Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Zahájena příprava nového soutěžního ročníku regionálních soutěží

Zahájena příprava nového soutěžního ročníku regionálních soutěží

Dlouhodobé mistrovské soutěže sezóny 2017/18 jsou z větší části u konce, v plném proudu je pouze středočeská část Poháru FAČR, na své červnové mistrovství pak čekají kategorie veteránů a žen. Právě v tomto období pak započala příprava dalšího soutěžního ročníku regionálních soutěží, a to divizní skupiny „A“ a Středočeského krajského přeboru.

Obě soutěže se budou hrát v období od 5. října 2018 do 16. března 2019, a to za účasti maximálně dvanácti celků klasickým systémem každý s každým dvakrát. Zájemci o účast v divizi „A“ musí nejpozději do 17. května 2018 zaslat řídící komisi přihlášku do soutěže a zaplatit (případně doplatit) jistinu ve výši 10.000,- Kč. To samé pak musí učinit i zájemci o účast ve Stč. KP s tím, že jistina je ve výši 6.000,- Kč a termín splnění obou náležitostí je stanoven na 24. května 2018.

Všechny přihlášené celky pak obdrží do konce května druhý informační dopis o přípravách soutěže, koncem srpna pak pozvánku na grémium účastníků soutěže, které se uskuteční 22. září 2018 ve Slaném.

Přihlašovat do obou soutěží se mohou především jejich stávající účastníci, celky na příslušných postupových či sestupových místech a dále i další zájemci z řad účastníků kladenských okresních soutěží. Jasno o konečném složení obou soutěží bude koncem května, kdy začne zároveň i příprava nového soutěžního ročníku okresních soutěží.

Úvodní informační dopis divize „A“ zde.

Úvodní informační dopis Středočeského krajského přeboru zde.