Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUALIZOVÁNO – V pátek favorité vyhráli, tabulka se rozDěluje

V pátek favorité vyhráli, tabulka se rozěluje

Po třech pátečních zápasech VARTA futsal ligy se začíná zdát, že vedoucí kvartet se od svých pronásledovatelů začíná vzdalovat. Všichni favorité zvítězili, Teplice a Sparta dokonce drtivým rozdílem.

Výsledky pátečních utkání 12. kola VARTA futsal ligy 

Olympik Mělník – Svarog Teplice 1:9 (0:3)
Branky:
 38. Nečas (Vokoun) – 6. Daniel (Rodrigo), 12. Baran (Jeronimo), 14. Nene (Teka), 32. Claudinho (Tato), 36. Teka, 36. Tato, 37. Novotný (Baran), 38. Šebek (Novotný), 39. Daniel (Novotný).

ERA-PACK Chrudim – Interobal Plzeň 3:1 (1:0)
Branky:
 13. Éverton, 21. Koudelka (R. Mareš), 39. Doša – 35. Rešetár (Holý).

FTZS Liberec – Sparta Praha 2:12 (0:6)
Branky:
 27. Soukup (Žoček), 30. Benek (Žoček) – 2. Seidler (Vnuk), 3. Drahovský, 5. Seidler (Cupák), 11. Drahovský (Novak), 13. Drahovský (Seidler), 17. Seidler (Vahala), 23. Vnuk (Drahovský), 23. Vnuk, 25. Drahovský, 33. Novak, 36. Amrani, 39. Seidler.

Tabulka VARTA futsal ligy zde.

V jediném pátečním utkání divizní skupiny „A“ získal důležité tři body ústecký Combix, který trochu překvapivě vysoko přehrál hostující Slatinu. V sobotu se pak rozešly dělbou bodů chomutovský Baník s Kolínem. V nedělních dohrávkách pak vítězili domácí, Turnov si upevnil první příčku důležitou výhrou nad druhým Atleticem Chomutov, v boji o postup do play-off byli pak úspěšnější futsalisté Kobylis, když přehráli slánský Hrasl.

Výsledky a tabulka po 8. kole divizní skupiny „A“ zde.

I v rámci devátého kola středočeského krajského přeboru se hrálo v pátek jediné utkání, dobřichovičtí futsalisté remizovali na domácí palubovce s přeloučskými Mazáky. V sobotních duelech pak byly k vidění napínavé duely. V okresních derby vybojoval slánský MCE zlatý bod v duelu s do té doby prvními Třebusicemi, kladenský Brazil pak podlehl o jedinou branku Brandýsku. Příbramská VIVA se tak vítězstvím nad Rakovníkem posunula do čela tabulky. V nedělní dohrávce pak nestačila slánská Čechie na domácí Kralupy.

Výsledky a tabulka po 9. kole stč. KP zde.