Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 6. KOLE STČ. KP

Události 6.kola

Vedoucí dva celky soutěže nezaváhaly, Třebusice si připsaly již čtvrtou dvoucifernou výhru a opět řádil střelec Hink, slánská Čechie je venku zatím 100 % a odrazila Brandýsek ze třetího místa tabulky. Další, kdo zaváhal, byl kladenský Brazil a tak se do horní poloviny tabulky posunula příbramská Viva a také rakovnický Atlantic. Třetí výhru v soutěži si připsal přeloučský nováček Mazáci. Poslední trio již pomalu ztrácí, Kralupy i slánské MCE zůstává na čtyřech bodech, omlazený celek, dobřichovický Sokol, stále na první body ještě čeká. Na čele aktivity i střelců ještě navýšil svoji dominanci Hink J. z Třebusic 35 (29+6).

Statistiky: v šestém kole měly navrch domácí tvrze v poměru 4 0 1, domů si přivezla výhru jen slánská Čechie od Brandýsku. Tentokrát se urodil jen jeden dvouciferný výsledek, 11 branek nadělily Třebusice tentokrát Dobřichovicím (v tomto utkání také padlo nejvíce branek a to 14, vyrovnaný smutný rekord). K utkáním nastoupilo celkem 88 hráčů, nejvíce jich opět nominoval FC Mazáci Přelouč, tentokrát 13, nejméně MCE Slaný a Brazil Kladno, jen 7. Celkem bylo vstřeleno jen 59 branek (průměr na zápas 11,80), domácí jich vstřelili 36 (průměr na zápas 7,20), hosté se trefili jen 23x (průměr na zápas 4,60). Toto kolo sledovalo celkem 150 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do přeloučské haly, a to rekordní počet 80. Uděleno bylo celkem jen 5 žlutých karet. Tři hráči muselo předčasně pod sprchy za červeného žolíka. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Dobřichovice, celkem po 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byl Brandýsek, jen se 4 fauly.

Třebusické PK pokračuje v demolici soupeřů, další dvouciferný příděl si odváží dobřichovický Sokol, a svému hostiteli to zbytečně ještě ulehčil dvěma vyloučeními ve druhé části hry, domácí střelecký král Hink si udržuje svůj standard, tentokrát se trefil celkem 5x. Po úvodní desetiminutovce, kde byla hra celkem vyrovnaná se domácí favorit uklidnil a zlepšil koncovku. Domácí měli výborný vstup do utkání, když po 5 minutách vedli již o tři branky, trefili se 2x Hink a také Šulc R., ale hosté odpověděli dvěma zásahy Šlapáka a opět byli ve hře. Hostitelská mašina se ale brzy rozjela, a ještě do přestávky 4x rozvlnila dobřichovickou síť, postupně se trefili Kala, Šerák M., Šulc R. a Hink stihl i hattrick. Hosté kontrovali jedinou trefou od Janouška a šli tak do poločasové přestávky se čtyřbrankovým mankem. Po změně stran ale hosté předvedli zbytečnou nedisciplinovanost a dvěma vyloučeními ihned za sebou to favoritovi ještě více usnadnili, ještě dvakrát se trefil Hink a také Šulc R. a dvouciferná výhra byla na světě. Třebusice mají sérii pěti výher v řadě, 100 % v bodové aktivitě je Hink a také Šerák R. Dobřichovice zatím doplácí na omlazovací kůru, ale ustálily kádr a bude pravděpodobně jen otázkou času, kdy to bude přinášet i nějaké body, 100 % Obermajer na to sám nestačí i když mu vydatně pomáhá Šlapák.

Dramatické utkání předvedla domácí příbramská Viva s kladenským Brazilem, dva rozdílné poločasy, nevyužitá přesilovka hostů, dokonání obratu v závěrečné desetiminutovce. Velice vyrovnané a atraktivní utkání na obě strany. V první půli měli menší herní převahu hosté, kterým se také po pěkných kombinačních akcích podařilo vstřelit dvě branky, tu první obstaral Havlíček, pojistku přidal kapitán Neumann. Hostům se navíc nabídla po 14 minutách přesilovka po vyloučení domácího Havelky, hostitele mohli dorazit, ale neproměnili ji. Po změně stran byli hosté jak vyměnění, domácím se podařilo velice rychle během dvou minut otočit skóre na svoji stranu, nejprve snížil Hausleitner, pak vyrovnal Řezáč a dílo dokonal Hanáček. To soupeře hodně rozhodilo, nicméně dokázal srovnat stav Havlíčkem. Stále se hrál vyrovnaný futsal až do chvíle, kdy domácí odskočili na rozdíl dvou branek, Řezáč s Hanáčkem se trefili po půlhodině hry podruhé. Hosté ještě zkusili hru power-play, ale ta jim změnu skóre nepřinesla, naopak inkasovali další branky, druhou trefu si připsal také Hausleitner, Hanáček z penalty si vystřelil hattrick a skóre uzavřel v poslední minutě Kočí, hosté kontrovali jen trefou Čampulky. Příbram nabírá dech, vyhrála poslední čtyři duely a již je třetí v tabulce, pravidelně sbírá body a střílí dvojice Drašnar, Řezáč. Kladno venku bodovalo jen jednou a kleslo na sedmou příčku, pravidelně boduje kapitán Neumann, Čampulka a Kott.

Rakovnický Atlantic vyhrál na domácí stochovské palubovce tím nejtěsnějším rozdílem nad kralupským AFC, hosté prospali dvě třetiny utkání a jejich stíhací jízda v závěru na body nestačila, čistý hattrick domácím nařídil navrátilec Tvrz P. První polovina utkání se hrála zcela v režii domácího celku, který svého soupeře výrazně přehrával a góly střílel Tvrz., který čistým hattrickem za 4 minuty stanovil rozhodující náskok 3:0. Na další změny skóre se muselo čekat až do závěrečné devítiminutovky. Druhá část hry byla od hostů o poznání lepší, ale stíhačku začali pozdě. Nejprve snižoval Harmáček, domácí kontrovali kapitánem Benešem. V samotném závěru si hosté dvěma góly během dvou minut vynutili drama dvěma zásahy Mošničky a vyrovnání viselo na vlásku. To se ale bohužel již hostům nepovedlo, přestože by si bod za druhý poločas zasloužili. Rakovník boduje hlavně v domácím prostředí (tři výhry ze čtyř utkání) a posunul se o dvě místa, je nyní čtvrtý, představil již 23 hráčů, míchá se sestavou, ve všech šesti utkáních bodoval Beneš. Kralupy mají zatím jen čtyři body a jsou osmé, pravidelných sběratelem bodů v aktivitě je jen Vymětalík, kterému pomáhá také Koláček L.

Slánská Čechie si veze zaslouženě všechny body od Brandýsku, hosté získali rychlé vedení, na které domácí odpověděli jen snížením, v závěru čechisté chytrou hrou své vedení ještě pojistili. V tomto utkání v první části hry jasně dominovali hosté a než se domácí stačili rozkoukat prohrávali již o tři branky, které vstřelili Kvapil, Volgner a Řehák. Po čtvrthodině hry sice domácí snížili Zíkou, ale u hostů se ještě do přestávky prosadil také Jiránek a spokojení hosté šli s tříbrankovým náskokem do šatny. Po změně stran se domácí nadechli k obratu, ale dokázali jen snížit, nejprve přesně zamířil kapitán Tesař a ve 25 minutě vstřelil kontaktní branku Houha. Hosté však zvrat nedovolili, Švácha trefil pojistku, ještě jednou zazlobil domácí kapitán Tesař, ale na víc se domácí hráči nezmohli. Hosté postupně chytrou hrou odskočili až na rozdíl pěti branek, Švásta, Řehák a Kvapil se trefili podruhé a mezi střelce se také zapsal Náprstek. Čechie jediná drží krok s Třebusicemi, má celkem ustálenou sestavu, kde pravidelně bodují Mrština, Řehák a Náprstek, určitě ji ale mrzí absence osvědčeného střelce Kroutila, který stihl jen úvodní dvě kola. Brandýsek začal soutěž výborně, ale nyní má tři porážky v řadě, také často mění sestavu, 100 % v bodové aktivitě i mezi střelci je jen kapitán Tesař.

Přeloučtí Mazáci si v domácím prostředí vystříleli zaslouženou výhru nad slánským MCE, hosté odplatili na neproměňování šancí i na užší kádr, domácí kanonýr Janecký trefil hattrick. Hostitelský celek byl po celý zápas lepší, hosté hrající jen se dvěma náhradníky sice měli snahu se soupeři vyrovnat, ale ztroskotávali na neproměňování šancí a ke konci utkání již nestačili ani se silami. Jako první provedli změnu skóre hosté hned ve 2 minutě Volfem. To však bylo pro slánské na delší dobu vše, domácí velice brzy otočili skóre na svoji stranu a diktovali tempo hry. Po vyrovnaní Janeckým poslal domácí do vedení Rokyta Vojtěch, zanedlouho ještě přišla pojistka od Sůry. Na další změny skóre si slušná divácká kulisa 70 diváků musela počkat do druhého poločasu, který byl na branky o hodně bohatší. Po dvou minutách druhé části hry navýšil vedení domácí kapitán Rokyta Václav, soupeř kontroval gólem brankáře Pustaie, ale opět si hostující střelci vzali delší oddechový čas. Skóre utěšeně narůstalo jen na jedné straně, vedení domácích navýšili Novák a Jedlička, v závěrečné pětiminutovce si stihl zkompletovat hattrick Janecký. Hosté jen trochu snižovali Pospíšilem M. ml. a Říčkou. Přelouč využila čtyř domácích zápasů k zisku 9 bodů, má také 100 % střelce a bodové sběratele Janeckého, celkem pravidelně sbírá body také Rokyta Václav a Vančura. MCE Slaný poslední tři utkání prohrálo a je předposlední, má sice také 100 % sběratele bodů Pospíšila M. ml., ale na body je to zatím málo.

Střelcem kola se stali s 5 góly Hink J. z Třebusic (kdo jiný). Asistenty kola byli Kočí A. z Příbrami, Sklenka J. z Rakovníka a Sůra J. z Přelouče, všichni přihrávali na 3 branky.

Historické statistiky: 1100 branku slánské Čechie trefil v 9 sezóně Švásta O. Rakovník si připsal v 10 sezóně 300 bod.

čekatelé: Atlantic Rakovník – 4 výhry do stovky (10 sezóna), Viva Příbram – 6 zápasů do stovky (5 sezóna), Průcha J. Čechie Slaný) – 5 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hrubik N. (Čechie Slaný) – 11 branek do dvoustovky (12 sezóna), Bůžek L. (Čechie Slaný) – 13 branek do stovky (7 sezóna), Vymětalík V. (AFC Kralupy) – 6 branek do třístovky (11 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 8 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 4 branky do stovky (13 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 10 branek do stovky (3 sezóna), Schwendt M. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (8 sezóna)

Sestava 6. kola:

Pustai S. (MCE Slaný) – Hink J. (Třebusice) 6x, Janecký J. (Přelouč), Tvrz P. (Rakovník), Hausleitner J. (Příbram)

O1A0601 PK Třebusice – Sokol Dobřichovice 11 : 3 (7 : 3)
Rozhodčí: Stádník Vladimír, Říha Jaroslav Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 30. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 2/3 – H 6/6
Branky (asistence): 1. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 3. Hink Jaroslav, 5. Šulc Kryštof (Šerák Radek), 13. Kala Lukáš, 14. Šerák Martin (Kala Lukáš), 18. Šulc Kryštof, 20. Hink Jaroslav, 24. Hink Jaroslav, 25. Šulc Richard (Hink Jaroslav), 28. Šulc Richard (Kala Lukáš), 32. Hink Jaroslav (Šerák Martin) – 6. Šlapák Marcel (Černý Daniel), 8. Šlapák Marcel (Obermajer Ladislav), 16. Janoušek Václav
ŽK: 0 – Velebil Václav ČK: 0 – Janoušek Václav, Halenka Jakub
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Šulc Richard, Šulc Kryštof, Šerák Radek, Šerák Martin, Kubín Pavel, Kala Lukáš
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Obermajer Ladislav, Černý Daniel, Janoušek Václav, Onderka Adam, Šlapák Marcel, Janouš Martin, Velebil Václav, Halenka Jakub, Rada Jan Nejlepší hráči: Hink J., Šulc R., Kala L. (všichni Třebusice)

O1A0602 FK VIVA Příbram – FC Brazil Kladno 8 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Peták Jan, Velebil Tomáš Diváků: 30 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 1. 12. 2018 Výkop: 20:15 AF: D 6/5 – H 5/5
Branky (asistence): 21. Hausleitner Jakub (Kočí Aleš), 22. Řezáč Filip (Kočí Aleš), 23. Hanáček Martin (Hausleitner Jakub), 28. Řezáč Filip (Hausleitner Jakub), 30. Hanáček Martin (Solnař Martin), 35. Hausleitner Jakub (Kočí Aleš), 37. Hanáček Martin, 40. Kočí Aleš (Řezáč Filip) – 9. Havlíček Robin (Kott Tomáš), 10. Neumann Radislav (Čampulka David), 27. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 40. Čampulka David (Neumann Radislav)
ČK: Havelka Lukáš – 0
FK VIVA Příbram: Solnař Martin, Zykán Jan, Kočí Aleš, Hausleitner Jakub, Hanáček Martin, Branžovský Marek, Kunc Luboš, Řezáč Filip, Havelka Lukáš
FC Brazil Kladno: Zelenka Martin, Neumann Radislav, Čampulka David, Havlíček Robin, Kott Tomáš, Nachtigal Lukáš, Doležal Jan Nejlepší hráči: Hausleitner J., Řezáč F. (oba Příbram), Neumann R. (Kladno)

O1A0603 TJTZ Atlantic Rakovník – AFC Kralupy n/Vl 4 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo Diváků: 5 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 30. 11. 2018 Výkop: 20:30 AF: D 1/6 – H 3/5
Branky (asistence): 8. Tvrz Petr (Mates Tomáš), 9. Tvrz Petr (Sklenka Jakub), 13. Tvrz Petr (Sklenka Jakub), 33. Beneš Lukáš (Sklenka Jakub) – 31. Harmáček Daniel (Ocásek Vítězslav), 36. Mošnička Roman (Pelc Miroslav), 38. Mošnička Roman (Pospíšil Tomáš)
TJTZ Atlantic Rakovník: Řepka Zdeněk, Beneš Lukáš, Sklenka Jakub, Vild Daniel, Vodrážka Tomáš, Hamouz Robert, Mates Tomáš, Medřický Martin, Tvrz Petr
AFC Kralupy n/Vl: Pelc Miroslav, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Mošnička Roman, Harmáček Daniel, Kaňka Jan, Pospíšil Tomáš, Ocásek Vítězslav, Moravec Aleš Nejlepší hráči: Tvrz P. (Rakovník), Mošnička R. (Kralupy), Sklenka J. (Rakovník)

O1A0604 FC Mazáci Přelouč – MCE Slaný 8 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vala Luboš Diváků: 80 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 1. 12. 2018 Výkop: 19:30 AF: D 5/5 – H 4/4
Branky (asistence): 3. Janecký Josef (Novák Jakub), 5. Rokyta Vojtěch (Sůra Jan), 9. Sůra Jan (Hajn David), 22. Rokyta Václav, 28. Novák Jakub (Janecký Josef), 30. Jedlička Martin (Sůra Jan), 35. Janecký Josef (Sůra Jan), 36. Janecký Josef (Novák Jakub) – 2. Volf Libor (Pospíšil Miroslav ml.), 23. Pustai Simon, 37. Pospíšil Miroslav ml. (Nykl Michal), 39. Říčka Jiří (Kalous Lukáš)
ŽK: 0 – Nykl Michal
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Březina Milan, Pokorný Jan, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Šimon Jakub, Janecký Josef, Rokyta Vojtěch, Cápay Libor
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Pospíšil Miroslav ml., Volf Libor, Říčka Jiří, Kalous Lukáš, Nykl Michal Nejlepší hráči: Pustai S. (MCE Slaný), Janecký J., Sůra J. (oba Přelouč)

O1A0605 Futsal Club Brandýsek – R. S. C. Čechie Slaný 4 : 9 (1 : 4)
Rozhodčí: Svoboda Richard, Pejša Jakub Diváků: 25 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 1. 12. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 1/3 – H 3/4
Branky (asistence): 15. Zíka Jan (Kotouček Martin), 21. Tesař Tomáš (Zíka Jan), 25. Houha Lukáš (Steinbach Vojtěch), 36. Tesař Tomáš – 5. Kvapil Tomáš (Švásta Ondřej), 9. Volgner Petr, 11. Řehák Zdeněk (Moravec Rudolf), 18. Jiránek Jakub (Kvapil Tomáš), 27. Švásta Ondřej (Moravec Rudolf), 36. Švásta Ondřej (Volgner Petr), 37. Náprstek Radek (Řehák Zdeněk), 38. Řehák Zdeněk (Kvapil Tomáš), 40. Kvapil Tomáš (Jiránek Jakub)
Futsal Club Brandýsek: Grubner Jan, Tesař Tomáš, Hora Petr, Mladý Petr, Zíka Jan, Kotouček Martin, Houha Lukáš, Steinbach Vojtěch
R. S. C. Čechie Slaný: Vošmík Petr, Jiránek Jakub, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Moravec Rudolf, Kvapil Tomáš, Švásta Ondřej, Tylšar Ondřej, Náprstek Radek Nejlepší hráči: Řehák Z., Švásta O. (oba Čechie Slaný), Tesař T. (Brandýsek)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF