Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

FK Kladno – SK Dynamo České Budějovice 5:5 (2:1)

Sestava: Kučera, Tetour – Stejskal (C), Jaráb, Čurda, Šnídl, Farkaš, Kaválek, Vašák, Bejbl, Vokoun, Veber, Stojka

Trenér: Veselý

Branky: Farkaš, Šnídl 2X, Vašák 2X

Druhý zápas sezóny opět dopadl remízou, kdy jsme na domácí půdě ztratili vedení 5:2 a soupeř nás připravil o další dva body. První poločas jsme začali dobře a rychle jsme se dostali do vedení 1:0 a pokračovali jsme dál, kdy Šnídl v 16. minutě svým druhým zásahem zvýšil na 2:0. Hosté dokázali snížit ještě v první části zápasu a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. V druhém dějství jsme si dokázali udělat náskok na 5:2, ale od 30. minuty do 39. minuty nám soupeř stačil vstřelit 3 branky a i přesto, že jsme na konci hráli přesilovku za vyloučení hostujícího Benáta, tak zápas skončil smírně 5:5. Vyzdvihnout lze výkon Martina Kučery, který pochytal spoustu šancí hostů a předvedl několik důležitých zákroků.