Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
O víkendu pokračuje čtvrtfinále středočeského poháru

O víkendu pokračuje čtvrtfinále středočeského poháru

Jediná futsalová soutěž, která se v současnosti hraje, je Pohár FAČR. Jeho středočeská část má nyní na pořadu již čtvrtfinálové souboje. V tom úvodním, který se odehrál již v dubnu, deklasoval ligový Mělník deseti zásahy futsalového nováčka Juniors FC Přelouč. O nastávajícím víkendu se budou hrát další dva čtvrtfinálové duely.

V pátek 11. května 2018 se v neveklovské sportovní hale postaví domácí účastník benešovského okresního přeboru Tenisáci Benešov druholigovým kladenským futsalistům. Utkání má výkop ve 20 hodin a řídit ho budou rozhodčí Velebil a Žarnecky. V neděli 13. května 2018 je pak na programu utkání mezi celky Torpédo Malta Doubrava (OP Mladá Boleslav) a FC Joga Mladá Boleslav (Stč. KP). Utkání se hraje v turnovské sportovní hale, výkop je stanoven na 19 hodinu a řídit jej bude dvojice sudích Trlida, Nagy. Poslední čtvrtfinálový duel ještě svůj termín stanovený nemá, nahlášen musí být nejpozději do 15.5.2018, odehrán pak do konce května.

Více o středočeské části Poháru FAČR k dispozici zde.