Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Ve Slaném proběhlo ocenění nejlepších celků a střelců okresních soutěží

Ve Slaném proběhlo ocenění nejlepších celků a střelců okresních soutěží

V pondělí 8. dubna 2019 se v salonku Restaurace Zimák ve Slaném uskutečnilo vyhodnocení pravě uplynulé soutěžní sezóny kladenských futsalových soutěží.

Na jednání měli povinnou účast pouze zástupci celků, umístěných na medailových pozicích a nejlepší tři střelci každé soutěže, účast zástupců ostatních soutěží byla dobrovolná. Přesto byl salonek velice slušně zaplněn a slavnostní vyhlášení tak mělo více než důstojný průběh.

Přítomní si v úvodu jednání vyslechli hodnocení právě uplynulé sezóny ze strany předsedy Okresní komise futsalu FIFA Kladno pana Nepila, jehož celkové hodnocení právě skončeného soutěžního ročníku bylo pozitivní.

Na závěr celého večera byli oceněni nejlepší střelci a kolektivy.

V okresním přeboru se z prvenství radovali borci celku MCE Slaný „B“, pohár za druhé místo převzali futsalisté týmu FC Foboz Slaný, třetí místo brali futsalisté celku FK Union Slaný. Korunu krále střelců si nasadil za 35 nastřílených branek Lukáš Kalous (MCE Slaný „B“), o sedm branek méně vstřelil druhý v pořadí Michal Nykl (MCE Slaný „B“). O třetí příčku se dělí dva borci, jedena dvacet branek vstřelili Jan Nachtigal (AFK Rozdělov) a Lukáš Zíb (SK Omask Kovo Kladno).

Okresní soutěži I. třídy kralovali futsalisté celku FK Stochov, druhou příčku obsadil celek FC Tatran Zlonice, na bronzovou příčku dosáhli futsalisté celku SK Jarpice. Nejlepším střelcem soutěže se stal s přehledem Robin Havlíček (FC Brazil Kladno „B“), který nastřílel dvaačtyřicet branek. Dvacet devětkrát se trefil druhý v pořadí Ondřej Vébr (SK Jarpice). O pět zásahů méně má na svém kontě třetí Štefan Jungmann (FK Stochov)

Nejnižší soutěž ovládl Ceresit Hvězda Kladno, druhý skočil Sokol Dobřichovice „B“, třetí příčku obsadili borci týmu FC Slantina 2006 „B“. Tabulku střelců ovládl se 31 přesnými zásahy Ondřej Morávek (FC Slatina 2006 „B“), o tři zásahy méně má na svém kontě druhý v pořadí Martin Burger (FK Kačice), třetí Matěj Krovoza (Ceresit Hvězda Kladno) se trefil ve 22 případech.