Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 4. KOLE STČ. KP

Události 4.kola:

Tabulka se nám pomalu začíná diferencovat, na čele je trojice klubů s jedinou porážkou, Brandýsek i přes první letošní porážku v Přelouči drží pozici lídra, Třebusice nadělily další desítku, tentokrát ji inkasovalo Kladno a slánská Čechie zvládla utkání u Rakovníka. Následují čtyři celky se dvěma výhrami, nováček z Přelouče, Příbram (otočila v dohrávce utkání s MCE Slaný po změně stran), Kladno a Rakovník. Ve spodní části tabulky je zatím MCE Slaný a Kralupy. Na chvostu bez bodu jsou Dobřichovice, které nyní nestačily ve druhé části hry na Kralupy. Lídrem aktivity i střelců je Hink J. z Třebusic 21 (16+5), v pozici nejlepšího nahrávače je Kroc L. z Brandýsku s 9 asistencemi.

Statistiky: ve čtvrtém kole měly mírně navrch domácí celky v poměru 3 0 2, domů si přivezly body jen Kralupy z Dobřichovic a slánská Čechie od Rakovníka. Jediný dvouciferný výsledek připravily Třebusice Kladnu (v tomto utkání také padlo nejvíce branek a to 14). K utkáním nastoupilo celkem 82 hráčů, nejvíce jich opět nominoval FC Mazáci Přelouč, tentokrát jen 13, nejméně Brandýsek, jen 6. Celkem bylo vstřeleno 56 branek (průměr na zápas 11,20), domácí jich vstřelili 36 (průměr na zápas 7,20), hosté se trefili 20x, zatím smutný rekord (průměr na zápas 4,00). Druhé kolo sledovalo celkem 145 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do přeloučské haly, a to 60. Uděleny byly celkem jen 4 žluté karty. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Příbram, Přelouč a Brandýsek, celkem po 10, nejslušnějšími celkem v této činnosti byly Třebusice a Rakovník, jen se 3 fauly.

Třebusické PK doma naděluje desítky, tentokrát ji odnesl kladenský Brazil, domácí získali rozhodující náskok těsně před přestávkou, opět řádil kapitán Hink. Z počátku to bylo celkem vyrovnané utkání. První změna skóre přišla v 7 minutě, kdy skóre otevřel Šerák R., zanedlouho navýšil vedení jeho bratr Martin. Po čtvrthodině hry se kontaktní branky dočkali hosté od Hudouska, ale více již hosté nepředvedli. Dva slepené góly před přestávkou definitivně soupeře zlomili, trefili se Hink a Kubín J. Po změně stran již hostitelský celek zcela dominoval a navyšoval své vedení. Hned v úvodu druhé části hry se podruhé prosadil Šerák R., další tří minutovka patřila kanonýru Hinkovi, tři jeho slepené branky potvrdily stabilní střeleckou formu tohoto snajpra v podobě 4 branek za zápas. Mečbol na desítku připravil Kubín M. ml. pro svého brankáře Sedláka. Hosté již jen trochu korigovali góly kapitána Neumanna a Dlouhého. Hink pokračuje ve střeleckých hodech (4+4).

Souboj kralupského AFC s domácím dobřichovickým gólmanem nakonec vyzněl pro hosty, kteří otočili skóre na svoji stranu po změně stran. Utkání hraném ve slušném tempu bylo i velmi korektní. Kralupští měli po celé utkání převahu a v první půli jen díky výbornému brankáři domácích neproměňovali šance. Lépe začali domácí, skóre otevřel domácí snajpr Obermajer, který ještě po 10 minutách přidal pojistku. Hosté odčarovali domácího gólmana v 11 minutě Vymětalíkem. Další změny skóre do přestávky již nenastaly, a tak si hostitelský celek přenesl do přestávky nejtěsnější vedení. Brzy po změně stran domácí udeřili potřetí, trefil, se Černý, ale hostující Moravec zavelel ke zteči, čistým hattrickem během tří minut obrátil skóre na stranu svého klubu. Domácí již nenašli protizbraň, další branky přišly v závěru utkání. Nejprve si hosté své vedení ještě pojistili Koláčkem L. a podruhé se prosadil Vymětalík. Domácí jen kontrovali Černým a Obermajer si vystřelil hattrick. Své galapředstavení završil svoji čtvrtou trefou kralupský Moravec (4+1), dobře mu sekundoval Vymětalík (2+2). Domácí duo Obermajer (3+1), Černý (2+0) svému celku body nepřineslo, a tak si Dobřichovice musí na první body ještě počkat.

Příbramská Viva si v dohrávce kola poradila se slánským MCE až ve druhé části, domácí podržel brankář Solnař, power-play hostů místo snížení přinesla další 4 branky v jejich síti. Dramatické utkání od první minuty, hosté hrající jen se dvěma hráči na střídání měli méně šancí ale ve 13 minutě se ujali vedení Nyklem, Domácí sice dokázali vyrovnat Hanáčkem, ale větší radost měli v přestávce hosté, neboť jim kapitán Snovický vrátil tři minuty poločasem vedení. Po změně stran se ale skóre začalo obracet na stranu hostitele, zásluhou nováčků, po minutě hry vyrovnal Stegbauer a Kočí poslal poprvé svůj celek do vedení. Další pojistka přišla od Řezáče. Hostů ještě svitla naděje v podobě snížení Pospíšilem M. ml., ale domácí celek v důležitých momentech podržel brankář, který obrat skóre nedovolil. Řezáč svým druhým gólem přidal další pojišťovací branku. V závěrečné pětiminutovce hosté ještě zkusili power-play, i vstřelili další kontaktní branku Marouškem, ale domácí stříleli další góly do prázdné slánské branky, v pořadí Kočí, Kunc a Hanáček. Příbram se druhou výhrou posunula do středu tabulky. Slánské MCE si o dvě místa pohoršilo, je osmé.

Slánská Čechie vyhrála na domácím rakovnickým Atlanticem, utkání rozhodly proměněné brejky hostů po změně stran a výborný výkon jejich brankáře Vošmíka. Obě mužstva hrála od prvních minut útočný futsal, v prvním poločase s minimem faulů. Úvod vyšel lépe hostům, kteří zásluhou dvou tref Náprstka získali vedení, ale po 10 minutách hry se to nelíbilo domácímu Medřickému, který během jediné minuty vyrovnal stav. O chvíli později se již domácí radovali z prvního vedení, po trefě Vodrážky. Hosté stihli ještě do poločasu srovnat Mrštinou a oba celky šly do druhé části za nerozhodného stavu. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe hostům, podruhé se prosadil Mrština. Domácím se moc střelecky již nevedlo, a tak hosté v závěru své vedení ještě navýšili dvěma zásahy Volgnera. Domácí již stihli jen kontrovat v závěrečné minutě Kučerou. Hosty držel aktivní Mrština (2+2) s gólmanem Vošmíkem, u domácích byl nejaktivnější Medřický (2+0).

Přeloučtí Mazáci si smlsli nad torzem dosavadního lídra, Brandýsku, k pohodové a vysoké výhře jim stačil první poločas. Hosté přijeli k utkání jen s jediným hráčem na střídání, z A mužstva nastoupil jen Tesař, zbylí hráči byli z rezervního celku a podle toho také vypadal průběh utkání. Defenzivní taktika hostů vycházela jen v úvodních minutách, poté se již hrálo zcela v režii hostitelského celku, který si do přestávky pohodlně zastřílel, druhá půle se již dohrávala z povinnosti a domácí svého nebohého soupeře ušetřili od potupné dvouciferné porážky. Domácí udeřili hned v úvodní minutě Novákem, zanedlouho pojistil vedení Janecký, hosté sice vstřelili kontaktní branku Haškem, ale domácí pokračovali v kanonádě, na dvě slepené branky Vančury a Nováka navázal pátým gólem ještě Březina. Hosté využili 10mPK ke snížení kapitánem Tesařem, ale to bylo od hostů vše. Pak již jen přihlíželi, jak padají do jejich branky další míče. Do přestávky se ještě trefili Cápay, Janecký a Vanžura. Luxusní šestibrankový náskok dovolil domácím polevení ve střelbě, mohli si to dovolit. Druhý poločas skončil 1:1, hostující Tesař se trefil po půlhodině hry, skóre uzavřel 8 minut před koncem domácí Janecký. Domácí ofenzivu režírovala dvojice Janecký (3+3), Vančura (2+3). Hosté přišli o neporazitelnost, ale zůstávají na čele.

Střelci kola se stali se 4 góly Hink J. z Třebusic a Moravec L. z Kralup. Asistentem kola byl Hink J. Třebusic, který přihrával na 4 branky.

Statistiky: 200 zápas odehrály Třebusice (10 sezóna).

čekatelé: Atlantic Rakovník – 6 výher do stovky a 4 body do třístovky (10 sezóna),

Viva Příbram – 8 zápasů do stovky (5 sezóna), Průcha J. Čechie Slaný) – 5 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hrubik N. (Čechie Slaný) – 11 branek do dvoustovky (12 sezóna), Bůžek L. (Čechie Slaný) – 13 branek do stovky (7 sezóna), Vymětalík V. (AFC Kralupy) – 8 branek do třístovky (11 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 9 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 4 branky do stovky (13 sezóna), Hink J. (PK Třebusice) – 2 branek do dvoustovky (10 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 10 branek do stovky (3 sezóna), Schwendt M. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 15 branek do stovky (8 sezóna)

Doplnění statistik z předešlých kol: 2.kolo – 700 branku Příbrami (5 sezóna) trefil Řezáč F., 3.kolo – 1400 branku Třebusic (10 sezóna) vsítil Hink J., 3.kolo – 400 branku Brandýsku (3 sezóna) vstřelil Tesař T.

Sestava 4.kola:

Solnař M. (Příbram) – Hink J. (Třebusice) 4x, Moravec L. (Kralupy), Vančura V. (Přelouč), Mrština B. (Čechie Slaný)

O1A0401 PK Třebusice – FC Brazil Kladno 10 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Chadima Miroslav, Bázler Jiří Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 16. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 1/2 – H 3/4
Branky (asistence): 7. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 11. Šerák Martin (Hink Jaroslav), 18. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 20. Kubín Jan (Hink Jaroslav), 22. Šerák Radek (Sedlák Michal), 27. Hink Jaroslav, 28. Hink Jaroslav, 30. Hink Jaroslav, 33. Kubín Martin ml. (Hink Jaroslav), 34. Sedlák Michal – 13. Hudousek Marek (Čampulka David), 33. Neumann Radislav (Čampulka David), 37. Dlouhý Pavel (Hudousek Marek)
ŽK: 0 – Doležal Jan
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Kinský Lukáš, Kubín Jan, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Martin ml., Šulc Richard
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin, Čampulka David, Hudousek Marek, Kořínek Libor Nejlepší hráči: Hink J., Kubín M. ml. (oba Třebusice), Hudousek M. (Kladno)

O1A0402 Sokol Dobřichovice – AFC Kralupy n/Vl 5 : 7 (2 : 1)
Rozhodčí: Čikara Petr, Peták Jan Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 16. 11. 2018 Výkop: 20:00 AF: D 4/5 – H 2/3
Branky (asistence): 7. Obermajer Ladislav (Šlapák Marcel), 10. Obermajer Ladislav (Halenka Jakub), 23. Černý Daniel (Šlapák Marcel), 38. Černý Daniel (Obermajer Ladislav), 39. Obermajer Ladislav (Šlapák Marcel) – 11. Vymětalík Vladimír (Koláček Tomáš), 24. Moravec Lukáš (Koláček Libor), 25. Moravec Lukáš (Koláček Tomáš), 27. Moravec Lukáš (Vymětalík Vladimír), 36. Koláček Libor (Moravec Lukáš), 38. Vymětalík Vladimír (Ševčík Patrik), 40. Moravec Lukáš (Vymětalík Vladimír)
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Černý Daniel, Obermajer Ladislav, Šlapák Marcel, Štědronský Martin, Plzák Michal
AFC Kralupy n/Vl: Ševčík Patrik, Vymětalík Vladimír, Koláček Tomáš, Koláček Libor, Karas Roman, Kaňka Jan, Moravec Lukáš, Ocásek Vítězslav Nejlepší hráči: Moravec L., Vymětalík V. (oba Kralupy), Geissler J. (Dobřichovice)

O1A0403 FK VIVA Příbram – MCE Slaný 8 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Chyba Michal, Peták Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 21. 11. 2018 Výkop: 20:15 AF: D 4/6 – H 0/4
Branky (asistence): 11. Hanáček Martin (Kunc Luboš), 21. Kočí Aleš (Řezáč Filip), 23. Steinbauer Petr (Kočí Aleš), 24. Řezáč Filip (Riegel Jan), 35. Řezáč Filip, 36. Kočí Aleš (Hanáček Martin), 37. Kunc Luboš, 38. Hanáček Martin (Riegel Jan) – 13. Nykl Michal (Volf Libor), 17. Snovický Jan (Pospíšil Miroslav ml.), 33. Pospíšil Miroslav ml., 36. Maroušek Jan (Snovický Jan)
ŽK: 0 – Pustai Simon, Snovický Jan
FK VIVA Příbram: Solnař Martin, Zykán Jan, Steinbauer Petr, Riegel Jan, Kočí Aleš, Kunc Luboš, Havelka Lukáš, Branžovský Marek, Řezáč Filip, Hanáček Martin
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Maroušek Jan, Říčka Jiří, Nykl Michal, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml. Nejlepší hráči: Solnař M. (Příbram), Pospíšil M. ml. (MCE Slaný), Řezáč F. (Příbram)

O1A0404 TJTZ Atlantic Rakovník – R. S. C. Čechie Slaný 4 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Svoboda Richard, Šnýdr Miroslav Diváků: 20 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 16. 11. 2018 Výkop: 20:30 AF: D 1/2 – H 1/6
Branky (asistence): 10. Medřický Martin (Kučera Marek), 11. Medřický Martin (Beneš Lukáš), 15. Vodrážka Tomáš, 39. Kučera Marek (Beneš Lukáš) – 2. Náprstek Radek (Mrština Bohumil), 5. Náprstek Radek (Mrština Bohumil), 18. Mrština Bohumil, 24. Mrština Bohumil (Řehák Zdeněk), 32. Volgner Petr (Tylšar Ondřej), 37. Volgner Petr (Řehák Zdeněk)
TJTZ Atlantic Rakovník: Kabele Petr, John Petr, Beneš Lukáš, Vodrážka Tomáš, Medřický Martin, Spal Štěpán, Sýkora Jonáš, Kučera Marek
R. S. C. Čechie Slaný: Vošmík Petr, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Volgner Petr, Tylšar Ondřej, Náprstek Radek, Moravec Rudolf, Řehák Zdeněk Nejlepší hráči: Mrština B., Vošmík P. (oba Čechie Slaný), Beneš L. (Rakovník)

O1A0405 FC Mazáci Přelouč – Futsal Club Brandýsek 9 : 3 (8 : 2)
Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil Diváků: 60 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 17. 11. 2018 Výkop: 18:00 AF: D 6/4 – H 6/4
Branky (asistence): 1. Novák Jakub (Janecký Josef), 5. Janecký Josef (Vančura Václav), 8. Vančura Václav (Janecký Josef), 9. Novák Jakub (Janecký Josef), 13. Březina Milan (Vančura Václav), 18. Cápay Libor (Rokyta Václav), 19. Janecký Josef (Vančura Václav), 20. Vančura Václav, 34. Janecký Josef – 6. Hašek Ondřej (Toman Matěj), 13. Tesař Tomáš, 29. Tesař Tomáš (Hašek Ondřej)
ŽK: 0 – Tesař Tomáš
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Janecký Josef, Šimon Jakub, Cápay Libor, Rokyta Vojtěch, Jirka Michal
Futsal Club Brandýsek: Hora Petr, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Ruprich Tomáš, Mladý Petr, Hašek Ondřej Nejlepší hráči: Vančura V., Rokyta V. (oba Přelouč), Tesař T. (Brandýsek)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF