Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Dnes na poslední zápas roku, sledujte ho v TV!

Dnes na poslední zápas roku, sledujte ho v TV!

TV UTKÁNÍ | Ve čtvrtek v 18:00 hod. začne televizní přenos posledního ligového utkání tohoto kalendářního roku. Démoni Česká Lípa hostí FTZS Liberec a tím se uzavře futsalový účet roku 2018. Jde sice o duel z chvostu tabulky, ale protože po této sezóně sestoupí jen jeden klub, jde o boj velmi důležitý!

První vzájemný zápas sezony vyhráli ve 2. kole Liberečtí, kteří porazili Démony 7:3 a uspět by chtěli i na palubovce soupeře. Jenže bodovat musí i předposlední Démoni.

„Čeká nás poslední zápas roku. Věřím, že budeme kompletní a zabojujeme o body, které nás dostanou zpět do bojů o play off. Pevně věřím, že zápas bude mít velký náboj, neboť se jedná o severočeské derby,“ prohlásil pro Futsalliga.cz domácí trenér Karel Kruliš.

Hráči Liberce se na povánoční souboj velmi těší. „Zápas bude mít jistě velký náboj umocněný televizním přenosem. My bychom rádi navázali na dvě domácí výhry a přivezli první body z venkovních utkání. Česká Lípa má výbornou defenzívu, která se těžko překonává, ale věřím, že se nám to podaří,“ řekl liberecký kouč Michael Vacek.

Hraje se od 18:00 hodin, utkání vysílá přímým přenosem program ČT Sport.

27. prosince 2018 – eFutsal |