Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
NEJSLUŠNĚJŠÍM CELKEM OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ AFK ROZDĚLOV

NEJSLUŠNĚJŠÍM CELKEM OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ AFK ROZDĚLOV

V pondělí 8.4.2019 se uskutečnil ve Slaném slavnostní večer, v jehož průběhu byly nejen oceněny nejlepší celky a střelci jednotlivých  okresních soutěží, ale byly vyhlášeny i nejslušnější týmy všech tří soutěží. Ty si pak finanční prémii za prvenství v soutěži slušnosti převezmou v rámci grémia účastníků okresních soutěží. Na základě daných kritérií, kdy jsou bodovány udělené žluté a červené karty (rozlišené ještě za nedovolený zákrok a nesportovní chování) a finanční postihy pro celky, zpracovala Disciplinární komise OkKF Kladno celkové pořadí v každé okresní soutěži z hlediska dodržování Fair Play jejich účastníky.

V okresním přeboru se na vrcholu této tabulky ocitli  futsalisté celku AFK Rozdělov, kteří na svém kontě nastřádali pouhý jediný trestný bod za jednu žlutou kartu. Tato bilance je pasuje rovněž na nejslušnější tým všech okresních soutěží. Druhý v okresním přeboru letos skončil loňský nejslušnější celek FK Union Slaný se čtyřmi trestnými body, pět bodů pasovalo na třetí místo hned tři celky, a to loňského vítěze FC Foboz Slaný, R.S.C. Čechie Slaný „B“ a SK Omask Kovo Kladno.  Na opačném konci tabulky skončil 1. FC Horní Bezděkov, jehož hráči nasbírali 13 trestných bodů.

Okresní soutěži I. třídy měla nejslušnější hned dva celky, a to FK Stochov a R.S.C. Čechii Slaný „C“, když oba nasbíraly pouze tři trestné body. Pět trestných bodů nasbírali futsalisté třetího týmu v pořadí této soutěže JIKO Kralupy n.Vl. Nejtrestanějším celkem této soutěže byly za devatenáct trestných bodů dva celky, a to tradičně TJ Slabce a letos nově i KLC Klobuky.

Nejnižší okresní soutěž měla na první příčce s pouhými dvěmi trestnými body opět tradičně nejslušnější celek Blevice 73. Druhou příčku obhájili se třemi trestnými body futsalisté celku SK Stehelčeves, čtyři trestné body nasbíral celek FC Velká Buková. Na druhém pólu této tabulky slušnosti skončili již tradičně futsalisté celku FK Kačice, s celkovým počtem čtrnácti trestných bodů.

Celkově je možno průběh všech tří okresních soutěží hodnotit pozitivně, když v jejich průběhu po celou sezónu nedošlo k žádným excesům. Za to díky všem hráčům, funkcionářům, rozhodčím a příznivcům. Ať nám okresní futsal dělá radost i v nové sezóně ….

Výsledky soutěže slušnosti zde.