Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 5. KOLE STČ. KP

Události 5.kola

Šlágr kola mezi domácím Brandýskem a Třebusicemi vyzněl jednoznačně pro hosty, domácí kromě nadílky 12 gólů inkasovali tři červené karty, třebusický kanonýr Hink je k neudržení, 8 gólů. Slánská Čechie si poradila s přeloučskými Mazáky až v závěru utkání. Rakovnický Atlantic vyhrál na palubovce slánského MCE, 5x se trefil Beneš. Příbramská Viva deklasovala domácí Kralupy 12 góly, u poloviny asistoval Kočí. Přestřelka mezi domácím kladenským Brazilem a dobřichovickými Sokoly skončila lépe pro hostitelský celek. Dobřichovice stále čekají na první body. Tabulku aktivity i střelců vede bezkonkurenčně třebusický Hink J. 29 (24+5).

Statistiky: v pátém kole měly mírně navrch hostující celky v poměru 2 0 3, domácí tvrze odolaly jen u slánské Čechie s Přeloučí a Kladno s Dobřichovicemi. Uridily se hned tři dvouciferné výsledky 12 branek nadělily Třebusice Brandýsku a Příbram Kralupům, 11 branek inkasovaly Dobřichovice (v tomto utkání také padlo nejvíce branek a to 19). K utkáním nastoupilo celkem 88 hráčů, nejvíce jich opět nominoval FC Mazáci Přelouč, tentokrát jen 11, nejméně Brandýsek a Rakovník, jen 7. Celkem bylo vstřeleno rekordních 77 branek (průměr na zápas 15,40), domácí jich vstřelili 32 (průměr na zápas 6,40), hosté se trefili rekordně 45x (průměr na zápas 9,00). Druhé kolo sledovalo celkem jen 130 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kladenské haly, na Brandýsek, a to 40. Uděleno bylo celkem rekordních 16 žluté karty. Hned šest hráčů muselo předčasně pod sprchy za červeného žolíka (smutný rekord). Nejvíce akumulovaných faulů posbíralo hned šest celků Brandýsek, Třebusice, Přelouč, Kralupy, Kladno a Dobřichovice, celkem po 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, se 6 fauly.

Třebusice rozstřílely domácí Brandýsek ve druhé části hry, domácí opět v nekompletní sestavě ničil svými góly Hink, navíc hostitel dohrával bez třech vyloučených hráčů. Od začátku utkání mělo hostující mužstvo více hry. Domácí nastoupili jen se šesti hráči do pole, z nich tři byli z rezervního celku. Výsledkově se dlouho nic neměnilo a nevypadalo to na nějaké brankové hody, první gól přišel až ve 14 minutě od domácího kapitána Tesaře. Ihned sice poprvé dalo sobě vědět také druhý kapitán Hink, ale Tesař stihl krátce před poločasem vrátit vedení svému celku. Ještě ve 27 minutě svítil na časomíře stav 2:1, ale pak se začaly dít věci. Hink začal deptat domácí hráče i brankáře a střílel jednu branku za druhou. Aby toho nebylo pro domácí málo tak během čtyř minut přišli o tři vyloučené hráče a posledních sedm minut hráli jen se třemi hráči v poli. Nakonec se urodil dvouciferný výsledek, kromě osmi zásahů Hinka se prosadil ještě Šerák R., dvakrát Šulc R. Na domácí straně trochu korigoval skóre Houha. Hink se trefil 8x a nasadil vysoko rekordní laťku.

Dramatické utkání, plné obratů, připravily pro diváky celky domácí slánské Čechie a přeloučských Mazáků, o osudu utkání se nakonec rozhodlo až v závěrečných čtyřech minutách a z vítězství se radovali domácí hráči. Ve slušně hraném utkání domácí borci přesvědčili větší sehraností a kolektivním pojetím hry až v závěru utkání. Lépe začali domácí hráči, kteří se v 5 minutě ujali vedení Volgnerem. Hosté však brzy srovnali Novákem a po 10 minutách 10 minutách hry šli i do vedení po zásahu Rokyty Vojtěcha. Proti však byl Volgner, který zanedlouho srovnal stav. Těsně před přestávkou však hosté udeřili potřetí, prosadil se Vančura, zajistili si nejtěsnější vedení do druhého poločasu. Druhou část hry začali opět lépe domácí, Volgner trefil čistý hattrick a v závěrečných minutách hry se s góly roztrhnul pytel. Mrština pojistil domácí vedení z klasické penalty, u hostů kontroval kontaktním gólem Janecký. Slánští ale drama nepřipustili, třemi góly během tří minut vzali hostům vítr z plachet a došli si pro všechny body, postupně se trefili Jiránek, Náprstek a Volgner počtvrté, hosté ještě trochu snížili góly Janeckého a Jedličky. Poslední slovo ale měli ještě domácí, Mrštinou. Téměř polovinu branek hostitelského celku zařídil Volgner 5 (4+1). U soupeře se dvakrát prosadil Janecký. Čechie se čtvrtou výhrou drží v popředí tabulky, Mazáci zůstávají na dvou výhrách sedmí.

Rakovnický Atlantic si veze všechny body od slánského MCE, většinu branek přinesl druhý poločas, který byl také o hodně kvalitnější než ten první, střelbu režíroval rakovnický Beneš. Od začátku byli hosté lepším celkem, ale nervozita a neproměňování šancí byla doménou obou týmů v první části hry. Na první branku se čekalo celých 12 minut a vstřelili ji hosté Benešem, kterého vzápětí napodobil i Medřický. Domácí se v koncovce neprosadili ani jednou a šli tak do poločasové přestávky s dvoubrankovým mankem. Pozměně stran se hráči zklidnili v koncovce, i hra se vyrovnala, ale hosté byli přeci jen efektivnější ve střelbě. Také brzy navýšili vedení Červeným a Benešem. Domácí zlomili střelecké prokletí až ve 23 minutě Zímou, malou naději na zvrat ještě vykřesal Nykl sedm minut před koncem. Proti byl ale Beneš, který dalšími třemi góly definitivně zlomil odpor domácího celku, ten jen trochu stihl korigovat Kalousem. MCE zůstává na čtyřech bodech ve spodní části tabulky, třetí výhra posunula Rakovník do středu tabulky díky Benešovi 6 (5+1).

Přestřelka na kladenské palubovce u Brazilu proti dobřichovickým Sokolům, přinesla výhru domácímu celku. V bojovném utkání byla hra celkem vyrovnaná, ale hostitelský celek byl přeci jen trochu lepší v koncovce. První branku v úvodní minutě si vstřelili sami hosté. Po 9 minutích hry navýšil vedení kapitán Neumann. Hosté sice velice brzy snížili Plzákem, ale Havlíček ihned vrátil klid třetí brankou. Soupeř bojoval i za tohoto nepříznivého stavu a dočkal se odměny v podobě vyrovnání, nejprve snižoval Onderka a po čtvrthodině hry již to bylo nerozhodně po druhé trefě Plzáka. Závěr první půle však patřil domácím, třemi góly v řadě, od Doležala a dvou zásahů Zelenky, svému soupeři definitivně odskočili. Hosté ještě stihli jednou snížit Černým, ale šli do druhé části hry s dvougólovým mankem. Také začátek druhého poločasu vyšel domácím lépe, přidali další dvě branky Kottem a Dlouhým. Hosté to ještě nezabalili a utkání dohráli se ctí, Plzák se Šlapákem opět snižují, ale to je málo. V závěru se domácí prosazují třikrát, Dlouhý s Neumannem podruhé, gól si dal i Šašek. Také hosté ještě upravují skóre Halenkou a Šlapákem, ale odjíždějí bez bodů a stále zůstávají na nule poslední. Brazil si třetí výhrou pojistil střed tabulky.

Střelcem kola se stali s 8 góly Hink J. z Třebusic. Asistentem kola byl Kočí A. z Příbrami, který přihrával na 6 branek.

Historické statistiky: Svoji 200 branku (nyní 206) trefil Hink J. z Třebusic (10 sezóna)

čekatelé: Atlantic Rakovník – 5 výher do stovky a 1 bod do třístovky (10 sezóna), Viva Příbram – 7 zápasů do stovky (5 sezóna), Průcha J. Čechie Slaný) – 5 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hrubik N. (Čechie Slaný) – 11 branek do dvoustovky (12 sezóna), Bůžek L. (Čechie Slaný) – 13 branek do stovky (7 sezóna), Vymětalík V. (AFC Kralupy) – 6 branek do třístovky (11 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 8 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 4 branky do stovky (13 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 10 branek do stovky (3 sezóna), Schwendt M. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 15 branek do stovky (8 sezóna)

Sestava 5.kola:

Řepka Z. (Rakovník) – Hink J. (Třebusice) 5x, Beneš L. (Rakovník) 2x, Kočí A. (Příbram), Volgner P. (Čechie Slaný)

O1A0501 Futsal Club Brandýsek – PK Třebusice 3 : 12 (2 : 1)

Rozhodčí: Navrátilová Pavla, Chadima Miroslav Diváků: 40 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 23. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 3/7 – H 4/6
Branky (asistence): 14. Tesař Tomáš (Müller David), 18. Tesař Tomáš (Janjič Aleksandar), 35. Houha Karel – 15. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 27. Hink Jaroslav, 28. Hink Jaroslav, 29. Hink Jaroslav (Šerák Martin), 31. Hink Jaroslav, 32. Šerák Radek (Šerák Martin), 33. Šulc Richard (Kubín Martin ml.), 36. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 37. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 38. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 39. Kubín Martin ml. (Čížek František), 40. Šulc Richard
ŽK: Janjič Aleksandar, Tesař Tomáš, Houha Lukáš – Šerák Radek, Čížek František ČK: Toman Matěj, Kroc Lukáš, Müller David – 0
Futsal Club Brandýsek: Janjič Aleksandar, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Houha Lukáš, Houha Karel, Müller David
PK Třebusice: Horsica Miroslav, Hink Jaroslav, Šerák Radek, Šerák Martin, Šulc Richard, Kubín Martin ml., Čížek František, Šulc Kryštof Nejlepší hráči: Hink J., Šerák R. (oba Třebusice), Tesař T. (Brandýsek)

O1A0502 R. S. C. Čechie Slaný – FC Mazáci Přelouč 9 : 6 (2 : 3)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Cílek Martin Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 25. 11. 2018 Výkop: 11:00 AF: D 4/3 – H 5/5
Branky (asistence): 5. Volgner Petr (Řehák Zdeněk), 14. Volgner Petr (Náprstek Radek), 27. Volgner Petr (Řehák Zdeněk), 29. Švásta Ondřej (Volgner Petr), 33. Mrština Bohumil, 35. Jiránek Jakub (Mrština Bohumil), 36. Náprstek Radek (Jiránek Jakub), 38. Volgner Petr (Mrština Bohumil), 39. Mrština Bohumil (Řehák Zdeněk) – 6. Novák Jakub, 10. Rokyta Vojtěch (Rokyta Václav), 19. Vančura Václav (Janecký Josef), 33. Janecký Josef (Novák Jakub), 38. Janecký Josef, 39. Jedlička Martin (Rokyta Václav)
ŽK: Jiránek Jakub – Vančura Václav ČK: 0 – Vančura Václav
R. S. C. Čechie Slaný: Kudrna Michal, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Moravec Rudolf, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Tylšar Ondřej, Volgner Petr
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Vančura Václav, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Janecký Josef, Rokyta Vojtěch, Machačný Luboš, Jirka Michal Nejlepší hráči: Mrština B., Volgner P. (oba Čechie Slaný), Janecký J. (Přelouč)

O1A0503 MCE Slaný – TJTZ Atlantic Rakovník 3 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 24. 11. 2018 Výkop: 19:30 AF: D 3/4 – H 5/2
Branky (asistence): 23. Zíma Tomáš (Maroušek Jan), 33. Nykl Michal (Pospíšil Miroslav ml.), 39. Kalous Lukáš (Pospíšil Miroslav ml.) – 12. Beneš Lukáš, 14. Medřický Martin (Červený Jaroslav), 22. Červený Jaroslav (Beneš Lukáš), 23. Beneš Lukáš (Sklenka Jakub), 33. Beneš Lukáš (Sklenka Jakub), 37. Beneš Lukáš (Řepka Zdeněk), 38. Beneš Lukáš
ŽK: Hovorka Daniel – 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Nykl Michal, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Maroušek Jan, Zíma Tomáš, Říčka Jiří, Kalous Lukáš, Hovorka Daniel
TJTZ Atlantic Rakovník: Řepka Zdeněk, Beneš Lukáš, Sklenka Jakub, Hadrava Jiří, Červený Jaroslav, Vild Daniel, Medřický Martin Nejlepší hráči: Beneš L., Řepka Z. (oba Rakovník), Říčka J. (MCE Slaný)

O1A0504 AFC Kralupy n/Vl – FK VIVA Příbram 6 : 12 (2 : 8)
Rozhodčí: Dragoun Radek, Čikara Petr Diváků: 30 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 25. 11. 2018 Výkop: 18:00 AF: D 6/4 – H 2/4
Branky (asistence): 5. Moravec Lukáš (Karas Roman), 13. Koláček Libor (Tetiva Martin), 22. Koláček Libor (Tetiva Martin), 24. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš), 26. Vymětalík Vladimír (Tetiva Martin), 37. Koláček Libor (Prosický Jaroslav) – 2. Kočí Aleš (Řezáč Filip), 5. Drašnar Ondřej, 6. Kunc Luboš (Kočí Aleš), 8. Drašnar Ondřej (Kočí Aleš), 11. Branžovský Marek (Řezáč Filip), 16. Kočí Aleš (Řezáč Filip), 18. Hanáček Martin (Zykán Jan), 19. Drašnar Ondřej (Řezáč Filip), 23. Řezáč Filip (Kočí Aleš), 26. Kunc Luboš (Kočí Aleš), 37. Řezáč Filip (Kočí Aleš), 38. Branžovský Marek (Kočí Aleš)
ŽK: Koláček Tomáš, Tetiva Martin – 0 ČK: Vymětalík Vladimír, Karas Roman – 0
AFC Kralupy n/Vl: Prosický Jaroslav, Vymětalík Vladimír, Koláček Tomáš, Karas Roman, Tetiva Martin, Koláček Libor, Kaňka Jan, Moravec Lukáš, Mára Michal
FK VIVA Příbram: Solnař Martin, Zykán Jan, Drašnar Ondřej, Steinbauer Petr, Kunc Luboš, Branžovský Marek, Kočí Aleš, Řezáč Filip, Hanáček Martin Nejlepší hráči: Kočí A., Řezáč F. (oba Příbram), Koláček L. (Kralupy)

O1A0505 FC Brazil Kladno – Sokol Dobřichovice 11 : 8 (6 : 4)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Svoboda Richard Diváků: 20 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 25. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 4/6 – H 4/6
Branky (asistence): 1. vlastní, 9. Neumann Radislav (Čampulka David), 11. Havlíček Robin (Dlouhý Pavel), 14. Doležal Jan (Dlouhý Pavel), 17. Zelenka Martin (Čampulka David), 18. Zelenka Martin (Doležal Jan), 25. Kott Tomáš (Doležal Jan), 26. Dlouhý Pavel, 36. Dlouhý Pavel, 37. Šašek David (Dlouhý Pavel), 39. Neumann Radislav (Lír Zdeněk) – 10. Plzák Michal, 13. Onderka Adam (Šlapák Marcel), 14. Plzák Michal (Halenka Jakub), 20. Černý Daniel (Onderka Adam), 23. Plzák Michal (Janoušek Václav), 24. Šlapák Marcel (Onderka Adam), 38. Halenka Jakub (Plzák Michal), 39. Šlapák Marcel (Obermajer Ladislav)
ŽK: Čampulka David – 0
FC Brazil Kladno: Lír Zdeněk, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Čampulka David, Šašek David, Kott Tomáš, Doležal Jan, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Černý Daniel, Janoušek Václav, Obermajer Ladislav, Onderka Adam, Šlapák Marcel, Halenka Jakub, Rada Jan, Plzák Michal, Štědronský Martin Nejlepší hráči: Kott T. (Kladno), Plzák M. (Dobřichovice), Dlouhý P. (Kladno)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF