Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
SLANÝ SE STANE CENTREM REGIONÁLNÍHO FUTSALU

SLANÝ SE STANE CENTREM REGIONÁLNÍHO FUTSALU

Jako každoročně, i letos se královské město Slaný stane před nastávající mistrovskou sezónou tradičním centrem regionálního futsalu. V neděli 14. října 2018 se totiž v salonku Restaurace Zimák uskuteční dvě významné akce, a to grémium účastníků Středočeského krajského přeboru a následně pak i grémium účastníků třetí nejvyšší soutěže, divizní skupiny „A“. Statutární zástupci celků na těchto jednáních především doladí rozlosování obou soutěží, následně pak obdrží soutěžní dokumenty a budou seznámeni s novinkami z oblasti pravidel a změn v propozicích soutěží. V průběhu dne se zde také uskuteční jednání členů Středočeské krajské komise futsalu a Oblastní komise futsalu „A“, vše za vedení předsedy těchto řídících komisí Ing. Jiřího Chaloupky.

Začátkem příštího týdne se na stejném místě v úterý 16. října 2018 uskuteční  seminář delegátů a o týden později i seminář rozhodčích divize „A“. Obě skupiny zde budou rovněž seznámeny se všemi změnami v soutěžních dokumentech, následně pak absolvují zkušební část semináře. Tím bude příprava regionálních soutěží zakončena, o víkendu 26. – 28.10.2018 zahájí svým úvodním kolem Středočeský krajský přebor, o týden později o víkendu 2. – 4.11.2018 zahájí divizní skupina „A“.

Kompletní los divizní skupiny „A“ zde.

Kompletní los Středočeského krajského přeboru zde.