Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nový týden a další tři zápasy play off. Dnes v televizi

Nový týden a další tři zápasy play off. Dnes v televizi

Play off VARTA futsal ligy nabídne ve svém druhém týdnu tři čtvrtfinálové bitvy ze dvou sérií. V pátek také můžeme znát první dva semifinalisty.

Čtvrtfinále pokračuje už dnes v České Lípě. Zápas se Spartou začíná ve 20.10 hodin a živě ho vysílá ČT Sport. Pražané budou usilovat o druhý bod v sérii. V pátek tato série pokračuje na Spartě třetím duelem, souběžně budou hrát doma Teplice s Helasem Brno. Severočeši vedou už 2:0 na zápasy.

Program čtvrtfinále play off

Úterý 9. dubna, 20.10 h.: FC Démoni Česká Lípa – AC Sparta Praha (živě ČT Sport)
Pátek 12 dubna, 20.00 h.: AC Sparta Praha – FC Démoni Česká Lípa
Pátek 12 dubna, 20.30 h.: Svarog FC Teplice – Helas Brno

Televizní zápas

ČT Sport bude v úterý vysílat druhý čtvrtfinálový zápas. Sparta jede do České Lípy a v sérii vede 1:0 na zápasy, když v pátek zvítězila doma 8:2. „Věřím, že to před televizními kamerami bude úplně jiný zápas, také věřím, že minulý nemastný – neslaný výkon z naší strany byl jen náhodou a že se opět vrátíme k naši celoplošné hře s vysokým presinkem, s hodně góly a pěknými akcemi. Rád bych, aby diváci futsalu a speciálně fanoušci Sparty byli spokojení,“ řekl před soubojem v České Lípě sparťanský trenér Beni Simitči.

Pro Českolipské jde o svátek futsalu. Poprvé hrají play off doma a hned v televizi. Druhý zápas, který bude na naší domácí palubovce před televizními kamerami, budeme chtít navázat na náš dobrý výkon v Praze,“ připomněl domácí kouč Karel Kruliš a pokračoval: „Jsme si vědomi síly soupeře, který se o víkendu určitě pilně připravoval. Pro Českou Lípu to bude svátek futsalu, poprvé v historii play off a ještě v TV. Co víc si přát? Věřím, že hala bude plná do posledního místečka a my budeme trápit Spartu tak, jak si to všichni přejeme. Užijeme si zápas se vším všudy.