Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Na futsalové play – off půjdeme zase v pátek

Na futsalové play – off půjdeme zase v pátek

Program semifinále play off VARTA futsal ligy pokračuje v pátek večer, kdy se téměř souběžně hrají oba semifinálové duely. Na skvělou podívanou se mohou těšit fanoušci v Teplicích a na Spartě. Ale také diváci Tipsport.cz a LSTV.cz.

Svarog FC Teplice – SK Slavia Praha (pátek 19:00)

Série, ve které můžeme znát prvního finalistu. Teplice vedou 2:0 na zápasy. V Edenu dokonce vyhrály 9:4, ale doma se jim v play off nedaří. Slavia Praha toho může využít a prodloužit sérii. Otazník visí nad startem obou brankářů, protože Karpiak ani Jeronimo poslední duel nedochytali. Zápas pro vás v livestreamu komentuje Ondřej Zlámal.

AC Sparta Praha – FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00)

Neskutečně vyrovnaná série, kde si oba celky uhájily své domácí prostředí. Sparta přišla před druhým zápasem o Angellota, který ze země odcestoval. Ale vrací se jí David Cupák, který měl karetní trest. Jakou to bude hrát roli, uvidíme v pátek. Přímý přenos na internetu komentuje Adam Procházka.