Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Kladenští přivítají v důležitém utkání pardubický Torf

Kladenští přivítají v důležitém utkání pardubický Torf

Kladenské futsalisty čeká v pátek velice důležité utkání, a to jak v souboji o udržení, tak v účasti o play-off. Na jejich palubovku totiž zavítá pardubický Torf, tedy celek, který je v tabulce o dvě místa za domácími se ztrátou tří bodů. Hvězdou tohoto celku je bezesporu brankář Jiří Kašpar, v poli pak reprezentanti Jakub Slováček a Roman Malý. Kladenští mají v tomto utkání jediný cíl, a to zisk tří bodů.

Další pozornost sportovních příznivců bude upřena především na druholigové utkání domácího Brandýsku, který se střetne s turnovským Dalmachem. Hosté disponují zkušeným a kvalitním kádrem, rozhodně budou favority. Ovšem domácí již dokázali ve svém prostředí přehrát i těžší soupeře, uvidíme, jak se jim bude dařit v tomto duelu.
I v rámci divize se bude hrát v pátek zajímavý duel, když vojáci přivítají na své palubovce vedoucí tým tabulky, skvělý ústecký Combix. Ten bude vystupovat v roli velkého favorita, domácí jsou však vyhlášení svou bojovností, o překvapení tak nemusí být nouze. Další zajímavý duel se odehraje ve stochovské sportovní hale, kde „domácí“ MCE Slaný přivítá sympatického nováčka soutěže Gardenline Litoměřice.
Středočeský krajský přebor nabídne sportovním příznivcům hned čtyři utkání, nejzajímavější z nich může být především to kladenské, kde místní FC O.K. přivítají v okresním derby slánskou Čechii. Dalším kvalitním duelem může být utkání AFC Celtic Kladno – MBV Mladá Boleslav.
V sobotu pak bude v kladenské hale BIOS pokračovat sedmým hracím dnem okresní přebor.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

CHANCE FUTSAL LIGA
Pátek 15. února 2013 20.30 hodin MSH Kladno
SAT-AN KLADNO – FC TORF PARDUBICE

2. LIGA – ZÁPAD
Pátek 15. února 2013 20.00 hodin SH BIOS Kladno
F.C. BRANDÝSEK – TJFC DALMACH TURNOV

DIVIZE „A“
Pátek 15. února 2013 20.30 hodin SH Stochov
MCE SLANÝ – GARDENLINE LITOMĚŘICE

Pátek 15. února 2013 20.45 hodin SH BIOS Slaný
1. DFK SLANÝ – COMBIX ÚSTÍ n.L.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR
Pátek 15. února 2013 19.05 hodin SH BIOS Slaný
1. FC SLAVOJ KLADNO – TJTZ ATLANTIC RAKOVNÍK

Sobota 16. února 2013 18.00 hodin MSH Kladno
AFC CELTIC KLADNO – MBV MLADÁ BOLESLAV

Neděle 17. února 2013 18.00 hodin SH BIOS Slaný
FC FOBOZ SLANÝ – TENISÁCI BENEŠOV

Neděle 17. února 2013 18.00 hodin SH BIOS Kladno
FC O.K. KLADNO – RSC ČECHIE SLANÝ

OKRESNÍ PŘEBOR
Sobota 16. února 2013 9.00 – 16.00 hodin SH BIOS Kladno