozhodnutím, aby zajímající se členové SF ČR věděli, o čem se vůbec jednalo. Ale chápu, že na takovéto náležitosti nejsou kapacity …..

 

Zápis z jednání Regionální komise SF ČR č. 2/2019 zde.

Regionální komise SF ČR zasedala v novém složení jedenkrát, dle ohlasů pak v pozitivním pracovním duchu. Zajímavé pro regiony je opětovné navýšení dotace z rozpočtu SF ČR, určené právě regionálnímu futsalu, a to na 500.000,- Kč (viz. čl. 3).