Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
V pátek bude dohráno 9. kolo, nastoupí Řepka?

V pátek bude dohráno 9. kolo, nastoupí Řepka?

Po čtvrteční předehrávce bude pokračovat VARTA futsal liga zbývajícími zápasy 9. kola. A zraky futsalových příznivců se budou upírat do Uherského Hradiště, kde by podle posledních informací měl v dresu domácích, proti pražské Slavii, nastoupit legendární fotbalista Tomáš Řepka.

O tahu Uherského Hradiště si můžete myslet cokoliv, třeba to, že Řepkův herní styl není s futsalem kompatibilní. Ale faktem zůstává, že futsal se zase jednou dostal do celostátních médií a jak je na tom slavný fotbalista s futsalovým umem se ukáže až v pátek večer. A i vy můžete být prostřednictvím streamu u toho. Na portálu www.LSTV.cz totiž najdete komentovaný přenos z tohoto utkání, mikrofonu se ujme Ondřej Zlámal.

Liga nabízí další tři utkání, zajímavý bude souboj v Liberci, kde se VŠB Ostrava pokusí o další body. V České Lípě se zase pokusí teplický Svarog prodrat na čelo tabulky a svůj náskok na třetí Spartu může zvýšit na šest bodů. Drama se dá čekat i v mělnické hale, kam dorazí Helas.

Program 9. kola VARTA futsal ligy

pátek 23.11.2018
19:30 FTZS Liberec – VŠB Ostrava (SH TU Liberec, Harcov) – textový přenos
20:00 Bazooka Uherské Hradiště – Slavia Praha (SC Slovácká Slavia UH) – livestreamtextový přenos
20:30 Démoni Česká Lípa – Svarog Teplice (MSH Česká Lípa) – textový přenos
20:30 Olympik Mělník – Helas Brno (SH Mělník, Gymnázium) – textový přenos