Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Petrohrad si přijel do Kladna pro výhru

Petrohrad si přijel do Kladna pro výhru

Sat-An Kladno vs Petrohrad

SAT-AN prohrál s účastníkem ruské profesionální ligy petrohradským Politechem 1:5. Pro kladenské hráče to bylo první utkání v přípravném období před extraligou. Ve sportovní hale přesto viděla třicítka fanoušků pohledný futsal.

Bez většiny opor sehráli Kladenští svižné utkání. Ovšem hra SAT-ANu mohla být ještě lepší, kdyby se na palubovce mohli objevit Veselý, Chrobák či Fitzel. Prvně jmenovaný je zraněný, Chrobáka s Fitzelem zatím nechce do Kladna pustit mateřský oddíl.

Kladenské podrželi oba gólmani a v poli těžili domácí především ze souhry Šnídla s Müllerem.

„Na to, že máme za sebou teprve dva tréninky, tak se určitě nemusíme za svůj výkon stydět. Jakmile si naše souhra sedne, potrápíme i taková mužstva, jako je Petrohrad,“ míní Petr Šnídl.

„Nemůžeme se měřit s týmem, který už je čtrnáct dnů na soustředění. Vyzkoušeli jsme dva nové hráče, kteří mne nezklamali. A nezklamal mě ani zbytek týmu. Musím pochválit i náš skvělý fanklub, který opět celé utkání vtipně fandil,“ dodal trenér Petr Hlaváč.

Sestava SAT-ANu: Čížek, Konečný – Müller, Šnídl, Fujdiar, Haviar, Abrhám, Jaráb, Hlava, Banovič, Vašák, Levý.

Branka SAT-ANu: Abrhám.

Hvězda utkání podle Listů: Šnídl.

zdroj: Kladenské listy