Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Začala příprava nového soutěžního ročníku Středočeského krajského přeboru

Začala příprava nového soutěžního ročníku Středočeského krajského přeboru

Letošní mistrovská sezóna pomalu končí, je čas s přípravou té nastávající. Jako první začala příprava nového ročníku Středočeského krajského přeboru 2019/2020.

V loňském roce se této sezóny zúčastnilo poprvé od jejího založení pouze deset celků, to by se mělo v novém ročníku změnit. Řídící komise eviduje zájem o postup ze všech aktivních okresů, z toho našeho pak zájem o postup deklaruje vítěz OS I. třídy FK Stochov.

Středočeská krajská komise futsalu schválila úvodní informační dopis a znění přihlášky do soutěže, oba dokumenty pak byly zaslány stávajícím účastníkům krajského přeboru a zároveň příslušným okresním komisím. Ty pak zajistí přeposlání materiálů zájemcům o postup z okresních soutěží.

Základní podmínkou účasti je zaslání přihlášky a jistiny ve výši 6.000,- Kč do stanoveného termínu uzávěrky, kterým je 24.5.2019. Více v přiloženém informačním dopise.

Úvodní informační dopis zde. 

Přihláška do soutěže zde.