Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Třemi duely pokračuje v pátek večer 13. kolo

Třemi duely pokračuje v pátek večer 13. kolo

VARTA futsal liga nabídne v pátek tři duely. Jeden z nich poběží živě na Tipsport.cz a LSTV. Jde o zápas ze západu Čech, ve kterém domácí Interobal Plzeň hostí SK Olympik Mělník. Utkání komentuje Ondřej Zlámal.

Hraje se také na severu, kde domácí Svarog bude favoritem proti Helasu Brno. Tento mač startuje ve 20.30 hodin. A hrát se bude také ve Slezsku. VŠB Ostrava hostí mistrovskou Chrudim od 20 hodin.

„Čeká nás třetí zápas v rozmezí sedmi dnů. Musíme tuto sérii uzavřít kvalitní výkonem. Hráči již cítí únavu, takže mým úkolem je vymyslet, jak nejlépe zápas odehrát. Ale věřím, že opět předvedeme kvalitní výkon. V této části sezony, kdy se znovu soustředíme na zlepšení fyzické kondice, je důležitější než dbát na kvalitu výkonu, získat co nejvíce bodů,“ má jasno chrudimský trenér Felipe Conde.

Ostravští se po delší době těší na domácí utkání. „Domácí zápas jsme naposledy hráli přesně před dvěma měsíci, takže super, že nemusíme nikam cestovat,“ usmíval se hrající trenér Martin Kapsa a pokračoval: „Navíc přijede mistr, na kterého se doufám přijde podívat hodně lidí a my se budeme snažit navázat na výkony z našich domácích zápasů, které jsme zatím odehráli všechny výborně.“

Páteční program VARTA futsal ligy

20:00 Plzeň – Mělník (živě)
20:00 VŠB-TU Ostrava – Chrudim
20:30 Teplice – Helas Brno