Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
V kladenské hale dnes hraje U21 proti Rusku

V kladenské hale dnes hraje U21 proti Rusku

ODKAZ NA STREAM | Reprezentace do 21 let, vedená trenérem Markem Kopeckým, se představí v úterý večer v kladenské sportovní hale u Aquaparku. Od 20:15 hod. nastoupí proti silnému týmu Ruska a společně se středečním duelem v Plzni (od 18:00 v hale Lokomotivy) půjde o poslední reprezentační zápasy roku 2018.

„Na závěr roku nás čeká nejtěžší prověrka,“ řekl trenér českého celku Marek Kopec-ký k blížícím se zápasům. „Rusové patří ve všech věkových kategoriích k nejlepším tý-mům světa a pro kluky je tenhle dvojzápas za odměnu. Bude to hrozně těžké, ale klukům věřím a budeme chtít v obou zápasech uspět a předvádět pohledný futsal.“

Trenér pozval hráče s nejlepší formou a ti se na Kladně sešli již v neděli večer. Čtyři hráči z jeho výběru již mají zkušenosti z reprezentačního A-týmu: Křivánek, Němec, Šarközy a Křemen. „Chtěl bych všechny fanoušky futsalu pozvat do Kladna a Plzně, kde se s ruským tý-mem utkáme. Kluci budou potřebovat vaši podporu,“ vzkazuje Kopecký fanouškům.

A celek Ruska? Trenér Skorovič, který před měsícem vedl i ruský A-tým proti české repre-zentaci na turnaji ve Finsku, povolal hráče z předních klubů a to v podstatě zaručuje jejich kvalitu. Nominaci ruské jedenadvacítky najdete zde.

První utkání se hraje v úterý 18.12.2018 od 20:15 hod. v kladenské sportovní hale, odveta se hraje o den později, od 18:00 hod., v hale plzeňské Lokomotivy. Oba souboje můžete sledovat prostřednictvím komentovaného livesetreamu na serveru www.LSTV.cz.

18. prosince 2018