Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

I po 4. kole Bazooka stále neporaženA

Nerozhodným výsledkem skončila bitva nováčků a znamená to, že Uherské Hradiště stále prochází soutěží bez porážky. Na nohy se staví Gardenline, které vyhrálo na horké půdě v Mělníku a Helas přesvědčivě zdolal ostravské vysokoškoláky.

Výsledky 4. kola VARTA futsal ligy

FTZS Liberec – Bazooka Uherské Hradiště 5:5 (3:2)
Branky: 7. Žoček, 8. Němec (Žoček), 20. Soukup (Žoček), 24. Krasnický (Soukup), 30. Bína (10 m kop) – 4. Sopůšek, 10. Kaspřák (Malý), 26. Šipka (Křivánek), 31. Kaspřák (Skřivan), 32. Sopůšek

Helas Brno – VŠB-TU Ostrava 8:2 (4:2)
Branky: 7. Štolba (Cupák), 8. Klimeš (Sznapka), 16. Sznapka (Cupák), 19. Cupák, 21. Cupák, 27. Matyska (Cupák), 39. Cupák, 40. Cupák (Lukšija) – 2. Kyselák (Půda), 11. Půda (Černohorský)

Olympik Mělník – Gardenline Litoměřice 3:5 (3:3)
Branky: 2. Vála (Gabčo), 11. Gabčo, 15. Zdržálek (Vokoun) – 11. Rodrigo (Fabricio), 14. Krok (Záruba), 19. Douglas, 31. Hrubý (Záruba), 33. Rodrigo (Krok)

SK Slavia Praha – Svarog FC Teplice 2:4 (0:1)

Branky a nahrávky: 25. Dodo (Leovski), 26. Směřička (Dodo) – 12. Novotný, 23. Černý (Claudinho), 31. Vobořil, 37. Baran (Claudinho).

VÝSLEDKY 2. LIGY – ZÁPAD:

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
O2Z0106 Pampuch Liberec Dynamo Č.Buděj. 5:4 (2:4)
O2Z0201 FK Kladno Dynamo Č.Buděj. 5:5 (2:1) 80
O2Z0206 GMM Jablonec Wizards DDM Praha 8:4 (2:2) 85
O2Z0203 Baník Chomutov BOCA Chotěboř 5:5 (0:1) 100

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 Skóre Body PK (Prav)
1. GMM Jablonec 2 1 1 0 11: 7 4 ( -2)
2. Rapid Ústí n.L. 1 1 0 0 18: 5 3 ( 0)
3. Jerigo 1994 Plzeň 1 1 0 0 5: 2 3 ( 3)
4. MALIBU M.Boleslav 1 1 0 0 3: 1 3 ( 0)
5. Pampuch Liberec 1 1 0 0 5: 4 3 ( 0)
6. BOCA Chotěboř 2 0 2 0 8: 8 2 ( -1)
7. FK Kladno 2 0 2 0 8: 8 2 ( -1)
8. Olympik Mělník B 1 0 1 0 3: 3 1 ( 1)
9. Dynamo Č.Buděj. 2 0 1 1 9: 10 1 ( 1)
10. Baník Chomutov 2 0 1 1 6: 8 1 ( -2)
11. Wizards DDM Praha 2 0 0 2 6: 13 0 ( -3)
12. Legie Příbram 1 0 0 1 5: 18 0 ( 0)

VÝSLEDKY 2. LIGY – VÝCHOD:

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
O2V0105 USK Ostrava Jakubčovice 7:4 (4:0) 60
O2V0202 Jakubčovice FERRAM Opava 8:8 (2:4) 115
O2V0203 Ocel Třinec USK Ostrava 4:2 (1:0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Molík Jan; Delegát: Honěk Jiří
O2V0205 Baník Ostrava Žab.Vlci Brno 5:7 (3:5) 100
O2V0204 ASM D. Loučky VŠSK Zlín 8:3 (2:1) 130

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 Skóre Body PK (Prav)
1. Žab.Vlci Brno 2 2 0 0 14: 7 6 ( 3)
2. Ocel Třinec 2 2 0 0 9: 6 6 ( 3)
3. AC Jeseník 1 1 0 0 6: 3 3 ( 0)
4. Vysoké Mýto 1 1 0 0 5: 2 3 ( 3)
5. USK Ostrava 2 1 0 1 9: 8 3 ( 0)
6. ASM D. Loučky 2 1 0 1 10: 10 3 ( 0)
7. FERRAM Opava 1 0 1 0 8: 8 1 ( 1)
8. Jakubčovice 2 0 1 1 12: 15 1 ( -2)
9. Tango Hodonín 1 0 0 1 2: 5 0 ( -3)
10. Baník Ostrava 2 0 0 2 8: 13 0 ( -3)
11. VŠSK Zlín 2 0 0 2 7: 13 0 ( -3)