Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Stochovští futsalisté přehráli v poháru favorizované Řečany

Futsalisté celku FK Stochov pokračují dále ve své pohárové krasojízdě. Poté, co v předkole středočeské části Poháru FAČR vyřadili přeloučský FC Juniors, dokázali včera přehrát i favorizovaný celek Startip Řečany.

FK Stochov – Startip Řečany n.L. 3 : 1 (0 : 0)

Hosté dorazili k utkání s gloriolou čerstvého vítěze kolínského okresního přeboru, favorit utkání tím byl jasně dán. Oba celky přivítala opět velice slušně zaplněná tribuna, kam přišla fandit zase zhruba stovka příznivců. Oba celky začaly utkání velice aktivně, k vidění tak byl od úvodních minut atraktivní duel. Hosté vsadili trochu překvapivě na zabezpečenou obranu a rychlé brejky, domácí tak měli sice více ze hry, ovšem proti zhuštěné obraně hostí se nedokázali střelecky prosadit. Naopak zkušení hosté hrozili z rychlých brejků, při nichž se několikrát zaskvěl domácí gólman Pokorný. V závěru první půle si několik dobrých příležitostí vytvořili i domácí hráči, žádnou však nedokázali zužitkovat. První půli tak přes atraktivní hru na obou stranách chybělo koření v podobě přesných zásahů.

Těch se diváci dočkali až ve druhém poločase. I jeho úvodní část se nesla v duchu hry v první půli, kdy domácí měli míč více na noze, hosté pozorně bránili a vyráželi k rychlým brejkům. Jeden takový jim pak vyšel ve 38. minutě, když se přesnou střelou prosadil Ludvíček. Domácí však inkasovaná branka nedeprimovala, naopak stupňovali své tempo a již o dvě minuty později prostřelil vše co mu stálo v cestě domácí kanonýr Jungmann – 1:1. Jen o minutu později přišla nádherná kombinace po ose L. Dolák – Slezák, druhý jmenovaný pak nedal Loužilovi v brance hostí žádnou naději a obrat byl dokonán. Hosté pak vsadili na power-play, ta však byla naprosto bezzubá. A tak poslední, kdo se radoval, byli opět domácí, a to po přesné střele Novotného.

Stochovští, podporováni skvělým publikem, tak kráčejí pohárovou soutěží dále. Ve druhém kole pak na ně čeká účastník kladenského okresního přeboru 1. FC Slavoj Kladno.

Branky: Jungmann, Slezák, Novotný – Ludvíček.
Rozhodčí: Pejša J., Říha. ŽK: Dolák D. (Stochov). 100 diváků.

FK Stochov: Pokorný – Trégr, Schöner, Novotný, Dolák L., Jungmann, Dolák D., Slezák, Cafourek, Kolínek.

Více o středočeské části Poháru FAČR zde.