Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
STATISTIKY, REFERÁTY A KOMENTÁŘE PO 1. KOLE STČ. KP

Události 1.kola:

Souboj Atlanticu s třebusickým Hinkem vyzněl lépe pro rakovnický celek. Brankové hody u Brandýsku přinesly všechny body domácímu celku, dobřichovický čarostřelec Obermajer na vše nestačil. Slánská Čechie si poradila s Brazilem, soupeři nepomohla k bodovému zisku ani power-play. Duel letitých soupeřů, slánského MCE a hostujících Kralup, skončil nerozhodně, domácí smazali gólové manko až v závěru utkání. Prvním červeným hříšníkem se stal Maroušek z MCE. Kompletní statistiky budou zpracovány po dohrávce Přelouč – Příbram.

Statistiky:

Rakovnický Atlantic si na domácí stochovské palubovce poradil tím nejtěsnějším rozdílem s třebusickým PK. Hostům, vedeným kapitánem a kanonýrem Hinkem, sice vyšly úvody obou poločasů, ale hostitel si po přestávce zajistil tříbrankové vedení, které již soupeř nedokázal smazat. Utkání začalo lépe pro hosty, již ve 3. minutě dal poprvé o sobě vědět třebusický kapitán a nejlepší hráč loňské sezóny Hink. Po pěti minutách hry ale převzali otěže domácí hráči a potvrdily to i střelecky, vyrovnání zařídil Beneš, o minutu poté zajistil vedení hostitelskému celku Blecha a o čtvrthodině hry navýšil vedení Spal. Do poločasu se již skóre nezměnilo, a tak si domácí přenesli do druhé části hry dvoubrankový náskok. O ten však velice brzy přišli, kontaktní branku vstřelil hned v úvodu druhého poločasu Hink a vzápětí vyrovnal Šulc R. Druhé dějství kopírovalo to první, opět převzali inciativu domácí hráči a třemi góly během 6 minut získali rozhodující náskok, postupně se trefili Beneš, kapitán Doležal a Sklenka. V závěrečné pětiminutovce utkání ještě zdramatizoval dalšími dvěma zásahy hostující kanonýr Hink, ale na body to nestačilo. Hostující ofenzivu řídil kapitán Hink (4+1), u domácího celku zářil Beneš (2+1).

Utkání FC Mazáci Přelouč – FK VIVA Příbram bylo přeloženo na 3.11.2018.

Přestřelku domácího Brandýsku s dobřichovickými Sokoly zvládl lépe hostitelský celek. Utkání rozhodla kromě lepší střelecké produktivity domácího celku také větší sehranost a kolektivní pojetí hry, hostující kanonýr Obermajer byl příliš osamocen. Ve slušně hraném utkání domácím nescházel vynechaný středeční trénink (propůjčili halu reprezentaci ČR) a již v úvodu si vypracovaly dvoubrankové vedení, skóre otevřel ve 2.minutě Růžička, navýšení zařídil Houha K. Hosty to však nijak nezaskočilo a své kanonýrské dovednosti začal předvádět dobřichovický Obermajer, po 7 minutách hry bylo vyrovnáno. Kompaktnější domácí celek si ale velice brzy vrátil vedení Houhou L., které ještě pojistilo třemi zásahy bratrské duo Kroců. Tento čtyřbrankový náskok se ukázal jako rozhodující, u hostů se snažil změnit výsledek jen Obermajer, ale ani jeho 6 branek v řadě zvrat nepřivodilo. Domácí pokračovali v dobré střelbě, sedmý úspěch trefil kapitán Tesař a poté se již rodily hattricky Kroce L. a Růžičky, Kroc P. se trefil 4x. U hostů se mezi střelce zapsal i Halenka v závěru utkání. Domácí kanonádu zajišťoval Kroc P (4+1), Růžička (3+2) a Kroc L. (3+1), u hostů dramatizoval utkání Obermajer (6+0).

Domácí slánská Čechie si celkem hladce poradilo s kladenským Brazilem. Aktivita i přesná koncovka přinesla hostitelskému celku zasloužené vedení, které si udržovali až do konce, hostů nepomohlo ke zvratu ani nasazení brankáře do pole. První půle patřila jednoznačně domácímu celku, který se hned v úvodní minutě ujal vedení Kroutilem. Po pěti minutách pojistil vedení Švásta a těsně před přestávkou se ještě prosadil kapitán Mrština z 10mPK. Hosté byli v koncovce dlouho bezzubí, až těsně před přestávkou snížil Nachtigal. Ani první část druhého dějství zvrat nepřinesla, domácím vrátil tříbrankové vedení Moravec. Hosté kontrovali Havlíčkem, ale opět se prosadili slánští střelci Moravec s Kroutilem a bylo rozhodnuto. Hosté ještě zkusili hru s brankářem v poli, obraz hry se chvílemi měnil a tato herní varianta přinesla jen jednu branku, v poslední minutě se trefil kladenský brankář Doležal. U domácích se střelecky dařilo Kroutilovi (2+1) s Moravcem (2+0), u hostů přihrával na dvě branky Čampulka.

Utkání slánského MCE s hostujícími Kralupami nepoznalo vítěze. Hosté sice měli po celé utkání mírnou převahu, ale v závěru neodolali hostitelskému tlaku a tři minuty před koncem přišli o dva body. Hosté byli od začátku aktivnější a brzy to potvrdili i střelecky, po třech minutách hry otevřel skóre kanonýr Vymětalík a zanedlouho pojistil vedení kapitán Tetiva. Domácí stihli do poločasu jen snížit Říčkou. Hned v úvodu druhé části hry si hosté vrátili dvoubrankové vedení Koláčkem L. domácí odpověděli kontaktní brankou kanonýra Volfa. Když zhruba po půlhodině hry vedli hosté opět o dvě branky, po druhé trefě Tetivy, zdálo se být rozhodnuto. Závěr však vyšel domácímu celku, který vydoloval alespoň remízu, nejprve snížil z penalty Pospíšil ml. a 3 minuty před koncem vyrovnal svoji druhou brankou Volf. Na obou stranách zářili futsaloví „veteráni“, slánský Volf (2+1) a kralupský Vymětalík (1+1), tři branky připravil pro své spoluhráče hostující Moravec. Prvním červeným hříšníkem je Maroušek z MCE.

TJTZ Atlantic Rakovník – PK Třebusice 6 : 5 (3 : 1)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard Diváků: 20 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 26. 10. 2018 Výkop: 20:30 AF: D 2/3 – H 5/2
Branky (asistence): 5. Beneš Lukáš (Spal Štěpán), 6. Blecha Filip (Mates Tomáš), 15. Spal Štěpán (Beneš Lukáš), 24. Beneš Lukáš (Kabele Petr), 28. Doležal Adam (Sklenka Jakub), 29. Sklenka Jakub (Mates Tomáš) – 3. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 21. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 22. Šulc Richard (Hink Jaroslav), 35. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 38. Hink Jaroslav (Šulc Richard)
TJTZ Atlantic Rakovník: Kabele Petr, Doležal Adam, Sklenka Jakub, Mates Tomáš, Spal Štěpán, Blecha Filip, Vávra Jakub, Beneš Lukáš
PK Třebusice: Horsica Miroslav, Hink Jaroslav, Šulc Vojtěch, Kubín Martin, Šulc Richard, Šerák Martin, Šerák Radek, Čížek František Nejlepší hráči: Beneš L. (Atlantic), Hink J. (Třebusice), Spal Š. (Atlantic)

FC Mazáci Přelouč – FK VIVA Příbram

Utkání bude dohráno 3. 11. 2018

Futsal Club Brandýsek – Sokol Dobřichovice 13 : 7 (7 : 4)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Navrátilová Pavla Diváků: 30 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 26. 10. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 4/4 – H 1/5
Branky (asistence): 2. Růžička Jiří (Houha Karel), 3. Houha Karel (Tesař Tomáš), 8. Houha Lukáš (Houha Karel), 12. Kroc Lukáš (Růžička Jiří), 13. Kroc Patrik (Tesař Tomáš), 15. Kroc Lukáš (Růžička Jiří), 16. Tesař Tomáš (Houha Lukáš), 26. Kroc Patrik (Tesař Tomáš), 28. Kroc Lukáš (Houha Karel), 33. Růžička Jiří (Kroc Patrik), 34. Růžička Jiří (Kroc Lukáš), 36. Kroc Patrik (Houha Lukáš), 39. Kroc Patrik (Houha Lukáš) – 3. Obermajer Ladislav (Halenka Jakub), 7. Obermajer Ladislav (Černý Daniel), 15. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 20. Obermajer Ladislav (Janoušek Václav), 22. Obermajer Ladislav, 36. Obermajer Ladislav (Plzák Michal), 37. Halenka Jakub
Futsal Club Brandýsek: Vávra Petr, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Růžička Jiří, Houha Karel, Houha Lukáš, Kroc Lukáš
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Plzák Michal, Halenka Jakub, Janoušek Václav, Obermajer Ladislav, Štědronský Martin, Černý Daniel, Rada Jan Nejlepší hráči: Obermajer L. (Dobřichovice), Tesař T., Kroc P. (oba Brandýsek)

R. S. C. Čechie Slaný – FC Brazil Kladno 6 : 3 (3 : 1)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Orálek Kamil Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 28. 10. 2018 Výkop: 11:00 AF: D 5/7 – H 4/6
Branky (asistence): 1. Kroutil Radovan, 6. Švásta Ondřej (Kvapil Tomáš), 18. Mrština Bohumil, 23. Moravec Rudolf (Kroutil Radovan), 27. Moravec Rudolf, 28. Kroutil Radovan (Mrština Bohumil) – 20. Nachtigal Lukáš (Čampulka David), 24. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 40. Doležal Jan (Čampulka David)
ŽK: 0 – Neumann Radislav
R. S. C. Čechie Slaný: Kudrna Michal, Mrština Bohumil, Kvapil Tomáš, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Kroutil Radovan, Náprstek Radek, Moravec Rudolf, Tylšar Ondřej
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dvořák Josef, Havlíček Robin, Šašek David, Zelenka Martin, Dlouhý Pavel, Nachtigal Lukáš, Čampulka David Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie), Čampulka D. (Brazil), Moravec R. (Čechie)

MCE Slaný – AFC Kralupy n/Vl 4 : 4 (1 : 2)

Rozhodčí: Orálek Kamil, Šnýdr Miroslav Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 26. 10. 2018 Výkop: 19:30 AF: D 1/2 – 4/6
Branky (asistence): 10. Říčka Jiří (Volf Libor), 26. Volf Libor (Pospíšil Miroslav ml.), 29. Pospíšil Miroslav ml., 37. Volf Libor (Pospíšil Miroslav ml.) – 3. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš), 6. Tetiva Martin (Moravec Lukáš), 21. Koláček Libor (Moravec Lukáš), 28. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír)
ŽK: Pospíšil Miroslav ml. – Karas Roman ČK: Maroušek Jan – 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Maroušek Jan, Danda Lukáš, Novotný Filip, Říčka Jiří
AFC Kralupy n/Vl: Prosický Jaroslav, Tetiva Martin, Koláček Libor, Karas Roman, Koláček Tomáš, Moravec Lukáš, Vymětalík Vladimír Nejlepší hráči: Volf L. (MCE), Vymětalík V. (Kralupy), Pospíšil M. ml. (MCE)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KKF