Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 13. KOLE STČ. KP

Události 13.kola:

Vedoucí čtveřice celků splnila roli favoritů. Příbramská Viva vyhrála u slánského MCE, Třebusice nadělily desítku domácímu kladenskému Brazilu, Brandýsek udolal přeloučské Mazáky lepším druhým poločasem a slánská Čechie zvládla přestřelku s rakovnickým Atlanticem. Radost z výhry také měly Kralupy, které porazily dobřichovické Sokoly. Lídrem aktivity zůstává třebusický Hink, který má nyní 16 bodový náskok, 63 (44+19).

Statistiky: ve třináctém kole dopadl souboj domácí-hosté lépe pro domácí tvrze v poměru 3 0 2, venku dokázaly vyhrát Třebusice na Kladně a Příbram u MCE Slaný. Jediný dvouciferný výsledek se urodil na Kladně, kde domácí inkasovali desítku od Třebusic. Nejvíce branek padlo v utkání slánské Čechie s Rakovníkem, celkem 16. K utkáním nastoupilo celkem 84 hráčů, nejvíce jich nominovala Čechie, a to 10, nejméně, 7, Dobřichovice. Celkem bylo vstřeleno je 64 branek (průměr na zápas 12,80), domácí jich vstřelili 30 (průměr na zápas 6,00), hosté se trefili 34x (průměr na zápas 6,80). Toto kolo sledovalo 129 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do slánské haly na MCE s Příbramí, a to 40. Uděleno bylo celkem 15 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Rakovník, 13, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Dobřichovice, se 7 fauly.

Třebusické PK si veze všechny body od kladenského Brazilu, hostitel zlobil favorita celý první poločas, zdá se Hink má zdatného nástupce, Fedrhanc se trefil celkem 7x. Úvod patřil domácímu celku, hned 2x se trefil Havlíček. Hosté smazali nulu na svém kontě až po 12 minutách hry, dvě slepené branky Fedrhance a Šeráka R. přinesly vyrovnání. Těsně před koncem prvního poločasu si domácí vrátili vedení Čičmancem, měli i další velké možnosti na potvrzení vedení, ale dva 10mPK neproměnili. Posadili tím na koně soupeře, který stihl ještě do přestávky strhnout vedení na svoji stranu, Fedrhanc si zkompletoval hattrick, čímž zajistil svému celku těsné poločasové vedení. Fedrhanc měl nabito i po změně stran, brzy přidal svoji další branku. Domácí dokázali kontrovat jen kontaktní brankou Nachtigala Lukáše. Postupně hosté převzali iniciativu a zbytek utkání proměnili ve svoji exhibici. Šestou branku vsítil Šerák M. a v závěrečné pětiminutovce si Fedrhanc přidal další tři zásahy, jednou se trefil i brankář Sedlák. Domácí snižovali jen jedinou brankou Neumanna. Třebusice jsou v odvetách 100 %, čtyři výhry v řadě znamenají potvrzení druhého místa tabulky, Šerák R. zůstává 100 % v bodové aktivitě, Hinka nahradil ve střelbě Fedrhanc. Kladno již pět kol nevyhrálo a kleslo na 8 příčku, o body se nejvíce stará Neumann s Dlouhým.

Kralupy si poradily s dobřichovickými Sokoly, hosté hráli v dosti kombinované sestavě, ale byli zdatným soupeřem, domácí ofenzivu řídila dvojice Koláček L., Vymětalík. Vyrovnané a korektní utkání bohaté na šance. Úvodní část hry vyšla domácím podle představ, úvodní branku vstřelil v 5 minutě Koláček L. a pojistku vzápětí přidal Kaňka. To byly také jediné dvě trefy první půle. Po změně stran začali pro změnu lépe hosté a po sedmi minutách bylo srovnáno, obě branky zařídil Šlapák. Domácí kontrovali stejnou měrou, dvě branky během tří minut poslaly hostitelský celek do opětovného vedení, postarali se o ně Vymětalík s Moravcem. Soupeř stihl jen snižovat Radou, podruhé zareagoval na branku Koláčka L. a závěrečnou pojistku připojil Vymětalík. Kralupy mají domácí bilanci mírně pasivní 3 0 4 a posunuly se na sedmou pozici, Koláček L. s Vymětalíkem se nejvíc starají v body v aktivitě. Dobřichovice zůstávají jen na 4 bodech na dně tabulky, citelně chyběli osvědčené opory, Obermajer se Šlapákem se prosadili bodově ve všech svých odehraných utkáních.

Příbramský lídr nezaváhal ani na slánské palubovce u MCE, ve tvrdě hrané, utkání byli domácí víc než vyrovnaným soupeřem, ale kombinační hra hostů slavila úspěch. Úvodní minuty bojovného utkání, kdy hráči bojovali o každý míč, patřilo příbramskému kanonýru Řezáčovi, který si vystřelil čistý hattrick během 6 minut. Domácí hned vzápětí snížili Nyklem, ale přišly dva slepené góly soupeře, od Hanáčka a počtvrté se trefil Řezáč. Domácí kontrovali také dvěma zásahy, kapitána Snovického a Říčky a šli tak do poločasové přestávky s dvoubrankovým mankem. Bojovné utkání se odrazilo i na počtu AF. Hosté více využívali své kombinační hry a udržovali si náskok i po změně stran. Další dvě slepené branky (Kunc J. a popáté Řezáč) vrátili favoritovi čtyřbrankové vedení. Hostitel již odpověděl jen jedinou trefou (Snovický se trefil podruhé). Skóre uzavřeli hosté 4 minuty před koncem Drašnarem. Příbram má dlouhou 11 zápasovou sérii výher a udržuje si na čele nadále dvoubodový náskok, Řezáč bodoval ve všech svých odehraných utkáních (vynechal jen dvě kola), Kočí absolvoval 6 utkání a ve všech se zapsal mezi střelce. MCE Slaný doma vyhrálo jen dva zápasy (2x i remizovalo) a kleslo na 9. místo, o body se nejvíce stará trojice Pospíšil M. ml., Maroušek, Nykl.

Čechie v domácím prostředí zvládla lépe přestřelku s rakovnickým Atlanticem, hostitel o své výhře rozhodl v úvodu druhé části hry, hrál v režii Kroutila. Pohledné, bojovné utkání hrané ve vysokém tempu, přineslo i velký počet AF, oba celky využily po jednom 10mPK. První změnu skóre připravil domácí kanonýr Kroutil již ve 3 minutě. Soupeř zareagoval po 5 minutách Hamouzem. Kroutil svým druhým gólem vrátil vedení domácímu celku vedení z 10mPk, ale nakonec šli do poločasové přestávky spokojenější hosté, kteří dvěma góly stihli otočit skóre na svoji stranu, vyrovnání zařídil z 10mPK brankář Kabele a první vedení hostům vystřelil Tvrz. Poločasová přestávka více prospěla domácím, hned v úvodu druhé části hry spustili uragán v podobě 4 branek během 6 minut, postupně se prosadili Kroutil, Danda, opět Kroutil a Mrština. Hosté kontrovali až v poslední šestiminutovce dvěma góly, trefili se Tvrz a Vild. Proti dramatu byl ale domácí Řehák, který hned dvakrát potvrdil vedení svého celku. Hosté ještě snižovali Doležalem, ale vyrovnat se jim již nepovedlo. V poslední minutě padly ještě dvě branky, u domácích se podruhé trefil Danda, u soupeře se mezi střelce zapsal John. Čechie Slaný si vylepšila domácí bilanci na 5 0 2 a patří ji nadále čtvrté místo, Jiránek bodoval v posledních 9 utkání v řadě. Rakovník posledních šest utkání nebodoval, ale drží si šestou pozici, Beneš bodoval ve všech devíti kolech podzimu, Sklenka si také připisoval body ve všech svých odehraných utkáních (vynechal 4 kola).

Brandýsek uhájil domácí tvrz proti přeloučským Mazákům, ale nadřel se, otáčel po změně stran dvoubrankové manko, na obou stranách trefené hattricky, větší radost přinesl domácímu Krocovi P. než Janeckému. Utkání hrané ve velmi vysokém tempu přineslo poměrně vyrovnaný duel, ale rozdílných poločasů. Střelecky úspěšnější byli v první části hosté, ve druhé naopak domácí, kteří si nakonec všechny body vystřelili 4 minuty před koncem. V prvním dějství úřadoval přeloučský snajpr Janecký, na jeho úvodní trefu ze 2 minuty ještě domácí zareagovali vyrovnávací brankou Kroce P., ale to byla jediná trefa hostitelského celku do přestávky. Po čtvrthodině vrátil hostům vedení Janecký a těsně před poločasovým hvizdem stihl dokonat svůj čistý hattrick. Domácí to však nezabalili a hned v úvodní části druhého poločasu gólové manko smazali, nejprve snižoval Kroc P. a vyrovnávací trefu zařídil Toman. Posledně jmenovaný se vzápětí trefil podruhé a domácí šli poprvé do vedení. To však trvalo jen krátce, než hosté vyrovnali Novákem. V závěrečné desetiminutovce si zkompletoval hattrick také domácí Kroc P. ale Janecký ihned svoji čtvrtou trefou podruhé srovnává stav. Rozuzlení přinesla až 36 minuta, ve které domácí Hora trefil všechny body, štěstí se přiklonilo na stranu domácího celku. Brandýsek se na domácí půdě dostal do plusu 4 0 3 a zůstává celkově třetí, hned tři hráči bodovali ve všech svých odehraných utkáních, Tesař (10 utkání v řadě), Kroc P. (9 utkání) a Růžička (9 utkání). Přelouč venku získala jen 4 body a celkově to přináší 5 pozici, 100 % v bodové aktivitě zůstává Janecký, který také ve všech zápasech i skóroval.

Střelcem kola se stal se 7 góly Fedrhanc A. z Třebusic. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 3 branky, byli Novák J. z Přelouče.

Historické statistiky: 1200 branku Rakovníka trefil v v 10 sezóně Vild D. 800 branku Příbrami vsítil v 5 sezóně Drašnar O.

čekatelé: Třebusice – 4 branky do patnáctistovky (10 sezóna), Atlantic Rakovník – 3 výhry do stovky (10 sezóna), Brazil Kladno – 1 branka do dvoustovky (2 sezóna), MCE Slaný – 6 branek do jednoho tisíce dvou set branek (11 sezóna), Průcha J. (Čechie Slaný) – 4 branky do dvoustovky (10 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 6 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 3 branky do stovky (13 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 4 branky do stovky (3 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 9 branek do stovky (8 sezóna)

Sestava 13. kola:

Kabele P. (Rakovník) – Fedrhanc A. (Třebusice), Řezáč F. (Příbram) 3x, Kroutil R. (Čechie Sl) 4x, Janecký J. (Přelouč) 6x

O1A1301 FC Brazil Kladno – PK Třebusice 5 : 10 (3 : 4)

Rozhodčí: Orálek Kamil, Kopic Miloslav Diváků: 20 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 2. 2. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 3/5 – H 7/4
Branky (asistence): 5. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 9. Havlíček Robin (Čičmanec Lukáš), 17. Čičmanec Lukáš (Havlíček Robin), 25. Nachtigal Lukáš (Havlíček Robin), 40. Neumann Radislav (Nachtigal Lukáš) – 12. Fedrhanc Adam, 13. Šerák Radek (Fedrhanc Adam), 19. Fedrhanc Adam (Šulc Richard), 20. Fedrhanc Adam (Šulc Richard), 23. Fedrhanc Adam, 28. Šerák Martin (Šerák Radek), 35. Fedrhanc Adam (Šerák Radek), 38. Sedlák Michal, 39. Fedrhanc Adam (Šerák Martin), 40. Fedrhanc Adam
ŽK: Havlíček Robin – 0
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Nachtigal Ladislav, Čičmanec Lukáš, Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Nachtigal Lukáš, Čampulka David, Havlíček Robin
PK Třebusice: Sedlák Michal, Kala Lukáš, Šulc Richard, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Radek, Šerák Martin, Čížek František Nejlepší hráči: Fedrhanc A. (Třebusice), Havlíček R. (Kladno), Šerák R. (Třebusice)

O1A1302 AFC Kralupy n/Vl – Sokol Dobřichovice 6 : 4 (2 : 0)

Rozhodčí: Stádník Vladimír, Cílek Martin Diváků: 12 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 3. 2. 2019 Výkop: 18:00 AF: D 5/5 – H 2/5
Branky (asistence): 5. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 9. Kaňka Jan (Koláček Libor), 31. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 34. Moravec Lukáš (Mára Michal), 38. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 40. Vymětalík Vladimír – 23. Šlapák Marcel (Geissler Jiří), 27. Šlapák Marcel, 36. Rada Lukáš (Seidler Zdeněk), 39. Rada Lukáš
AFC Kralupy n/Vl: Prosický Jaroslav, Koláček Tomáš, Koláček Libor, Kaňka Jan, Tetiva Martin, Moravec Lukáš, Vymětalík Vladimír, Mára Michal
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Kubeš Jan, Černý Daniel, Rada Lukáš, Šlapák Marcel, Plzák Michal, Seidler Zdeněk Nejlepší hráči: Koláček L., Vymětalík V. (oba Kralupy), Rada L. (Dobřichovice)

O1A1303 MCE Slaný – FK VIVA Příbram 4 : 8 (3 : 5)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Svoboda Richard Diváků: 40 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1. 2. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 4/5 – H 6/4
Branky (asistence): 7. Nykl Michal (Snovický Jan), 17. Snovický Jan (Říčka Jiří), 20. Říčka Jiří (Snovický Jan), 34. Snovický Jan (Pospíšil Miroslav ml.) – 2. Řezáč Filip (Drašnar Ondřej), 5. Řezáč Filip (Solnař Martin), 8. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 14. Hanáček Martin, 15. Řezáč Filip (Solnař Martin), 25. Kunc Jakub (Havelka Lukáš), 27. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 36. Drašnar Ondřej
ŽK: Pustai Simon, Snovický Jan, Nykl Michal – Kunc Luboš, Drašnar Ondřej
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Maroušek Jan, Volf Libor, Nykl Michal, Pospíšil Miroslav ml., Kalous Lukáš, Novotný Filip, Říčka Jiří
FK VIVA Příbram: Solnař Martin, Kunc Luboš, Řezáč Filip, Kunc Jakub, Havelka Lukáš, Steinbauer Petr, Hanáček Martin, Drašnar Ondřej Nejlepší hráči: Řezáč F., Drašnar O. (oba Příbram), Snovický J. (MCE Sl)

O1A1304 R. S. C. Čechie Slaný – TJTZ Atlantic Rakovník 9 : 7 (2 : 3)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Bázler Jiří Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 3. 2. 2019 Výkop: 11:00 AF: D 7/5 – H 8/5
Branky (asistence): 3. Kroutil Radovan (Danda Lukáš), 17. Kroutil Radovan, 22. Kroutil Radovan (Řehák Zdeněk), 24. Danda Lukáš (Jiránek Jakub), 25. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil), 28. Mrština Bohumil (Kroutil Radovan), 37. Řehák Zdeněk (Kroutil Radovan), 39. Řehák Zdeněk, 40. Danda Lukáš (Pflégr Václav) – 8. Hamouz Robert (Kabele Petr), 17. Kabele Petr, 20. Tvrz Petr (Vávra Jakub), 33. Tvrz Petr (Vávra Jakub), 35. Vild Daniel (Tvrz Petr), 39. Doležal Adam (Tvrz Petr), 40. John Petr (Kabele Petr)
ŽK: Mrština Bohumil, Kroutil Radovan – Tvrz Petr, Hamouz Robert
R. S. C. Čechie Slaný: Pflégr Václav, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Hrůnek Miroslav, Moravec Rudolf, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Danda Lukáš, Chochola Zbyněk
TJTZ Atlantic Rakovník: Kabele Petr, Doležal Adam, Vild Daniel, Tvrz Petr, John Petr, Vávra Jakub, Hejda Marek, Hamouz Robert Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie Sl), Kabele P. (Rakovník), Řehák Z. (Čechie Sl)

O1A1305 Futsal Club Brandýsek – FC Mazáci Přelouč 6 : 5 (1 : 3)

Rozhodčí: Pejša Tomáš, Bázler Jiří Diváků: 37 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 2. 2. 2019 Výkop: 18:15 AF: D 5/7 – H 4/5
Branky (asistence): 11. Kroc Patrik (Houha Lukáš), 22. Kroc Patrik, 23. Toman Matěj, 27. Toman Matěj, 33. Kroc Patrik (Houha Lukáš), 36. Hora Petr (Holub Vojtěch) – 2. Janecký Josef (Novák Jakub), 15. Janecký Josef (Novák Jakub), 20. Janecký Josef (Novák Jakub), 29. Novák Jakub (Janecký Josef), 34. Janecký Josef (Březina Milan)
ŽK: Janjič Aleksandar, Kroc Patrik, Zíka Jan – Záruba Marek, Dlask Daniel
Futsal Club Brandýsek: Janjič Aleksandar, Kroc Patrik, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Zíka Jan, Houha Lukáš, Holub Vojtěch, Hora Petr
FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek, Machačný Luboš, Šanda Petr, Novák Jakub, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Dlask Daniel, Janecký Josef Nejlepší hráči: Toman M. (Brandýsek), Janecký J., Novák J. (oba Přelouč)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF