Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUALIZOVÁNO – Vzhledem k reprezentační přestávce mohli futsaloví příznivci sledovat především souboje ve druhé nejvyšší soutěži. V její západní skupině se nadále skvěle vede kladenským futsalistům, kteří v souboji s plzeňským Jerigem nezaváhali a po dramatickém průběhu získali důležité tři body do tabulky, v níž jsou stále na první příčce.

O2Z1001 FK Kladno Jerigo 1994 Plzeň 7:4 (4:1) 110

Branky: 1. Jaráb (Šnídl), 11. Stejskal (Vašák), 15. Jaráb, 20. Kaválek (Fujdiar), 22. Šnídl (Vašák), 37. Stejskal (Jaráb), 40. Jaráb – 7. Bendl (Šebek), 22. Trnka, 34. Kasýk (Trnka), 35. Šebek

Karty:   14. Kučera (KLA), 26. Šnídl (KLA), 27. Verner (KLA) – 11. Rous (JPL), 15. Šebek (JPL), 24. Trojovský (JPL), 33. Kasýk (JPL)

 FK Kladno: Kučera (Dvořák) – Fujdiar, Jaráb, Vašár, Caizl, Verner, Farkaš, Stejskal, Bejbl, Vokoun, Kaválek, Šnídl
FC Jerigo 1994 Plzeň: Klečka – Pekník, Šebek, Trojovský, Trnka, Kristl, Bendl, Kasýk, Rous
Rozhodčí: Lasch – O. Černý
Více o utkání zde.
Výsledky, tabulka a další program 10. kola 2. ligy – západ zde.
Výsledky, tabulka a další program 10. kola 2. ligy – východ zde.
Páté kolo divizní skupiny „A“ bylo včera zahájeno severočeským derby mezi ústeckým Combixem a rezervou chomutovského Baníku. Ta sice v Ústí bojovala, na body však nedosáhla, domácí se tak výhrou posunuli mezi šestibodové celky s nadějí na postup do play – off. V dalších třech duelech rovněž vítězili domácí, když Slatina po bitvě a díky skvělému výkonu svého brankáře porazila Kobylisy a Turnov rovněž po dramatickém průběhu přehrál slánský Hrasl. Pouze chomutovské Atletico si s přehledem poradilo s hostujícím Kolínem. Všechny tři celky tak mají po dvanácti bodech a jsou největšími aspiranty postupu do play-off.

Výsledky, tabulka a další program 5. kola divizní skupiny „A“ zde.

V pátečních duelech Středočeského krajského přeboru se dařilo domácím, když Třebusice v roli velkého favorita dvanácti zásahy rozstříleli poslední Dobřichovice, rakovnický Atlantic pak zužitkoval proti skvěle finišujícím Kralupům své tříbrankové vedení z prvního poločasu k zisku důležitých tří bodů. V okresním derby nestačil domácí Brandýsek na slánskou Čechii, v dalších duelech pak vítězili domácí. Příbramská VIVA přehrála kladenský Brazil a přeloučský nováček si poradil se slánským MCE, které tak již kleslo na předposlední příčku.

Výsledky, tabulka a další program 6. kola Stč. KP zde.