Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
SAT-AN si poradil s Mělníkem, opory stále domlouvá

SAT-AN si poradil s Mělníkem, opory stále domlouvá

Kladenskelisty.cz – Junek, Šnídl, Fitzel či Chrobák, to jsou jména, na kterých by měl v novém ročníku stavět futsalový SAT-AN. První tři v pátek večer potvrdili punc opor a pomohli kladenskému týmu zdolat druholigový Mělník 5:2. Ovšem ani jeden zatím nic jistého v Kladně nemá.

„O všech jednáme s představiteli jejich klubů. Tedy s Bohemians a Benagem. Poslední schůzky naznačily, že by jmenovaní měli první ligu za SAT-AN hrát,“ oznámil po utkání šéf kladenského klubu Jan Pergler.

Přípravné utkání s Mělníkem mělo v praxi ukázat, jak SAT-ANu funguje například přechod do útoku. „Kdyby proti nám hrál o třídu lepší soupeř, měli bychom s tím problémy, Mělník naše chyby netrestal. S výkonem mužstva jsem po čtrnácti dnech přípravy spokojený. Pokud se podaří dotáhnout jednání o hráčích, kteří už za nás hráli v minulé sezoně, včetně nováčka Junka, budeme hrát o vyšší příčky než jen o poslední postupové místo do play-off,“ míní trenér SAT-ANu Petr Hlaváč.

Tomu v utkání s Mělníkem chyběl také Jan Švambera. Současný největší talent kladenského SK dává momentálně přednost velkému fotbalu, podobně, jako Marek Chrobák. Příští utkání sehraje SAT-AN ve sportovní hale ve čtvrtek 23.8.2012 od 20 hodin proti Plzni.

SAT-AN Kladno – Olympik Mělník 5:2

Branky domácích: Fitzel (2), Haviar, Šnídl, Výborný.
Kladno: Pergl – Junek, Veselý, Fujdiar, Abrhám, Šnídl, Výborný, Fitzel, Jaráb, Haviar.