Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 2. KOLE DIVIZE „A“

Události 2.kola:

Po dvou kolech zůstaly bez bodové ztráty jen dva celky Slatina a slánský Hrasl, obě svá utkání nezvládl ústecký Combix. Každé utkání mělo jiný průběh, chomutovské Atletico získalo výhru v závěru utkání, Slatina udělila lekci v podobě desítky nováčkovi chomutovskému Baníku B, slánský Hrasl vyškolil kolínský SKP z koncovky a pražské Kobylisy rozhodly o výhře hned v úvodu utkání nad nekompletním turnovským Dalmachem. V čele aktivity je Punčochář M. ze Slatiny 11 (9+2), který kraluje i střelcům.

Statistiky: ve druhém kole dopadl souboj domácí hosté nerozhodně 2 0 2, domů si přivezly body Atletico Chomutov a Slatina. K vidění byl jen dvouciferný výsledek, kdy Slatina nadělila desítku rezervě Baníku Chomutov. Nejvíce branek padlo v utkání slánského Hraslu s kolínským SKP, a to 13. K utkáním nastoupilo celkem 72 hráčů, nejvíce, 12, jich nominoval chomutovský Baník B. Celkem bylo vstřeleno 38 branek (průměr na zápas 9,50), domácí jich vstřelili 18 (průměr na zápas 4,50), hosté se trefili 20x (průměr na zápas 5,00). Druhé kolo sledovalo celkem jen 80 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do chomutovské haly na Baník B, a to 30. Uděleny bylo celkem jen 2 žluté karty. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral chomutovský Baník B, celkem 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Slatina s pouhým 1 faulem.

Pražské Kobylisy si poradily v domácím prostředí s turnovským Dalmachem, raketový náskok z úvodních minut vydržel hostitelskému celku po celé utkání. Utkání hrané ve vysokém tempu, od branky k brance, Více střeleckých možností si vytvořili domácí hráči, které také brzy zúročili brankami. Hned v 1 minutě otevřel skóre Doležal. Za dalších 5 minut již svítilo skóre 2:0 po vlastenci hostů, kteří se střelecky trápili. Když dali domácí třetí branku Slaninou, bylo prakticky rozhodnuto. Až těsně před přestávkou smazali hosté nulu na svém kontě Špínou. Také druhou část hry začali lepé domácí, Faltýnek vrátil domácím tříbrankové vedení. V závěru mohli hosté ještě utkání trochu zdramatizovat, ale výhodu 10mPK neproměnili. Až minutu před koncem snížil Veber, ale to na bodový zisk nestačilo. U domácích byl u všech branek Faltýnek (1+2). Hostům chybělo několik klíčových hráčů a bylo to znát.

Chomutovské Atletico zaskočilo domácí ústecký Combix dvakrát ve druhém poločase a veze si nakonec všechny body, hosté rozhodli v závěrečné pětiminutovce z brejků, domácí power-play přineslo již jen snížení. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém měly obě mužstva šance na vstřelení branek, ale ani jednu nedokázaly využít, a tak stále svítilo na ukazateli spíše fotbalové skóre 0:0. Diváci se tak dočkali branek až po změně stran. Hostitelský celek úvod druhé části hry trochu zaspal a hosté získali dvoubrankové vedení po trefách Kadlece a Myšičky. Domácí to ale nerozhodilo a také oni dvěma slepenými góly srovnali stav. Nejprve snížil Schmied a ihned poté trefil nerozhodný stav Čermák. V závěru však domácí hráči chybovali v rozehrávce a nabídli soupeři, konkrétně Myšičkovi, brejky, kterými Atleticu vrátil vedení a zkompletoval si i čistý hattrick. Domácí ještě zkusili smazat gólové manko hrou power-play, ale ta jim přinesla již jen kontaktní branku Barnáta, 20 vteřin před koncem. Hosty táhla dvojice Myšička (3+1), Kadlec (1+2), u domácích vyčnívala nová posila Čermák.

Slatina zaslouženě a vysoko vyhrála u chomutovského Baníku B, zkušenost měla jasně navrch, domácí mládí potřebuje ještě futsalově vyzrát. Utkání se hrálo za stálé velké převahy hostujícího celku a také již po dvou minutách hry otevřel skóre Punčochář. Domácí posila Cicko se brzy vyrovnal, ale to bylo od hostitelského celku na dlouhou dobu vše. Hostům vrátil vedení kapitán Paluka. Pojistky vedení přišly vzápětí, podruhé se mezi střelce zapsali Punčochář s Palukou a před přestávkou se trefil ještě také Beneš. Stejný obraz hry nabídla i druhá polovina utkání. Punčochář si po 6 minut druhého poločasu vystřelil hattrick. Hosté kontrovali opět jen jedinou trefou, od Loukoty. Další branky padaly jen do domácí sítě. Další hattrick byl na světa Palukou, podruhé se trefil Beneš a Jeřábek připravil mečbol na desítku pro Klempta v poslední minutě hry. U hostů dominovali dva zmíněný hattrickáři, Paluka (3+0) a Punčochář (3+1) a Slatina se udržuje bez ztráty na čele. Premiéra (ještě má dohrávku 1.kola) rezervě Baníku vůbec nevyšla.

Slánský Hrasl dal na své palubovce kolínskému SKP lekci z produktivity, v herně vyrovnaném utkání rozhodl již úvodní raketový start domácího celku. Hostitelskému celku vyšel vstup do utkání nad očekávání, když ve 4 minutě svítil na ukazateli skóre stav již 3:0. Skóre otevřel hned v první minutě Kuba, vzápětí navýšil vedení Eichler a dílo úvodu dokončil svým druhým zásahem opět Kuba. Hosté sice hráli v poli vyrovnanou partii, ale nevycházela jim koncovka. Střelecké trápení protrhl až po čtvrthodině hry Kovařík, ale to byl jediný přesný zásah hostů do přestávky. To domácí hráči stihli v první půli ještě své vedení navýšit na rozdíl čtyř branek, přesně zamířil kapitán Peška a také Rossler. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé části, když se nadále hrál oboustranně kvalitní futsal, střelecky se však dařilo více domácím. Mezi střelce se zapsal Krivák, Kozák a 2x Klusáček. U hostů se po změně stran skóroval jen Navrátil, ale jeho čistý hattrick během 9 minut na body nestačil. U slánských byl nejaktivnější Kuba O. (2+2), u kolínských Navrátil J. (3+0). Hrasl pokračuje bez bodové ztráty, SKP si musí na první výhru ještě počkat.

Střelci kola se stali s hattricky Punčochář M., Paluka L. (oba Slatina), Myšička K. (A. Chomutov) a Navrátil J. (SKP Kolín). Z asistentů se tentokrát nikdo nevyznamenal.

Statistiky:

čekatelé: Landvojtovič J. ml. (Hrasl Slaný) – 7 bodů v aktivitě do dvoustovky (192+101), 8 branek do stovky, 8 sezóna, Procházka D. (Hrasl Slaný) – 9 branek do stovky, 8 sezóna, Landvojtovič V. (Hrasl Slaný) – 12 bodů v aktivitě, 88 (49+39), 8 sezóna, Seifert L. (SKP Kolín) – 6 bodů v aktivitě do stovky 94 (50+44), 6 sezóna, Škopek Michal (SKP Kolín) – 12 bodů v aktivitě do stovky 88 (35+53), 10 sezóna, Kovařík J. (SKP Kolín) – 13 bodů v aktivitě do stovky 87 (56+31), 5 sezóna

Sestava 2.kola:

Havelka L. (Kobylisy Praha) – Punčochář M. (Slatina), Paluka L. (Slatina), Myšička K. (Atletico Chomutov), Kuba O. (Hrasl Slaný)

O1A0201 FK Kobylisy Praha – TJ FC Dalmach Turnov 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (8,5), Navrátilová Pavla (8,5) Delegát: Polák Ivo Diváků: 5 Místo konání: SH VŠE Praha Datum konání: 11. 11. 2018 Výkop: 19:20 AF: D 3/6 – H 3/5
Branky (asistence): 1. Doležal Jan (Faltýnek Tomáš), 6. vlastní, 12. Slanina Richard (Faltýnek Tomáš), 24. Faltýnek Tomáš (Doležal Jan) – 20. Špína Marcel (Fedorko Jan), 39. Veber Štěpán (Hanzl Tomáš)
ŽK: 0 – Špína Marcel
FK Kobylisy Praha: Havelka Lukáš, Vácha Zdeněk, Mareček Jakub, Franc David, Skirka Lukáš, Novák Tomáš, Slanina Richard, Faltýnek Tomáš, Doležal Jan, vlastní
TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Fedorko Jan, Hanzl Tomáš, Špína Marcel, Veber Štěpán Nejlepší hráči: Doležal J., Faltýnek T. (oba Praha), Špína M. (Turnov)

O1A0202 Gold Combix Ústí n/L – FC Atletico Chomutov 3 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Lutka Josef (8,3), Macháček Jiří (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 15 Místo konání: SH WHC Ústí Datum konání: 9. 11. 2018 Výkop: 20:20 AF: D 2/4 – H 5/5
Branky (asistence): 28. Schmied Lukáš (Kupka Radek), 29. Čermák Dominik (Kupka Radek), 40. Barnat Petr (Schmied Lukáš) – 23. Kadlec Petr (Myšička Karel), 24. Myšička Karel (Kadlec Petr), 34. Myšička Karel (Kadlec Petr), 35. Myšička Karel
Gold Combix Ústí n/L: Sláma Vít, Kubala David, Schmied Lukáš, Al-Eraidi Samir, Vondráček Michal, Barnat Petr, Kupka Radek, Čermák Dominik
FC Atletico Chomutov: Novotný Petr, Moravec Miloslav, Myšička Karel, Král Jan, Bachor Filip, Hajný Vladimír, Vondráček Denis, Kadlec Petr Nejlepší hráči: Kadlec P., Myšička K. (oba Atletico Chomutov), Čermák D. (Ústí)

O1A0203 FC Baník Chomutov B – FC Slatina 2006 2 : 10 (1 : 5)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 30 Místo konání: SH Chomutov Datum konání: 10. 11. 2018 Výkop: 20:30 AF: D 2/1 – H 1/0
Branky (asistence): 4. Cicko Tomáš (Dolechek Danyil), 26. Loukota Tomáš – 2. Punčochář Michal, 9. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 12. Punčochář Michal (Tenkl Martin), 16. Paluka Lukáš (Klempt Kamil), 17. Beneš Jan (Punčochář Michal), 26. Punčochář Michal (Kapitán Jakub), 27. Paluka Lukáš (Jeřábek Jan), 29. Beneš Jan (Kapitán Jakub), 39. Jeřábek Jan (Tenkl Martin), 40. Klempt Kamil (Beneš Jan)
FC Baník Chomutov B: Kulhánek Tomáš, Zoula Ladislav, Tykal Tomáš, Šlégr Václav, Zrebňák David, Koutník David, Loukota Tomáš, Kibal Radek, Cicko Tomáš, Procházka David, Šlachta Jakub, Dolechek Danyil
FC Slatina 2006: Šídlo Kamil, Paluka Lukáš, Kapitán Jakub, Klempt Kamil, Beneš Jan, Tenkl Martin, Punčochář Michal, Jeřábek Jan Nejlepší hráči: Punčochář M., Paluka L., Beneš J. (všichni Slatina)

O1A0204 HRASL Slaný – SKP Kolín 9 : 4 (5 : 1)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 9. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 3/6 – H 3/3
Branky (asistence): 1. Kuba Ondřej (Rössler Lukáš), 2. Eichler Tomáš (Klusáček Petr), 4. Kuba Ondřej (Krivák Patrik), 15. Peška Jan (Kuba Ondřej), 17. Rössler Lukáš (Kuba Ondřej), 25. Krivák Patrik (Kozák Petr), 27. Kozák Petr (Eichler Tomáš), 29. Klusáček Petr (Eichler Tomáš), 39. Kozák Petr – 15. Kovařík Jakub (Král Michal), 26. Navrátil Jakub (Škopek Michal), 29. Navrátil Jakub (Škopek Michal), 35. Navrátil Jakub
ŽK: 0 – Bora Aleksandr
HRASL Slaný: Dlouhý Michal, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít, Rössler Lukáš, Kozák Petr, Krivák Patrik, Eichler Tomáš
SKP Kolín: Černý Jiří, Seifert Lukáš, Škopek Michal, Král Michal, Navrátil Jakub, Kovařík Jakub, Bora Aleksandr, Šváb Tomáš Nejlepší hráči: Kuba O. (Slaný), Navrátil J. (Kolín), Eichler T. (Slaný)