Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Stochovští futsalisté nedali těm kladenským šanci ….

Stochovští futsalisté nedali těm kladenským šanci ….

Očekávané okresní derby v rámci středočeské části Poháru FAČR mezi vítězem OS I. třídy, domácím FK Stochov a z nejvyšší okresní soutěže sestupujícím celkem 1. FC Slavoj Kladno se stalo exhibicí v podání domácích borců. Ti tak potěšili téměř dvě stovky diváků nejen skvělou hrou, ale i postupem do čtvrtfinále.

FK Stochov – 1. FC Slavoj Kladno 10 : 1 (7 : 1)

Utkání začalo před téměř zcela zaplněnou tribunou aktivitou ze strany hostujících borců, kteří hned v první minutě využili chybu v defenzivě domácích, tvrdou střelou ji trestal kanonýr Peroutka. Jenže, jak se později ukázalo, to bylo ze strany hostí vše. Domácí rozehráli svou hru plnou narážeček, rychlých individuálních akcí a napadání soupeře hned při jeho rozehrávce, výsledkem pak bylo vyrovnání po střele Jungmanna o minutu později. Do 10. minuty přidali domácí další tři zásahy a ani v dalším průběhu utkání nepustili hosty téměř za půlku. První poločas skončil sedmibrankovým přídělem do sítě hostí, ve druhém pak přeci jenom oba celky ubraly plyn. Hostům evidentně docházely síly, navíc se jim zranil Hroneš, a tak utkání dohrávali pouze s jedním hráčem na střídání. Domácí pak hráli již jen na krásu s tím, že se snažili dopravit míč až do branky. To se jim ve druhém poločase povedlo celkem třikrát, hosté tak odjíždějí s potupnou desítkou.

Domácí tak pokračují ve spanilé pohárové pouti, ve čtvrtfinále je však čeká oprvadová zkouška ohněm, když na své palubovce přivítají druholigové borce kladenského FK. Utkání musí být sehráno do 31.5.2019.

Branky: Jungmann 5, Schöner, Dolák D., Novotný, Kolínek, Slezák – Peroutka.
Rozhodčí: Bázler, Svoboda. 150 diváků.

FK Stochov: Pokorný – Trégr, Schöner, Novotný, Dolák L., Jungmann, Dolák D., Slezák, Cimrman, Kolínek, Balík.
1. FC Slavoj Kladno: Hajda – Pulec, Peroutka, Kala, Stehlík, Hroneš, Ježek.