Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Kladenští futsalisté středočeský primát neobhájí

Druholigoví futsalisté celku FK Kladno nepotvrdili roli favorita na palubovce neveklovské sportovní haly, kde se v rámci čtvrtfinále středočeské části Poháru FAČR střetli s účastníkem benešovského okresního přeboru, týmem Tenisáci Benešov.

Domácí vstoupili do utkání opatrně, když spoléhali očekávaně především na defenzivu  a čekali co soupeř předvede. Kladenští měli v úvodu mírnou převahu, domácím všakl vyšel jim prakticky hned první protiútok v 7. minutě, za dalších pět minut si pak  domácí gólovou akci zopakovali. Kladenský favorit se po těchto dvou direktech zvedl a dvěma slepenými góly během jedné minuty srovnal stav. Jenže domácí v čele s brankářem Fraňkem výborně bránili a jejich rychlost v kontrech i v kombinaci dělali kladenským velké problémy, k tomu hosté přidali nedůsledné bránění a
výsledkem bylo poločasové dvoubrankové vedení domácí celku, nadšeně povzbuzujícího početnou diváckou kulisou s účastí bubnů i roztleskávaček.

Po změně stran hosté zkoušeli často hrát s pátým hráčem v poli, ale moc šancí si proti konsolidované domácí obraně nevytvořili. Domácí mohli několikrát trefit přes celé hřiště opuštěnou kladenskou svatyni, ale z pěti pokusů jen jednou trefili tyč. Přesto se domácí ještě čtyřikrát prosadili, závěrečné minuty patřili jejich kanonýrovi Haškovi, který trefil čistý hattrick, když vstřelil polovinu gólů svého celku. Hosté jen kontrovali
dvěma góly, ale to na rozjeté Tenisáky nestačilo.

TENISÁCI BENEŠOV – FK KLADNO 8 : 4 (4 : 2)

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Žarnecki Robert. Diváků: 70. Místo konání: SH Neveklov. Datum konání: 11.5.2018. Výkop: 20:00.

Branky: 7. Hašek V., 12. Stibůrek F., 14. Zach O., 18. Průcha Š., 28. Stibůrek D., 34. Hašek V., 39. Hašek V., 42. Hašek V. – 12. Čurda J., 13. Šnídl P., 38. Čurda J., 45. Šnídl P.

Žluté karty: Balík T., Stibůrek D., Stibůrek F.  – Šnídl P., Jaráb M.

Tenisáci Benešov: Franěk Michal – Kořínek Josef, Mareš Václav, Stibůrek Filip, Stibůrek David, Hanka David, Zach Ondřej, Lupač Adam, Balík Tomáš, Průcha Štěpán, Hašek Václav

FK Kladno: Skalák Lukáš – Stejskal Pavel, Vokoun Martin, Čurda Jan, Bejbl Jan, Šnídl Petr, Jaráb Michal, Dvořák Pavel

Více o středočeské části Poháru FAČR k dispozici zde.

Zdroj: Ing. Jiří Chaloupka