Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Kladenští futsalisté již druzí v tabulce

FK Kladno – FC Baník Chomutov 13:1 (8:0)

Sestava: Kučera, Dvořák – Stejskal, Jaráb, Šnídl, Vašák, Kaválek, Verner, Fujdiar (C), Caizl, Farkaš, Bejbl, Stojka

Trenér: Veselý

Branky: 1. Jaráb (Šnídl), 2. Vašák (Stejskal), 3. Kaválek, 9. Stejskal (Šnídl), 9. Kaválek, 11. Fujdiar (pen.), 13. Vašák (Šnídl), 17. Cajzl, 24. Kaválek (Caizl), 26. Jaráb (Stejskal), 33. Jaráb (Stejskal), 35. Šnídl (Jaráb), 39. Bejbl (Stejskal)

Další 3 body si připisujeme po vysoké výhře nad Baníkem Chomutov. Utkání bylo rychle rozhodnuto, když v 11 min. už na tabuli svítilo skóre 6:0. Naše mužstvo nepolevilo a soupeře jsme nešetřili a do konce poločasu jsme přidali jěště dva zásahy a o přestávku bylo skóre 8:0. Druhý poločas jsme sice inkasovali, ale to bylo vše co jsme soupeři dovolili a zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou.Po tomto utkání nám patří druhé místo v tabulce a ztrácíme 1 bod na první Ustí nad Labem.💪🎉

Další utkání nás čeká v sobotu 10.11.2018 ve 20:30 v Mladé Boleslavi 👏👏

Zdroj: FB stránky klubu