Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Satany nese vítězná vlna

Satany nese vítězná vlna

Kladno – Úchvatná série futsalistů Kladna pokračuje. Výhra nad Jerigem Plzeň byla osmá v řadě. Satani tak nadále vedou tabulku druhé nejvyšší soutěže. Západočechy porazili 7:4.

II. liga futsalu: Kladno - Ml. Boleslav 6:5. II. liga futsalu: Kladno – Ml. Boleslav 6:5.Foto: Jiří Nagy

Vítězové měli opět výborný vstup do utkání. Skóre otevřeli už po půlminutě hry. Trefil se Jaráb, jenž nakonec zaznamenal hattrick. „Není to náhoda. Do zápasů chodíme plně koncentrovaní s cílem brzy skórovat. Docela se nám to daří,“ pochvaloval si trenér Jiří Veselý.

Jeho svěřencům patřil celý první poločas, který vyhráli 4:1. A góly padaly po pěkných nacvičených akcích. Žádné náhoďáky. Po obrátce zvýšili náskok na čtyři branky, přičemž soupeř okamžitě kontroval a také díky dlouhé power-play se dostal až na dostřel jediného gólu!

Kladenští pak upustili od napadání soupeře, počkali si na něj a přidali další dvě branky. Sedmá padla do prázdné svatyně. „Trochu jsme si to zkomplikovali, na druhou stranu se ukázala kvalita našeho týmu,“ podotkl Veselý s tím, že Plzeňáci mají kvalitní celek, v jehož kádru jsou i borci, kteří prošli prvoligovým Interobalem.

Mimochodem poměr nastřelených tyčí byl 6:1.

Veselého těší, jakým způsobem jeho tým vítězí. Většinou to dokáže výrazným výsledkem. „V žádném případě nelze říct, že se jedná o náhodu,“ uvedl s tím, že výborně zvládají standardní situace, což uznal i jejich poslední sok.

Do Kladna se chystá zajímavá futsalová akce. V úterý 18. prosince se zde bude hrát mezistátní přátelský zápas U21 mezi Českem a Ruskem. (ka)

Autor: Rudolf Muzika
Zdroj: https://kladensky.denik.cz/ostatni_region/satany-nese-vitezna-vlna-20181206.html?fbclid=IwAR3ACjro6NRzaf1ReYQmYQFPs5ecsTmcLKRTQTg1Yf6R0oEIiEueCN8MCYI