Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Středočeská část Poháru FAČR dohrála druhé kolo

Středočeská část Poháru FAČR dohrála druhé kolo

V rámci středočeské části Poháru FAČR je v současnosti odehráno druhé kolo, na programu je pak čtvrtfinále. V něm se představí již ligové celky.

Druhé kolo poháru odstartovalo začátkem dubna kladenským okresním derby mezi domácím FK Stochov a hostujícími borci kladenského Slavoje. Zkušení hosté na domácí překvapivě vůbec nestačili, s pohárem se loučili s deseti brankami ve své síti. I v dalším duelu nezvítězil favorit, když účastník kolínského okresního přeboru FC VB Kolín přehrál futsalisty Přelouče, hrající krajský přebor. Až ve zbylých dvou duelech vítězili favorité, mladoboleslavská Cobra si postup vybojovala na palubovce kutnohorského N.P.C., benešovští Tenisáci pak v okresním derby s Bystřicí.

Čtvrtfinálové duely se musí odehrát do 31.5.2019, jejich termíny musí být nahlášeny do 15. května. Zatím je znám jediný termín, a to dalšího kladenského okresního derby – v neděli 19.5.2019 ve 20.15 hodin přivítají ve své hale hráči stochovského FK druholigové borce FK Kladno.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.