Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 1. KOLE DIVIZE „A“

STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 1. KOLE DIVIZE „A“

Události 1.kola:

Slánský Hrasl zlomil odpor pražských Kobylis na své palubovce až po půlhodině hry, nekompletní hosté nezvládli závěrečnou pasáž hry, kdy inkasovali 5 branek během 10 minut. V prvním poločase se hrálo naprosto vyrovnané utkání, čemuž odpovídal i vývoj skóre. Jako první se z branky radovali domácí, když se ve 4 minutě prosadil Eichler. Hosté odpověděli za dalších šest minut hry Faltýnkem. Řada dalších šancí pak zůstala na obou stranách nevyužita, a tak se dalších branek dočkali hráči i přítomní diváci až po změně stran. Také první část druhého poločasu byla velmi podobná té úvodní. Domácí si vrátili vedení ve 25 minutě Rosslerem, ale i na tento stav hosté zareagovali vyrovnávací brankou od Nováka. Přiblížil se rozhodující moment utkání, domácí po půlhodině hry odskočili svému soupeři o dvě branky, během jedné minuty přesně zamířili Kuba a Landvojtovič V. Tím byl odpor pražských hráčů zlomen, sice jim nelze upřít snahu o zvrat nepříznivého skóre, ale hostitelský celek kontroval hru. Své vítězství ještě domácí potvrdili dalšími třemi góly od Klusáčka, Eichlera a Kuby. Soupeř již jen v závěru kontroval Novákem. Nejaktivnějším domácím hráčem byl Eichler (2+1), u hostů to byl Novák (2+0).

 

Domácí Slatina zvládla dramatický souboj s ústeckým Combixem, utkání plné zvratů, hosté ztratili čtyřbrankové vedení, domácím pomohly i standartní situace v podobě jedné penalty a dvou 10mPK. Utkání bylo od začátku vyrovnané, obě mužstva hrála útočný futsal a tím si vytvářely mnoho brankových příležitostí. Lépe začali domácí, kteří po 6 minutách hry vedli o dvě branky, které zařídili Beneš a Punčochář z penalty. Hosté se v koncovce osmělili až po čtvrthodině hry a třemi góly během tří minut strhli vedení na svoji stranu. Stíhačku začal Lácha s Al-Eraidim, vedení trefil Kupka. V té samé minutě sice domácí srovnali druhou trefou Punčocháře, ale ještě do poločasového hvizdu dvakrát inkasovali, po střelách Urbánszkého a Láchy. Spokojenější šli tak do přestávky hosté. Hned v úvodu druhé části hry si zkompletoval hattrick ústecký Al-Eraidi a v tu dobu měli hosté utkání plně pod svou kontrolou. Ale ani tento nepříznivý stav domácí nezlomil, začali lépe kombinovat a gólové manko se postupně smazávalo. Nejprve snížil ve 23 minutě Beneš a pak přišla domácí gólová smršť v závěrečné devítiminutovce, v podobě 7 branek. Dokonalý obrat domácímu celku vyšel na jedničku, soupeř se již nevzpamatoval a další branky nepřidal. Závěrečnou kanonádu začal Punčochář (trefil se ještě 4x, z toho 2x z 10mPK), k němu se přidali Beneš, Klempt a Hanuščík. Na dvouciferné výhře hostitelského celku se podílel nejvíce Punčochář (6+1) s Benešem (3+1), u hostůtrefil hatrrick Al-Eraidi, ale tentokrát to na body nestačilo.

 

Turnovský Dalmach si veze vysokou a zcela zaslouženou výhru od chomutovského Atletica, domácím nevycházela střelba, tým poskládaný převážně z hráčů B celku a mladých hráčů na zkušenějšího soupeře nestačil. Utkání se hrálo za stálé převahy hostujícího celku, kterou od začátku potvrzoval i střelecky. Skóre otevřel v 5 minutě Pařízek, o minutu později navýšil vedení Randák. Další pojistky do přestávky poslali Hurt D. a opět Randák. Domácí kontrovali alespoň čestnou brankou těsně před poločasem, Králem. Po změně stran se na další změny skóre čekalo až do závěrečných minut. Branky ale stříleli jen hosté, Randák si připsal další dvě trefy, poté se dvakrát prosadil Tvrdý a gólový účet završil Hurt. Domácí v závěru zkusili hru power-play, ale místo snížení, sami 4x inkasovali, a nakonec nebyli daleko od nepopulární desítky. Hostující ofenzivu řídilo duo Randák (4+1) a Hurt D. (2+3).

Utkání SKP Kolín – FC Baník Chomutov „B“ je odloženo na 25.11.2018.

Statistiky utkání a tabulka po 1. kole zde.