Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Ženská futsalová Celostátní liga finišuje

Ženská futsalová Celostátní liga finišuje

Během následujících dvou víkendů budou odehrány poslední turnaje základní části nejvyšší ženské futsalové soutěže. Tuto neděli 10. 2. se bude hrát turnaj konference východ v Ostravě v hale Sareza a příští neděli 17. 2. poslední turnaj západní konference v hale Lokomotivy Plzeň.

Ve východní konferenci jsou již jistými vítězkami brněnské Nástěnky, ale o druhé místo si to rozdají Tequilky s Baníkem. Oba tyto týmy již mají zajištěný postup, ale hraje se o nasazení do skupin na finálovém turnaji. Mimo hru už je Tango Hodonín, na které zbyl nepostupový černý Petr.

V západní konferenci je situace mnohem vyrovnanější. Velmi blízko postupu je vedoucí Interobal Plzeň a jen velmi divoká souhra náhod by ho mohla připravit o postup, ale také se hraje o první místo a nasazení do čela skupiny ve finálovém turnaji. Naopak v oblasti velmi divoké teorie je postupová šance Kadaně, která v minulém turnaji nevyužila domácího prostředí. Ovšem trojice Liberec, Česká Lípa a Black Bridge Praha svede mezi sebou bitvu o dvě zbývající postupová místa.

Poslední kolo celostátní ligy má tento program:

Východ:
Neděle 10.1. od 9:00 v hale Sareza v Ostravě – Přívoze, pořadatelem turnaje je Baník Ostrava.

Západ:

Neděle 17.1. od 10:00 v hale Lokomotivy Plzeň, pořadatelem je Interobal Plzeň.

A ještě jednou připomínáme, že první tři týmy z každé konference postoupí do finálového turnaje Mistrovství ČR, který se bude konat v sobotu 15.června 2019 v Plzni v hale Lokomotivy.