Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STŘEDOČESKÉ ČÁSTI POHÁRU FAČR SE ZÚČASTNÍ OSMNÁCT CELKŮ

STŘEDOČESKÉ ČÁSTI POHÁRU FAČR SE ZÚČASTNÍ OSMNÁCT CELKŮ

Osmnáct účastníků, tedy o tři celky více než loni,  bude mít v soutěžní sezóně 2018/2019 středočeská část Poháru FAČR. Vedle týmů 1. a 2. ligy, které mají účast povinnou, tzn. celků SK Olympik MělníkFK Kladno, FC Malibu Mladá Boleslav a Legie Příbram,  se do poháru přihlásilo dalších čtrnáct týmů z nižších soutěží.

Kladensko bude mít mimo druholigového účastníka v letošní pohárové soutěži  ještě dvojnásobné zastoupení, a to  v celku účastníka okresního přeboru 1. FC Slavoj Kladno, druhým účastníkem pak bude tým OS I. třídy FK Stochov . Nejvíce účastníků dodalo letos Kolínsko, to celky FC VB Kolín, FC Real Kolín, TJ Nučice, FC Mazáci Přelouč, Juniors FC Přelouč, Startip Řečany n.L. a N.P.C. Kutná Hora. Stejně jako náš okres, tři celky do poháru dodaly i další okresy – Benešov týmy Tenisáci Benešov, TJ Bystřice a FK Bojovníci Václavice a Mladá Boleslav vedle druholigového Malibu ještě celky FK Hattrick Mladá Boleslav a SC Cobra Mladá Boleslav. 

V současnosti probíhá schvalování navrženého rozlosování pohárové soutěže, rozlosování středočeské části Poháru FAČR bude účastníkům rozesláno nejpozději do  15.1.19. Krajská část se bude hrát klasickým pohárovým systémem, hrací doba základních kol bude 2x 25. minut hrubého času, semifinále a finále se bude hrát 2x 20. čistého času. Krajská část musí být odehrána do 10.9.2019, vítěz postupuje do celostátní části Poháru FAČR.