Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VARTA futsal liga pokračuje dohrávkami 12. kola

VARTA futsal liga pokračuje dohrávkami 12. kola

Tři zápasy nabídne po Novém roce VARTA futsal liga. V pátek večer se fanoušci mohou těšit na zápasy v Liberci, Chrudimi a Mělníce.

Zápas Chrudim – Plzeň je hodně očekávanou bitvou. Západočechy přivede do arény bývalý kapitán Chrudimi Lukáš Rešetár. Bude zajímavé sledovat, jak se mu povede na palubovce, kde vyhrál deset titulů. Chrudim je zatím stoprocentní, zatímco Interobal potřebuje body jako sůl. Zápas začíná ve 20 hodin.

Ve 20 hodin rozehraje svou bitvu také Mělník s Teplicemi. Domácí si dokázali, že ve své hale umí obrat nejednoho rivala. Zda to bude i Svarog, který příjíždí s velkými změnami, se teprve uvidí. Severočeši vyměnili během novoroční pauzy trenéra. Filingera nahradil Barbora, který si hned přivedl tři nové Brazilce, včetně Rodriga Taverny. Z kádru odešel naopak Joao Jairo.

Třetí bitva uvidí Dukla. Právě tato liberecké hala bude svědkem zápasu FTZS vs. Sparta Praha. Pražané přijíždí jako jasný favorit, ale už se takto jednou spálili v Mělníce. Domácí hráči si jdou zápas užít plnými doušky a své fanoušky jistě potěší obrovskou bojovností. V dresu Sparty by se mohla objevit i staronová akvizice Wilde. Naopak dres Pražanů neobleče Hrdina, který bude hrát ve Švýcarsku.

Průběžné výsledky všech zápasů můžete sledovat na onlajny.com!