Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Chrudimští odchovanci zlomili Spartu!

Chrudimští odchovanci zlomili Spartu!

Matěj Slováček a Tomáš Koudelka měli klíčovou úlohu ve chvílích, kdy se lámalo druhé semifinále mezi ERA-PACKem Chrudim a pražskou Spartou. Oba vstřelili po jednom gólu v nastaveném čase a měli tak lví podíl na výhře svých barev. Koudelka tak dvě minuty před koncem zkompletoval hattrick v utkání, které patřilo k nejzajímavějším v sezóně.

Utkání, které přineslo skvělou a dramatickou podívanou, si příliš nevychutnali diváci u nekvalitního streamu, ale diváci v hale byli nadšení, zejména ti fandící domácím.

Souboj před zaplněnou halou měl zajímavý průběh. Domácí se sice proti prvnímu utkání výrazně zlepšili a jejich fanoušci je poznávali, přesto Sparta šla do vedení 3:0! Chrudimi se povedlo snížit a měla i výhodu desetimetrového kopu, ten ale Éveton neproměnil.

Po změně stran snížili domácí na rozdíl jednoho gólu, ale Novak vrátil Spartě dvougólové vedení. V průběhu celého utkání doslova časoval sparťanský brankář Gerčák, který zlikvidoval nespočet nebezpečných střel domácích hráčů. Paradoxně právě on vrátil domácí do vedení. V 37. minutě špatně vyhodil a rychlý protiútok přinesl chrudimským snížení. Ti pak rychle přidali i vyrovnávací gól na 4:4, po kterém se muselo jít do prodloužení.

V jeho první části branka nepadla, ale ve druhé pětiminutovce se trefili v úvodu jmenovaní odchovanci domácího klubu Slováček a Koudelka. Díky jejich zásahům mohli domácí slavit výhru 6:4 a série bude pokračovat příští pátek v hlavním městě.

ERA-PACK Chrudim – Sparta Praha 6:4 (1:3, 4:4) po prodl.
Branky: 18. Bagatini, 29. Koudelka, 37. Bagatini, 37. Koudelka, 47. Slováček, 48. Koudelka – 5. Wilde, 14. Grbeša, 15. Wilde, 30. Novak
ERA-PACK: Litviněnko, Žďánský – Everton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.
Sparta: Gerčák, Vahala – Seidler, Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Křivánek, Amrani, Hora.

Pokračování série:

3. zápas: PÁ 10. května od 20.00h v Praze
4. zápas: ST 15. května od 20.00h v Chrudimi
5. zápas: NE 17. května od 20.00h v Praze