Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Neděle přinese zajímavá futsalová utkání

Neděle přinese zajímavá futsalová utkání

Mimo tradičních víkendových futsalových duelů v rámci Středočeského krajského přeboru a nižších okresních soutěží, se v neděli odehrají dva zajímavé duely.

V kladenské sportovní hale u zimního stadionu se bude hrát o třetí místo v letošním ročníku divizní skupiny „A“, který se poprvé po základní části hrál formou play-off. V utkání o bronzovou medaili se střetnou domácí futsalisté celku FC Slatina 2006 s týmem FK Kobylisy Praha. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době bude následovat prodloužení 2x 5. minut, pokud ani to nerozhodne, bude rozhodovat penaltový rozstřel. Atraktivnímu utkání, které má naplánovaný výkop na 19.30 hodinu, bud epřihlížet i předseda Oblastní komise futsalu „A“ Ing. Jiří Chaloupka.

Jen o tři čtvrtě hodiny později bude mít ve stochovské sportovní hale výkop další zajímavé utkání. V rámci 1. kola středočeské části Poháru FAČR se zde utkají domácí futsalisté celku FK Stochov, hrající okresní soutěž I. třídy,  s favorizovaným účastníkem kolínského okresního přeboru, celkem Startip Řečany n.L. Ten letos ve své soutěži kraloval, když vybojoval titul a možnost postupu do krajského přeboru, domácí tak nečeká nic lehkého. Pokud se jim však bude dařit stejně jako v předkole a pokud je podpoří stejně jako v předkole téměř zaplněné hlediště, nebudou bez šancí.

Více o stč. části Poháru FAČR zde.