Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Okresní komise futsalu Kladno připravuje vydání Ročenky 2011/2012

Okresní komise futsalu Kladno připravuje vydání Ročenky 2011/2012

Do konce prázdnin je naplánováno zveřejnění Ročenky Okresní komise futsalu Kladno 2011/12, která mapuje především okresní futsalové soutěže v uplynulé sezóně. Zájemci zde budou moci vyhledat konečné tabulky všech soutěží od 1. celostátní ligy až po nejnižší okresní soutěž II. třídy a působení našich celků v těchto soutěžích. K dispozici budou historické tabulky a přehled vítězů jednotlivých soutěží. Všechny celky z okresu Kladno, případně hrající kladenské okresní soutěže, zde budou mít uvedené hráčské statistiky s počtem startů a branek jednotlivých hráčů. V části, věnující se okresnímu přeboru, bude k nalezení i historická tabulka nejlepších střelců a přehled hráčů s nejvyšším počtem utkání v této soutěži. K dispozici budou i statistiky soutěže žen, včetně výsledků Mistrovství ČR.

Ročenka obsahuje i statistický přehled rozhodčích okresních soutěží, průběh turnajů, včetně 17. ročníku Memoriálu Petra Slance, výsledky ankety o nejlepšího futsalistu okresu Kladno za rok 2011. Připravovaná ročenka tak přinese mnoho užitečných informací pro funkcionáře či kronikáře jednotlivých celků, ale i futsalové příznivce či potencionální sponzory.

Jako malou ochutnávku přinášíme historickou tabulku Okresního přeboru Kladenska za období let 1995 až 2012. V té se po prvenství v posledním ročníku nejvyšší okresní soutěže dostala do čela slánská Sparta, stíhaná dvojicí 1. FC Bresson Kladno a RSC Čechie Slaný „B“. Právě kladenský celek odehrál nejvíce sezón v okresním přeboru, a to plných třináct. Celkem se do historie nejvyšší okresní soutěže zapsalo zatím 52. týmů, posledním nováčkem byl kladenský 1. FC Slavoj. Historická tabulka Okresního přeboru zde.