Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
HISTORIE DIVIZE A 2017/2018, XV. ROČNÍK

HISTORIE DIVIZE A 2017/2018, XV. ROČNÍK

KONEČNÁ TABULKA 2016/2017

 

Rk   Tým  Záp.    +    0    – Skóre Body (Prav)
 1. PAMPUCH TEAM LIBEREC (N)   22   15 4 3   140:96 49   (16)
 2. LEGIE PŘÍBRAM   22 14 2 6 179:103 44   (11)
 3. REALVESTAV SLATINA   22 13 3 6 147:149 42   (9)
 4. TJ FC DALMACH TURNOV   22 11 6 5   127:92 39   (6)
 5. FC ATLETICO CHOMUTOV (N)   22 11 2 9 131:118 35   (2)
 6. GOLD COMBIX ÚSTÍ N/L (S)   22 10 1 11 108:105 31   (-2)
 7. FK KOBYLISY PRAHA (N)   22 10 0 12 113:114 30   (-3)
 8. HRASL SLANÝ   22 8 5 9 117:120 29   (-4)
 9. FC ARSENAL BENEŠOV   22 9 1 12 114:127 28   (-5)
10. FC BETIS KADAŇ (S)   22 6 3 13  89:149 21   (-12)
11. SKP KOLÍN   22 6 0 16  91:123 18  (-15)
12. TJTZ ATLANTIC RAKOVNÍK   22 5 1   16 105:165 16  (-17)

 

Křížová tabulka

klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
PŘÍBRAM xxx 11:1 9:4 7:4 8:5 4:4 12:6 17:4 7:9 10:1  6:4 18:2
KADAŇ 6:3 xxx 4:10 4:3 5:4 5:5 3:9 8:4 3:3 4:5 8:6  9:8
BENEŠOV 2:9 9:2 xxx 4:3 6:3 6:6 4:5 4:2 4:11 8:2  5:3  4:6
ÚSTÍ N/L 8:4 4:1 5:0 xxx 10:6 3:5 4:4 5:3 5:6 4:2  6:2  6:9
PRAHA 2:1 10:2 6:4 2:3 xxx 6:4 5:3 4:6 3:6 6:3 6:7 5:9
SLANÝ 6:5 6:6 13:7 6:4 8:2 xxx 3:3 6:4 4:11 6:2 6:7 6:7
TURNOV 3:7 8:2 10:6 5:2 11:3 7:0 xxx 9:3 4:4 4:2 5:5 10:4
RAKOVNÍK 4:10 11:4 5:9 4:6 3:12 10:7 5:3 xxx 1:1 3:12 0:10 3:9
LIBEREC 9:5 8:3 8:2 10:9 5:2 5:2 3:6 8:6 xxx 7:4 8:6 7:7
KOLÍN 7::8 5:3 2:7 4:5 3:8 0:5 8:5 7:1 5:3 xxx  6:8  4:5
CHOMUTOV 4:10 7:1 6:5 8:4 2:7 8:5 4:4 12:2 1:5  6:4 xxx 4:8
SLATINA 8:8 10:5 7:4 9:5 5:6 8:4 3:3 2:21 7:3 7:3 7:11 xxx

 

                    STATISTIKA – branky, diváci

                   ————————————                                                  

                                                   Počet          Průměr

Branky celkem:                             1461            11,1

Branky domácí:                               798              6,0

Branky hosté:                                 663              5,0

Diváků:                                        5243             40

 

 

 

2.

TABULKA DOMA

Rk   Tým   Záp.    +    0    –     Skóre Body
 1. Legie Příbram    11    9    1    1  109 : 44   28
 2. Pampuch Team Liberec    11    9    1    1    78 : 52   28
 3. TJ FC Dalmach Turnov    11    8    2    1    76 : 38   26
 4. Gold Combix Ústí n/L    11    7    1    3    60 : 42   22
 5. Realvestav Slatina    11    6    2    3    73 : 73   20
 6. Hrasl Slaný    11    6    2    3    70 : 58   20
 7. FC Betis Kadaň    11    6    1    4    59 : 60   19
 8. FC Atletico Chomutov    11    6    1    4    62 : 55   19
 9. FC Arsenal Benešov    11    6    1    4    56 : 52   19
10. FK Kobylisy Praha    11    6    0    5    55 : 48   18
11. SKP Kolín    11    4    0    7    51 : 59   12
12. TJTZ Atlantic Rakovník    11    3    1    7    49 : 83   10

 

TABULKA VENKU

Rk   Tým   Záp.    +    0    –     Skóre Body
 1. Realvestav Slatina    11    7    1    3    74 : 76   22
 2. Pampuch Team Liberec    11    6    3    2    62 : 44   21
 3. Legie Příbram    11    5    1    5    70 : 59   16
 4. FC Atletico Chomutov    11    5    1    5    69 : 63   16
 5. TJ FC Dalmach Turnov    11    3    4    4    51 : 54   13
 6. FK Kobylisy Praha    11    4    0    7    58 : 66   12
 7. Gold Combix Ústí n/L    11    3    0    8    48 : 63    9
 8. Hrasl Slaný    11    2    3    6    47 : 62    9
 9. FC Arsenal Benešov    11    3    0    8    58 : 75    9
10. SKP Kolín    11    2    0    9    40 : 65    6
11. TJTZ Atlantic Rakovník    11    2    0    9    56 : 82    6
12. FC Betis Kadaň    11    0    1   10    30 : 89    1

STATISTIKA – DIVÁCI doma/venku/celkem

               klub                                       Doma (průměr) Venku (průměr)  Celkem (průměr)
1.FC Betis Kadaň  1000 (90)  465 (42)  1465 (66)
2.Pampuch Team Liberec  750 (68)  575 (52)  1325 (60)
3.TJ FC Dalmach Turnov  900 (81)  380 (34)  1280 (58)
4.Legie Příbram  640 (58)  415 (37)  1055 (47)
5.FC Atletico Chomutov  437 (39)  515 (46)   952 (43)
6.Hrasl Slaný  325 (29)  435 (39)   760 (34)
7.Gold Combix Ústí n/L  325 (29)  390 (35)   715 (32)
8.SKP Kolín  216(19)  425 (38)   641 (29)
9 – 10.FC Arsenal Benešov  180 (16)  395 (35)   575 (26)
          Realvestav Slatina  200 (18)  375 (34)   575 (26)
11.TJTZ Atlantic Rakovník  170 (15)  403 (36)   573 (26)
12.FK Kobylisy Praha  100 (9)  470 (21)   570 (25)

3.

NEJLEPŠÍ V AKTIVITĚ

pořadí, jméno, klub body xxxxxxx pořadí, jméno, klub body
  1. ZÁKOUCKÝ Vojtěch (Legie Pb) 68 (49+19) 16. Klusáček Petr (Hrasl Slaný) 31 (18+13)
  2. Jeřábek Jan (Realvestav Slatina) 61 (34+27) 17. Pohorský Vojtěch (Arsenal Bn) 31 (16+15)
  3. Paluka Lukáš (Realvestav Slatina) 60 (37+23) 18. Tenkl Tomáš (Realvestav Slatina) 31 (16+15)
  4. Rumler Štěpán (Pampuch Liberec) 55 (37+18) 19. Horký Jakub (Arsenal Benešov) 31 (14+17)
  5. Faltýnek Tomáš (Kobylisy Praha) 43 (33+10) 20. Slezák Lukáš (SKP Kolín) 29 (23+6)
  6. Šindelář Petr (Arsenal Benešov) 43 (24+19) 21. Procházka David (Hrasl Slaný) 29 (19+10)
  7. Tošovský Jakub (Legie Příbram) 41 (32+9) 22. Sandr David (Legie Příbram) 29 (18+11)
  8. Randák Matěj (Dalmach Turnov) 40 (26+14) 23. Špína Marcel (Dalmach Turnov) 29 (18+11)
  9. Ludvík Jan (Realvestav Slatina) 40 (20+20) 24. Zákoucký Matěj (Legie Příbram) 29 (13+16)
10. Čeřovský Lukáš (Pampuch Liberec) 37 (31+6) 25. Novotný Vojtěch (Pampuch Lb) 29 (10+19)
11. Vácha Zdeněk (Kobylisy Praha) 37 (23+14) 26. Hurt Daniel (Dalmach Turnov) 28 (18+10)
12. Kuba Ondřej (Hrasl Slaný) 37 (22+15) 27. Jančík David (Kobylisy Praha) 28 (15+13)
13. Pavlica Jan (Atletico Chomutov) 35 (22+13) 28. Mezera Jaroslav (Betis Kadaň) 28 (12+16)
14. Hrdinka Patrik (Betis Kadaň) 34 (20+14) 29. Bachor Filip (Atletico Chomutov) 26 (19+7)
15. Obdržal Miroslav (Legie Příbram) 32 (17+15) 30. Valta Michal (Legie Příbram) 26 (11+15)

 

NEJLEPŠÍ STŘELCI

pořadí, jméno, klub branky xxxxxxxxxxxxxx pořadí, jméno, klub  branky
   1. ZÁKOUCKÝ Vojtěch (Legie Pb)    49 16-17. Bachor Filip (Atlet. Chomutov)    19
2-3. Paluka Lukáš (Realvest. Slatina)    37            Procházka David (Hrasl Slaný)    19
       Rumler Štěpán (Pampuch Liberec)    37 18-21. Hurt Daniel (Dalmach Turnov)    18
   4. Jeřábek Jan (Realvestav Slatina)    34            Klusáček Petr (Hrasl Slaný)    18
   5. Faltýnek Tomáš (Kobylisy Praha)    33            Sandr David (Legie Příbram)    18
   6. Tošovský Jakub (Legie Příbram)    32           Špína Marcel (Dalmach Turnov)    18
   7. Čeřovský Lukáš (Pampuch Lb)    31 22-23. Haba Radek (Betis Kadaň)    17
   8. Randák Matěj (Dalmach Turnov)    26            Obdržal Miroslav (Legie Pb)    17
   9. Šindelář Petr (Arsenal Benešov)    24 24-26. Kovařík Jakub (SKP Kolín)    16
10-11. Slezák Lukáš (SKP Kolín)    23            Pohorský Vojtěch (Arsenal Bn)    16
       Vácha Zdeněk (Kobylisy Praha)    23            Tenkl Tomáš (Realv. Slatina)    16
12-13. Kuba Ondřej (Hrasl Slaný)    22      27. Jančík David (Kobylisy Praha)    15
       Pavlica Jan (Atletico Chomutov)    22 28-30. Horký Jakub (Arsenal Benešov)    14
14-15. Hrdinka Patrik (Betis Kadaň)    20            Valta Petr (Combix Ústí)    14
       Ludvík Jan (Realvestav Slatina)    20            Venta Václav (Legie Příbram)    14

 

ALL STARSY (sestaveno dle nejlepších hráčů ze sestav jednotlivých kol):

 

A.

 

Živnůstka David (Kadaň) 3x

Jeřábek Jan (Slatina) 6x                                                Rumler Štěpán (Liberec) 7x

Paluka Lukáš (Slatina) 6x                                              Zákoucký Vojtěch (Příbram) 6x

—————————————————————————————————————————

B.

 

Havelka Lukáš (Praha) 2x

Čeřovský Lukáš (Liberec) 5x                                          Tošovský Jakub (Příbram) 4x

Faltýnek Tomáš (Praha) 4x                                             Randák Matěj (Turnov) 4x

————————————————————————————————————————–

 

4.

 

C.

 

Šinágl Ladislav (Kadaň) 2x

Petrlák Miroslav (Liberec) 3x                                         Bachor Filip (Chomutov) 3x

Hurt Daniel (Turnov) 3x                                                Slezák Lukáš (Kolín) 3x

 

NEJLEPŠÍ ASISTENTI 

pořadí, jméno, klub počet xxxxxxxxxxxxxx pořadí, jméno, klub Počet
     1. JEŘÁBEK Jan (Realv. Slatina)    27           Valta Michal (Legie Příbram)    15
     2. Paluka Lukáš (Realvest. Slatina)    23 17-20. Doležal Jan (Kobylisy Praha)    14
     3. Ludvík Jan (Realvestav Slatina)    20            Hrdinka Patrik (Betis Kadaň)    14
  4-6. Novotný Vojtěch (Pampuch Lb)    19            Randák Matěj (Dalm. Turnov)    14
         Šindelář Petr (Arsenal Benešov)    19            Vácha Zdeněk (Kobylisy Praha)    14
        Zákoucký Vojtěch (Legie Příbram)    19 21-27. Jančík David (Kobylisy Praha)    13
     7. Rumler Štěpán (Pampuch Lb)    18            Klusáček Petr (Hrasl Slaný)    13
  8-9. Horký Jakub (Arsenal Benešov)    17            Lácha Patrik (Combix Ústí)    13
         Rossler Lukáš (Hrasl Slaný)    17            Naďal Michal (Atl. Chomutov)    13
10-11. Mezera Jaroslav (Betis Kadaň)    16            Pavlica Jan (Atl. Chomutov)    13
         Zákoucký Matěj (Legie Příbram)    16            Šperer Josef (Legie Příbram)    13
12-16. Kuba Ondřej (Hrasl Slaný)    15            Tvrz Petr (Atlantic Rakovník)    13
         Obdržal Miroslav (Legie Příbram)    15 28-29. Sklenka Jakub (Atlantic Rak.)    12
         Pohorský Vojtěch (Arsenal Bn)    15            Soukeník Petr (Pampuch Lb)    12
         Tenkl Tomáš (Realvestav Slatina)    15    

 

HODNOCENÍ ROZHODČÍCH (dle známek od delegátů)

pořadí, jméno, bydliště známka, (zápasy) xxx pořadí, jméno, bydliště známka, (zápasy)
       1, ŠMÍD Jiří (Ústí n/L)  8,46 (5)            Lasch Jiří (Úpohlavy)   8,40 (3)
    2-3. Cílek Martin (Slaný)  8,46 (3)            Kresta Jan (Ústí n/L)   8,40 (2)
           Řeháček Lubomír (Česká Lípa)  8,46 (3) 21-22. Svoboda Richard (Smečno)   8,39 (11)
    4-6. Lafek David (Praha)  8,44 (8)            Říha Jaroslav (Páleček)   8,39 (11)
           Nešněra Filip (Česká Lípa)  8,44 (5) 23-26. Macháček Jiří (Ústí n/L)   8,37 (9)
           Kudrna Ladislav (Přerov n.L)  8,44 (5)            Lutka Josef (Ústí n/L)   8,37 (9)
       7. Novotný Jan (Čižkovice)  8,43 (3)            Stádník Vladimír (Zvoleněves)   8,37 (9)
  8-10. Mollinger Lukáš (Povrly)  8,42 (11)            Hanzlík Jiří (Chabařovice)   8,37 (7)
           Dragoun Radek (Mladá Boleslav)  8,42 (5) 27-28. Nagy Zdeněk (Janov n/N)   8,36 (9)
           Gryc Leoš (Brandýs n/L)  8,42 (4)            Vážan Radek (Praha)   8,36 (8)
     11. Šnýdr Miroslav (Praha)  8,41 (10) 29-31. Čikara Petr (Praha)   8,35 (9)
12-20. Orálek Kamil (Praha)  8,40 (11)            Laštovička Stanislav (Kladno)   8,35 (9)
           Krupa Jan (Jablonec n/N)  8,40 (9)            Čurda Michal (Frýdlant)   8,35 (7)
           Černý Martin (Milovice)  8,40 (8) 32-34. Prágl Martin (Černív)   8,33 (10)
           Velebil Tomáš (Mrač)  8,40 (8)            Vlašič Miroslav (Lovosice)   8,33 (10)
           Cichra David (Roztoky u Prahy)  8,40 (7)            Tuček Michal (Ústí n/L)   8,33 (8)
           Chadima Miroslav (Cvrčovice)  8,40 (6) 35-36. Peták Jan (Hluboš)   8,30 (11)
           Plzák Daniel (Litvínov)  8,40 (6)            Vrtal Bohumil (Liberec)   8,30 (3)

5.

ANKETA NEJLEPŠÍ HRÁČ DIVIZE A 2017/2018

pořadí, jméno, klub body xxxxx pořadí, jméno, klub body
       1, ZÁKOUCKÝ Vojtěch (Legie Pb)  100            Tošovský Jakub (Legie Příbram)    5
       2. Rumler Štěpán (Pampuch Lb)   72 26-30. Hrdinka Patrik (Betis Kadaň)    4
       3. Paluka Lukáš (Realvest. Slatina)   55            Otáhal Václav (Atletico Chomutov)    4
       4. Jeřábek Jan (Realvestav Slatina)   44            Pavlica Jan (Atletico Chomutov)    4
       5. Vácha Zdeněk (Kobylisy Praha)   25            Vítek Pavel (Dalmach Turnov)    4
       6. Čeřovský Lukáš (Pampuch Liberec)   22            Mencl Jaroslav (Dalmach Turnov)    4
       7. Faltýnek Tomáš (Kobylisy Praha)   16 31-35. Bílek Michal (Combix Ústí)    3
       8. Slezák Lukáš (SKP Kolín)   12            Hurt Daniel (Dalmach Turnov)    3
  9-10. Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov)   11            Kabele Petr (Atlantic Rakovník)    3
           Slepčík Dalibor (Combix Ústí)   11            Procházka David (Hrasl Slaný)    3
11-12. Rossler Lukáš (Hrasl Slaný)   10            Sláma Jan (Atlantic Rakovník)    3
           Randák Matěj (Dalmach Turnov)   10 36-42. Bohuněk David (Legie Příbram)    2
13-15. Šperer Josef (Legie Příbram)    9            Čisár Jan (Combix Ústí)    2
           Šindelář Petr (Arsenal Benešov)    9            Král Jan (Atletico Chomutov)    2
           Moravec Dalibor (Pampuch Liberec)    9            Novotný Petr (Atletico Chomutov)    2
16-17. Havelka Lukáš (Kobylisy Praha)    8            Pohorský Vojtěch (Arsenal Benešov)    2
           Červený Jaroslav (Atlantic Rakovník)    8            Schmied Lukáš (Combix Ústí)    2
18-19. Bachor Filip (Atletico Chomutov)    7            Živnůstka David (Betis Kadaň)    2
           Schwendt Matěj (Atlantic Rakovník)    7 43-47. Horký Jakub (Arsenal Benešov)    1
     20. Kuba Ondřej (Hrasl Slaný)    6            Klusáček Petr (Hrasl Slaný)    1
21-25. Beneš Jan (Realvestav Slatina)    5            Landvojtovič Jan ml. (Hrasl Slaný)    1
           Hnízdil Daniel (Hrasl Slaný)    5            Landvojtovič Vít (Hrasl Slaný)    1
           Šinágl Ladislav (Betis Kadaň)    5            Vondráček Denis (Atletico Chomutov)    1
           Škopek Michal (SKP Kolín)    5

Hlasovali: kluby, delegáti, rozhodčí.

 

ANKETA NEJLEPŠÍ ROZHODČÍ DIVIZE A 2017/2018

pořadí, jméno, sídlo body xxxxx pořadí, jméno, sídlo body
        1. ČURDA Michal (Frýdlant)   13 15-17. Lafek David (Praha)    4
    2-3. Cílek Martin (Slaný)   11            Svoboda Richard (Smečno)    4
            Nagy Zdeněk (Janov n/N)   11            Kudrna Ladislav (Přerov n/L)    4
    4-6. Mollinger Lukáš (Povrly)   10 18-19. Řeháček Lubomír Česká Lípa)    3
           Velebil Tomáš (Mrač)   10            Laštovička Stanislav (Kladno)    3
           Orálek Kamil (Praha)   10 20-25. Hanzlík Jiří (Chabařovice)    2
    7-8. Chadima Miroslav (Cvrčovice)    8            Lasch Jiří (Úpohlavy)    2
           Šnýdr Miroslav (Praha)    8            Macháček Jiří (Ústí n/L)    2
       9. Peták Jan (Hluboš)    7            Nešněra Filip (Česká lípa)    2
10-13. Černý Martin (Milovice)    6            Říha Jaroslav (Páleček)    2
           Krupa Jan (Jablonec n/N)    6            Vážan Radek (Praha)    2
           Plzák Daniel (Litvínov)    6 22-28. Čikara Petr (Praha)    1
           Stádník Vladimír (Zvoleněves)    6            Šmíd Jiří (Ústí n/L)    1
     14. Novotný Jan (Čížkovice)    5            Tuček Michal (Ústí n/L)    1

Hlasovali zástupci klubů a delegáti.

6.

 

POŘADÍ NEJLEPŠÍCH MUŽSTEV V HISTORII DIVIZE A

 

 

 

   ročník                  1. místo                   2. místo                   3. místo
2003/2004 1. Selp United Praha 2. 1.HFC Ústí nad Labem 3. Olympik Mělník
2004/2005 1. SK Olympik Mělník 2. Las Lábus Terasy Praha 3. SK Nerrox Liberec
2005/2006 1. Kmochův Odkaz Praha 2. 1. FC Kuvok Česká Lípa 3. Andy (Letka) Liberec
2006/2007 1. Andy Liberec 2. Slavia TU Liberec 3. SKP Kolín
2007/2008 1. TJ FC Dalmach Turnov 2. RSC Čechie Slaný 3. TJTZ Atlantic Rakovník
2008/2009 1. FC Balticflora Teplice 2. SK Alfa Liberec 3. 1.DFK Slaný
2009/2010 1. FC 83 Příbram 2. PK Třebusice 3. 1.DFK Slaný
2010/2011 1. Slavia TU Liberec 2. PK Třebusice 3. F. A. Zole Česká Lípa
2011/2012 1. FC Brandýsek 2. 1.DFK Slaný 3. FC Centurions Teplice
2012/2013 1. Combix Ústí nad Labem 2. FC Balticflora Teplice B 3. PK Třebusice
2013/2014 1. FC Malibu Mladá Boleslav 2. PK Třebusice 3. Legie Příbram
2014/2015 1. FC Betis Kadaň 2. FC Brandýsek 3. ISŠ Příbram
2015/2016 1, FT Zlej sen Liberec 2. FC Baník Chomutov 3. Hrasl Slaný
2016/2017 1. SK Olympik Mělník B 2. Svarog FC Teplice 3. TJ FC Dalmach Turnov
2017/2018 1. Pampuch Team Liberec 2. Legie Příbram 3. Realvestav Slatina

 

         

 

         TABULKA FAIR – PLAY 2017/2018

konečné pořadí

 pořadí                                                 klub                 body
       1.   Benešov 576
       2.  Praha 572
       3.  Slatina 569
       4. Liberec 567
       5. Slaný 564
       6. Kolín 561
       7. Chomutov 560
       8. Kadaň 553
       9. Turnov 546
      10. Ústí n./L. 536
11.-12. Příbram 524
Rakovník 524

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV DIVIZE A PO 15. ROČNÍKU

 Pořadí Klub Počet

sezón

Počet

utkání

Výhry Remízy Prohry      Skóre Body
    1. FC Brandýsek   12   260   127    27  106 1392 : 1194  408
    2. PK Třebusice    9   194    99    23   72 1189 : 1003  320
    3. 1.DFK Slaný   10   218    99    18  101 1323 : 1366  315
    4. SKP KOLÍN (Deportivo)             – 3 body   10   218    84    15  119 1126 : 1365  264
    5. HRASL SLANÝ    7   154    77    18   59   924 : 760  249
    6. LEGIE PŘÍBRAM    7   154    69    16   69   944 : 921  223
    7. FC Malibu Mladá Boleslav    5   110    59    10   41   668 : 562  187
    8. TJTZ ATLANTIC RAKOVNÍK    6 128 56 12   60   754 : 743  180
    9. Andy Liberec    4    86    57     2   27   643 : 465  173
   10. MCE Slaný    5   110    47    12   51   651 : 651  153
 11. FC BETIS KADAŇ    4 88 40 7   41   470 : 493 127
   12. SK Olympik Mělník B    4    84    40     5   39   508 : 484  125
   13. R. S. C. Čechie Slaný    4    84    39     8   37   539 : 535  125
   14. TJ FC DALMACH TURNOV    3 62 38 8   16   392 : 266 122
 15. FC Balticflora (Centurions) Teplice B    3 66 36 4   26   388 : 356  112
 16. Svarog FC (Baltichora) Teplice    2 44 34 5    5   328 : 142  107
   17. SK Olympik Mělník    2    42    34     1    7   303 : 204  103
   18. SK Bílý Balet Děčín                    – 3 body    4    88    32     7   49   423 : 610  100
   19. Slavia TU Liberec    2    44    30     4   10   338 : 229   94
   20. SK Nerrox Liberec    3    66    28    10   28   390 : 355   94
   21. Selp SV Mladá Boleslav B    3    62    26     7   29   299 : 313   85
   22. GOLD COMBIX ÚSTÍ n/L    2    44    26     4   14   308 : 302   82
   23. FC 83 Příbram    2    44    25     7   12   308 : 302   82
   24. AFC Celtic Kladno    4    84    26     4   54   458 : 638   82
   25. 1.FC KuVok Česká Lípa    2    44    24     6   14   283 : 225   78
   26. REALVESTAV SLATINA    2    44    24     4   16   303 : 294   76
   27. Soccer Club Veltěž    4    86    23     5   58   517 : 739   74
   28. Las Labus Terasy Praha    2    42    23     4   15   287 : 203   73
   29. Botafogo Mělník                           – 3 body    4    84    23     6   57   519 : 699   72
   30. Ebárna Kladno    2    44    22     4   18   262 : 236   70
   31. Sokol Dobřichovice    3    66    21     5   40   344 : 406   68
   32. FT Zlej sen Liberec    1    22    20     0    2   234 : 100   60
   33. Selp SV Mladá Boleslav    1    20    20     0    0   213 : 90   60
   34. Kmochův Odkaz Praha    1    22    19     2    1   187 : 59   59
   35. Démoni Česká Lípa    2    44    17     8   19   261 : 226   59
   36. FC Joma Sport Milovice    2    44    17     6   21   203 : 231   57
   37. FC ARSENAL BENEŠOV    2    44    17     3   24   236 : 266   54
   38. FC Mapa Česká Lípa                      – 3 body    3    62    16     5   41   303 : 477   50
   39. PAMPUCH TEAM LIBEREC    1    22    15     4    3   140 : 96   49
   40. Atmos FK Bělá p/B    2    44    15     4   25   245 : 262   49
   41. 1.HFC Ústí n/L    1    20    15     1    4   188 : 112   46
   42. SK Alfa Liberec    1    22    15     1    6   158 : 105   46

 

8.

Pořadí Klub Počet

sezón

Počet

utkání

Výhry Remízy Prohry      Skóre Body
   43. Hostr – Alex Liberec    2    44   13     7   22   185 : 226   46
   44. FC Baník Chomutov    1    22   14     3    5   178 : 117   45
   45. ISŠ Příbram    2    44   13     2   29   175 : 132   44
   46. HFK Příbram    2    44   13     2   29   316 : 420   41
   47. AFC Kralupy n/Vl    2    44   11     6   27   164 : 232   39
   48. Ludis Team Třebenice    2    44   12     3   29   219 : 317   39
   49. F. A. Zole Česká Lípa    1    22   11     4    7   147 : 129   37
   50. SK Kladno B    1    22   11     2    9   145 : 99   35
   51. FC ATLETICO CHOMUTOV    1    22   11     2    9   131 : 118   35
   52. FK GMM Jablonec n/N    1    22   11     0   11   135 : 121   33
   53. Wizards DDM Praha 10    1    22   10     2   10     94 : 102   32
   54. FK KOBYLISY PRAHA    1    22   10     0   12   113 : 114   30
   55. Gardenline Litoměřice    1    22    8     5    9   120 : 135   29
   56. Relax Ústí n/L    2    44    6     1   37   189 : 424   19
   57. SK Jizeran Doubrava Turnov    1    22    6     0   16   103 : 169   18
   58. Inter Interma Liberec    1    22    4     0   18   119 : 222   12
   59. CSKA Výšina                              – 3 body    1    18    3     3   12     95 : 141    9
   60. 1. FC Rohožník Praha    1    22    2     0   20     67 : 362    6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

                                  HISTORICKÁ TABULKA AKTIVITY DIVIZE A PO 15. ROČNÍKU

body, sezóny hráč (klub)                                               xxx body, sezóny                     hráč (klub)                                                  
380 (261+119),7 ZÁKOUCKÝ Vojtěch (Legie Pb) 130 (79+51), 6 HRDLIČKA Jiří (Hrasl Slaný)
357 (269+88), 9 Hink Jaroslav (PK Třebusice) 126 (52+74), 5 Snovický Jan (MCE Slaný)
315 (190+125), 4 Němec Josef (Zlej sen Liberec) 125 (81+44), 3 Stolár Juraj (R.S.C. Čechie Slaný)
309 (205+104),8 SLEZÁK Lukáš (SKP Kolín) 125 (72+53), 5 Hovorka Tomáš (SKP Kolín)
302 (135+167), 9 Šerák Radek (PK Třebusice) 123 (84+39), 4 Bláha Milan (Slavia Tu Liberec)
xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 122 (72+50), 4 Moučka Petr (FC Mapa Česká Lípa)
298 (196+102), 5 Volf Libor (MCE Slaný) 122 (52+70), 5 Kubeš Lukáš (FA Zole Česká Lípa)
282 (191+91), 10 Kubenka Petr (RSC Čechie Slaný) 119 (72+47), 3 Holan Hynek (ISŠ Příbram)
270 (149+121), 10 Kuhn Lukáš (1.DFK Slaný) 119 (64+55), 4 Bělík Zdeněk (FC Malibu M. Bolesl.)
268 (131+137), 7 Růžička Jiří (FC Brandýsek) 118 (80+38), 4 ŠKŮREK Ladislav (Betis Kadaň)
265 (125+140), 9 Kubín Pavel (PK Třebusice) 116 (74+42), 2 Beránek Jaroslav (Slavia Liberec)
257 (156+101),7 KUBA Ondřej (Hrasl Slaný) 116 (83+33), 3 Zeman Michal (Andy Liberec)
244 (146+98), 7 KLUSÁČEK Petr (Hrasl Slaný) 114 (71+43), 2 Ptáček Miroslav (HFK Příbram)
238 (118+120), 12 Rychlý Libor (FC Brandýsek) 113 (83+30), 3 Obermajer Ladislav (S. Dobřichov.)
235 (130+105),7 ROSSLER Lukáš (Hrasl Slaný) 112 (74+38), 2 PALUKA Lukáš (Realv. Slatina)
233 (124+109), 7 Tauš Dominik (1. DFK Slaný) 111 (74+37), 4 Vodrážka Tomáš (Atlantic Rakovník)
229 (154+75), 8 Čížek David (FC Brandýsek) 110 (70+40), 3 TOŠOVSKÝ Jakub (Legie Pb)
212 (108+104),7 VENTA Václav (Legie Pb) 110 (74+36), 4 Maňas Marek (FC Malibu M. Bolesl.)
xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 109 (72+37), 6 Kratochvíl Martin (1.DFK Slaný)
195 (136+59), 9 Raichard Jan (FC Brandýsek) 109 (63+46), 8 Mladý Petr (FC Brandýsek)
194 (106+88), 8 Mrština Bohumil (Čechie Slaný) 109 (64+49), 8 Šerák Martin (PK Třebusice)
194 (112+82), 10 Křeček Lukáš (1.DFK Slaný) 108 (55+53), 3 Plevák Radim (1.DFK Slaný)
191 (92+99), 7 LANDVOJT. Jan ml. (Hrasl Sl) 108 (66+42), 4 Hlůže Jindřich (1.DFK Slaný)
182 (85+97), 7 Suk Petr (PK Třebusice) 108 (60+48), 4 Moták Tomáš (Botafogo Mělník)
180 (123+57), 4 Rác Radek (AFC Celtic Kladno) 107 (66+41), 7 Grubner Adam (FC Brandýsek)
179 (74+105), 7 ŠPERER Josef (Legie Příbram) 106 (63+43), 3 Doležálek Lukáš (Balticfl. Teplice B)
168 (95+73), 6 Peška Jan (Hrasl Slaný) 105 (75+30), 7 NAVRÁTIL Jakub (SKP Kolín)
155 (97+58), 8 Kroc Patrik (FC Brandýsek) 105 (62+43), 4 Matějček Milan (Botafogo M. Bol.)
153 (82+71), 8 Kala Lukáš (PK Třebusice) 103 (53+50), 7 Kubenka Pavel (1.DFK Slaný)
xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 102 (56+46), 4 Zíma Tomáš (MCE Slaný)
149 (103+46), 5 HÁJEK Miroslav (Atlantic Ra) 101 (64+37), 8 Propílek Michal (PK Třebusice)
147 (77+70), 5 Průcha Josef (RSC Čechie Slaný) xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
146 (88+58), 8 Tesař Tomáš (FC Brandýsek)   99 (59+40), 4 Čermák Aleš (Bílý Balet Děčín)
144 (107+37), 5 Remenec Lubomír (SC Veltěž)   98 (71+27), 3 RANDÁK Matěj (Dalmach Tu)
144 (86+58), 10 Kroc Lukáš (FC Brandýsek)   97 (57+40), 3 Nový Martin (SK Kladno B)
142 (101+41), 5 Polanka Petr (FC Malibu M. Bol.)   96 (72+24), 2 Zieber Michal (Ebárna Kladno)
141 (91+50), 7 PROCHÁZKA David (Hrasl Sl)   96 (49+47), 4 Havrda Jaroslav (SKP Kolín)
139 (74+65), 7 VALTA Michal (Legie Příbram)   95 (50+45), 3 Karásek Milan (Atmos FK Bělá)
135 (86+49), 4 Kvapil Tomáš (RSC Čechie Slaný)   94 (50+44), 5 SEIFERT Lukáš (SKP Kolín)
133 (89+44), 6 Šimák Ladislav (Legie Příbram)   94 (52+42), 8 Jindřich Václav (1.DFK Slaný)
132 (60+72), 4 MEZERA Jaroslav (Betis Kad.)   93 (70+23), 1 Krok Lukáš (Combix Ústí n/L)
132 (91+41), 4 Pfeifer Aleš (S.C. Veltěž)   93 (62+31), 5 Vaněk Jiří (FC Brandýsek)
130 (73+57), 3 JEŘÁBEK Jan (Realv. Slatina)   93 (53+40), 5 Husárek Dalibor (MCE Slaný)

 

10.

body, sezóny hráč (klub)                                               xxxx body, sezóny                     hráč (klub)                                                  
  90 (59+31), 3 Janouch Marcel (Botafogo Me)   70 (43+27), 2 ČERVENÝ Jaroslav (Atlantic Ra)
xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   70 (47+23), 2 Soukup Milan (Démoni Česká Lípa)
  89 (66+23), 2 Samek Jiří (L. Lábus Terasy Pha)   70 (54+16), 3 Wágner Tomáš (ISŠ Příbram)
  86 (55+31), 4 KOVAŘÍK Jakub (SKP Kolín)   70 (34+36), 5 Havran Marian (Legie Příbram)
  86 (48+38), 7 LANDVOJTOVIČ Vít (Hrasl Sl) xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  86 (35+51), 9 ŠKOPEK Michal (SKP Kolín)   69 (34+35), 3 ZÁKOUCKÝ Matěj (Legie Pb)
  86 (54+32), 2 Krejčí Karel (ISŠ Příbram)   69 (50+19), 2 Vodička Zdeněk (L. L. Terasy Praha)
  86 (38+48), 5 Mrvík Martin (FC Malibu M. Bol.)   69 (42+27), 3 Kolman Filip (Sokol Dobřichovice)
  85 (53+32), 4 Dvorný Petr (Botafogo Mělník)   69 (35+34), 3 Svoboda Radek (SK Nerrox Liberec)
  83 (57+26), 1 Macháček Pavel (Selp Praha)   69 (43+26), 4 Mrija Andreas (Andy Liberec)
  83 (51+32), 4 Boško David (FC Malibu M. Bol.)   69 (42+27), 5 Vokoun Jiří (Olympik Mělník)
  82 (54+28), 3 Janouš Martin (S. Dobřichovice)   68 (35+33), 5 URBAN Jiří (Atlantic Rakovník)
  82 (37+45), 3 Ciolek Tomáš (S.C. Veltěž)   68 (43+25), 2 Svátek Jan (Selp SV M. Boleslav)
  81 (50+31), 3 Kaválek Martin (FC Brandýsek)   68 (44+24), 6 Ciniburg Miroslav (FC Brandýsek)
  81 (46+35), 3 Kiliján Jakub (Balticflora Tp B)   67 (51+16), 1 Krejčík Kamil (Alfa Liberec)
xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   67 (33+34), 2 Vosyka Slavomír (Combix Ústí n/L)
  79 (47+32), 2 ŠINDELÁŘ Petr (Arsenal Bn)   67 (45+22), 3 Veselý Martin (SK Olympik Mělník)
  79 (42+37), 5 Plintovič Petr (FC Malibu M. Bol.)   67 (47+20), 3 Kubáň František (Mapa Česká Lípa)
  79 (31+48), 10 Cílek Martin (1.DFK Slaný)   67 (25+42), 3 Tyl Jiří (FC Balticflora Teplice B)
  78 (42+36), 6 MEZERA Petr (Legie Příbram)   67 (46+21), 5 Hejduk Roman (1.DFK Slaný)
  78 (44+34), 1 Nový Petr ml. (FC Baník Chom.)   66 (40+26), 2 TENKL Tomáš (Realv. Slatina)
  78 (52+26), 7 Vacek Jan (SKP Kolín)   66 (37+29), 4 LINHART Matěj (SKP Kolín)
  78 (40+38), 10 Lukeš Josef (FC Brandýsek)   66 (41+25), 2 Kuba Václav (HFK Příbram)
  77 (52+25), 2 Baran Jiří (Ludis Třebenice)   66 (40+26), 2 Vymětalík Vladimír (AFC Kralupy)
  77 (35+41), 1 Kovařík Jan (Slavia TU Liberec)   65 (42+23), 1 Kopta Zdeněk (FC Betis Kadaň)
  77 (52+25), 3 Dítě Michal (SK Nerrox Liberec)   65 (51+14), 2 Fitko Martin (Ebárna Kladno)
  77 (36+41), 4 Bernard Tomáš (AFC Celtic Kl)   65 (35+30), 3 Větrovec Pavel (Sokol Dobřichovice)
  76 (42+34), 1 Trutnovský Jiří (Olympik Mělník)   65 (24+41), 3 Kocourek Ondřej (S. Dobřichovice)
  76 (45+31), 4 Jurkeník Karel (S.C. Veltěž)   64 (28+36), 2 LUDVÍK Jan (Realvest. Slatina)
  75 (41+34), 3 Walter David (FC Balticflora Tp)   64 (39+25), 4 Hyka Petr (SK Olympik Mělník)
  75 (51+24), 5 Vacek Jan (SKP Kolín)   63 (34+29), 2 HORKÝ Jakub (Arsenal Bn)
  74 (50+24), 3 Krejčí Martin (FC Balticflora Tp B)   63 (44+19), 1 Žemba Jiří (GMM Jablonec)
  73 (53+20), 1 Benek Aleš (Zlej sen Liberec)   63 (42+21), 1 Černý David (Svarog Teplice)
  73 (40+33), 2 Musil David (Slavia TU Liberec)   63 (40+23), 2 Martínek Lukáš (Kuvok Česká Lípa)
  73 (41+31), 3 Šuba Pavel (SK Olympik Mělník)   63 (30+33), 2 Herian Jan (L. Labus Terasy Praha)
  73 (53+20), 3 Střela Roman (PK Třebusice)   63 (24+39), 5 Chadima Miroslav (Čechie Slaný)
  73 (34+39), 5 Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný)   63 (40+23), 6 Vrána Lukáš (FC Brandýsek)
  72 (35+37), 2 Zelenka Michal (Démoni Č. Lípa)   62 (17+45), 1 Douda Adam (GMM Jablonec)
  72 (53+19), 3 Šimon David (Botafogo Mělník)   61 (31+30), 4 KALOUSEK Zdeněk (Dalm. Tu)
  72 (48+24), 4 Švásta Ondřej (RSC Čechie Sl)   61 (37+24), 1 Beneš Jakub (Zlej sen Liberec)
  72 (40+32), 4 Říčka Jiří (MCE Slaný)   61 (42+19), 1 Kokert David (HFC Ústí n/L)
  72 (46+26), 5 Kohnhauser Rudolf (Malibu Mb)   60 (39+21), 2 SANDR David (Legie Příbram)
  71 (35+36), 5 Vašák Miloslav (Realves. Slatina)   60 (33+27), 5 ŠVÁB Tomáš (SKP Kolín)

 

 

11.

body, sezóny hráč (klub)                                                xxxx body, sezóny                     hráč (klub)                                                  
  60 (34+26), 1 Pohl Tomáš (HFC Ústí n/L)   51 (16+35), 7 KVASNICA Michael (Legie Pb)
  60 (33+27), 2 Vacek Michal (Hostr Alex Liberec)   51 (26+25), 1 Petřík Josef (Dalmach Turnov)
  60 (34+26), 3 Průcha Tomáš (Botafogo Mělník)   51 (36+15), 2 Loskot Jan (S.C. Veltěž)
  60 (29+41), 4 Beran Ladislav (Svarog Teplice)   51 (34+17), 2 Holický Ondřej (Atmos FK Bělá)
xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   51 (31+20), 2 Korejza Milan (Atmos FK Bělá)
  59 (29+30), 2 BENEŠ Jan (Realvest. Slatina)   51 (34+17), 3 Huček Michal (Bílý Balet Děčín)
  59 (35+24), 4 ŽIVNÝ Lukáš (SKP Kolín)   51 (36+15), 4 Provazník Jiří (1.DFK Slaný)
  59 (32+27), 2 Doležel Pavel (Slavia TU Liberec)   51 (27+24), 5 Rolný Pavel (AFC Celtic Kladno)
  59 (37+22), 4 Hubst Petr (SKP Kolín)   50 (30+20), 2 Koucký Vladimír (Relax Ústí)
  59 (32+27), 4 Opočenský Radek (Mapa Č. Lípa)   50 (34+16), 3 Šulc Michal (1.DFK Slaný)
  59 (32+27), 5 Bureš Miloš (Legie Příbram)   50 (31+19), 3 Kocur Milan (SK Nerrox Liberec)
  58 (27+31), 7 VANČÁT Milan (Legie Pb)   50 (37+23), 3 Kutílek Pavel (Andy Liberec)
  58 (32+26), 1 Suchomel Zdeněk (Slavia Lb)   50 (22+28), 3 Bůžek Luboš (R.S.C. Čechie Slaný)
  58 (27+31), 2 Hanzl Zdeněk (Combix Ústí n/L)   50 (19+31), 3 Vecko Ondřej (Andy Liberec)
  58 (38+20), 2 Prágl Miroslav (Ludis Třebenice)   50 (21+29), 4 Hafenrichter Pavel (Čechie Slaný)
  58 (38+20), 3 Gottwald Jan (Nerrox Liberec)   50 (26+24), 5 Pechanec Ondřej (Malibu M. Bolesl.)
  58 (33+25), 4 Měkota Ondřej (PK Třebusice)   50 (25+25), 6 Toman Matěj (FC Brandýsek)
  58 (31+27), 7 Jiránek Jakub (Čechie Slaný) xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  57 (22+35), 2 Červenka Vlastimil (Celtic Kl)   49 (31+18), 2 ŠPÍNA Marcel (Dalmach Turnov)
  56 (35+21), 6 ČECH Jonáš (Legie Příbram)   49 (27+22), 1 Minařík Petr (FC Baník Chomutov)
  56 (34+22), 3 Stokl Robert (FC Brandýsek)   49 (20+29), 1 Buch Zdeněk (ISŠ Příbram)
  56 (33+23), 3 Valenta Jiří (Bílý Balet Děčín)   49 (36+13), 2 Jirsák Jan (SKP Kolín)
  56 (20+36), 3 Fujdiar Josef (Ebárna Kladno)   49 (33+16), 2 Dufek Lukáš (AFC Celtic Kladno)
  56 (35+21), 4 Chaloupka David (Čechie Slaný)   49 (30+19), 3 Vokoun Jiří ml. (Olympik Mělník B)
  55 (37+18), 1 RUMLER Štěpán (Pamp. Lb)   49 (27+22), 4 Dudok Luděk (Botafogo Mělník)
  55 (31+24), 1 Smetana Milan (HFC Ústí n/L)   49 (31+18), 5 Nachtigal Lukáš (FC Brandýsek)
  55 (27+28), 2 Kutílek Ondřej (Andy Liberec)   48 (31+17), 2 HURT Daniel (Dalmach Turnov)
  55 (36+19), 5 Valášek Jiří (PK Třebusice)   48 (28+20), 2 POLÁK Milan (Atalntic Rakovn.)
  54 (32+22), 7 KOZÁK Petr (Hrasl Slaný)   48 (25+23), 1 Rada Tomáš (Kmoch. Odkaz Praha)
  54 (35+19), 1 Mráz Pavel (Selp SV M. Boleslav)   48 (26+22), 2 Zimmermann Emil (Atmos FK Bělá)
  54 (33+21), 1 Žižka Michal (Km. Odkaz Praha)   48 (22+26), 2 Bičík David (Selp SV M. Boleslav)
  54 (31+23), 2 Hájek Jan (HFK Příbram)   48 (20+28), 2 Mirabile František (Nerrox Liberec)
  54 (30+24), 2 Bělina Karel (SK Nerrox Liberec)   47 (37+10), 1 Kmoch Vojtěch (Km. Odkaz Pha)
  54 (28+26), 2 Rejman Martin (Olympik Mělník)   47 (25+22), 1 Salák Michal (Balticflora Teplice)
  54 (32+22), 3 Landyš Jan (Andy Liberec)   47 (27+20), 2 Hurt Vojtěch (Ludis Třebenice)
  53 (30+23), 2 SKLENKA Jakub (Atlantic Ra)   47 (19+28), 2 Macháček Roman (Selp SV Mb)
  53 (27+26), 1 Bína Pavel (Zlej sen Liberec)   46 (20+26), 2 POHORSKÝ Vojtěch (Arsen. Bn)
  53 (33+20), 2 Růžička Antonín (Atlantic Ra)   46 (25+21), 3 HEJDUK Zdeněk (SKP Kolín)
  53 (31+22), 2 Kvajsar Michal (Atmos FK Bělá)   46 (22+24), 7 FUNDA Ladislav (SKP Kolín)
  53 (30+23), 3 Malý Petr (AFC Celtic Kladno)   46 (27+19), 1 Šiler Petr (Ebárna Kladno)
  53 (27+26), 3 Neumann Ondřej (Olympik Me)   46 (28+18), 2 Dvořák Jan (S.C. Veltěž)
  53 (24+29), 4 Hovorka Jan (SKP Kolín)   46 (23+23), 2 Malák Marek (SK Olympik Mělník)
  52 (34+18), 4 Šnídl Jopsef (Atlantic Rakovník)   46 (25+21), 5 Pangrác Michal (SKP Kolín)
  51(24+27), 3 TVRZ Petr (Atlantic Rakovník   45 (26+19), 2 Žák Aleksandr (Svarog Teplice)

12.

body, sezóny hráč (klub)                                               xxxx body, sezóny                      hráč (klub)                                                  
  45 (23+22), 3 Šulc Vojtěch (PK Třebusice)   39 (8+31), 4 Zelenka Václav (PK Třebusice)
  44 (25+19), 2 VERNER David (Arsenal Bn)   39 (25+14), 5 Cába Filip (PK Třebusice)
  44 (24+20), 2 PAŘÍZEK Michal (Dalm. Tu)   38 (24+14), 1 Švec Martin (Démoni Česká Lípa)
  44 (26+18), 3 MENCL Jaroslav (Dalm. Tu)   38 (29+9), 2 Holeček Michal (Selp SV M. Bolesl.)
  44 (18+26), 7 HNÍZDIL Daniel (Hrasl Slaný)   38 (26+12), 2 Drbal Martin (MCE Slaný)
  44 (30+14), 3 Smitka Milan (1.DFK Slaný)   38 (26+13), 2 Betyár Miroslav (Bílý Balet Děčín)
  44 (25+19), 3 Urban Petr (Atlantic Rakovník)   38 (25+13), 2 Fojtík Jan (Relax Ústí n/L)
  44 (31+13), 4 Černý Zdeněk (Botafogo Mělník)   38 (24+14), 2 Čibenka Richard (FC Betis Kadaň)
  44 (30+14), 4 Šebesta Petr (1.DFK Slaný)   38 (16+22), 2 Beránek Michal (S.C. Veltěž)
  43 (33+10), 1 FALTÝNEK Tomáš (Kobyl. Pha   38 (26+12), 3 Kadeřábek Jan (Mapa Česká Lípa)
  43 (34+9), 1 Barnát Jan (Balticflora Teplice)   38 (25+13), 3 Mudrych Petr (Bílý Balet Děčín)
  43 (20+23), 2 Škoda Zdeněk (Relax Ústí n/L)   38 (19+19), 5 Hamšík Michal (SK Olympik Mělník)
  43 (24+19), 3 Bouška Přemysl (1.DFK Slaný)   37 (31+6), 1 ČEŘOVSKÝ Lukáš (Pampuch Lb)
  43 (17+26), 4 Vystrčil Martin (Andy Liberec)   37 (23+14), 1 VÁCHA Zdeněk (Kobylisy Praha)
  42 (25+17), 2 FILIP Miroslav (Arsenal Bn)   37 (18+19), 3 KLEMPT Kamil (Realv. Slatina)
  42 (35+7), 2 Vobecký Martin (Kuvok Č. Lípa)   37 (23+14), 1 Špicar Patrik (FC Baník Chomutov)
  42 (20+22), 3 Vaněk Matěj (SK Nerrox Liberec)   37 (20+17), 1 Hladík Roman (Combix Ústí n/L)
  42 (20+22), 3 Skramužský Jakub (Malibu Mb)   37 (19+18), 1 Soukup Lukáš (Interma Liberec)
  42 (28+14), 5 Leskovjan Miroslav (Malibu Mb)   37 (17+20), 3 Trojan Aleš (Ebárna Kladno)
  41 (27+14), 2 Tomek Jiří (Wizards DDM Praha)   37 (23+14), 4 Kurucz Ladislav (Selp SV M. Bolesl.)
  41 (23+18), 2 Kropáček Vladimír (Andy Liberec)   37 (23+14), 4 Vykoukal Lukáš (Andy Liberec)
  41 (20+21), 2 Bobek Milan (Slavia TU Liberec)   37 (8+29), 10 Grubner Jan (FC Brandýsek)
  41 (19+22), 2 Hanuš Tomáš (SK Olympik Me)   36 (22+14), 2 HRDINKA Patrik (Betis Kadaň)
  41 (21+20), 5 Čermák Jan (Botafogo Mělník)   36 (15+21), 2 SEVERIN Jan (Atlantic Rakovn.)
  40 (14+26), 7 FROLÍK Jakub (Hrasl Slaný)   36 (21+15), 1 Turek Tomáš (Las L. Terasy Praha)
  40 (18+22), 1 Sussmilch Jakub (Betis Kadaň)   36 (19+17), 1 Komorník Milan (Km. Odkaz Praha)
  40 (25+15), 2 Řeřábek Martin (Terasy Praha)   36 (18+18), 1 Volešák Ladislav (Km. Odkaz Praha)
  40 (21+19), 2 Makula Kamil (Andy Liberec)   36 (16+20), 1 Budský Martin (Interma Liberec)
  40 (21+19), 3 Mamiyev Aleksandr (Balticfl. Tp)   36 (15+21), 1 Kodeš Karel (Svarog Teplice)
  40 (25+15), 3 Pánek Oldřich (Selp SV M. Bol.)   36 (18+18), 2 Doležal Jan (ISŠ Příbram)
  40 (19+21), 3 Lupa Roman (SK Nerrox Liberec)   36 (17+19), 2 Strejc Josef (FC 83 Příbram)
  40 (31+9), 3 Kubín Martin ml. (PK Třebusice)   35 (22+13), 1 PAVLICA Jan (Atletico Chomut.)
  40 (21+19), 4 Šupka Petr (Bílý Balet Děčín)   35 (26+9), 3 SCHWENDT Matěj (Atlantic Ra)
  40 (23+17), 5 Kolbuch Vlastimil (1.DFK Slaný)   35 (15+20), 1 Chrudimský Filip (Combix Ústí n/L)
xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   35 (22+13), 2 Gabčo Josef ml. (Olympik Mělník)
  39 (28+11), 1 Musil David (Las L. Terasy Praha)   35 (19+16), 2 Nykl Michal (MCE Slaný)
  39 (23+16), 1 Baran Jiří (Svarog Teplice)   35 (19+16), 2 Němeček Ondřej (S.C. Veltěž)
  39 (21+18), 1 Souček Jakub (FA Zole Č. Lípa)   35 (18+17), 2 Stejskal Petr (Selp SV M. Boleslav)
  39 (18+21), 1 Žoček Jakub (Zlej sen Liberec)   35 (14+21), 2 Mlnařík Petr (HFK Příbram)
  39 (29+10), 2 Janáček Martin (J. Sp. Milovice)   34 (23+11), 1 Souček Jakub (SKP Kolín)
  39 (28+11), 2 Beránek Jan (Slavia TU Liberec)   34 (19+15), 1 Peter Jakub (FC Arsenal Benešov)
  39 (23+16), 2 Budějský David (HFK Příbram)   34 (15+17), 1 Koubus Petr (Dalmach Turnov)
  39 (22+17), 2 Tetiva Martin (AFC Kralupy)   34 (22+12), 2 Lačný Matěj (Mapa Česká Lípa)
  39 (20+19), 4 Sedlák Michal (PK Třebusice)   34 (20+14), 2 Tichý Petr (SK Olympik Mělník)

13.

body, sezóny hráč (klub)                                               xxxx body, sezóny                     hráč (klub)                                                  
  34 (21+13), 2 Zdich Václav (Démoni Č. Lípa)   30 (20+10), 1 Kyzlík Luboš (Gardenline Litom.)
  34 (20+14), 2 Tichý Petr (SK Olympik Mělník)   30 (17+13), 1 Adamec Marek (Km. Odkaz Praha)
  34 (16+18), 2 Tunák Miloš (Slavia TU Liberec)   30 (16+14), 1 Frey Pavel (Kmochův Odkaz Praha)
  34 (15+19), 2 Šváb Petr (FC 83 Příbram)   30 (18+12), 2 Beran Radek (Slavia TU Liberec)
  34 (12+22), 2 Černý Ladislav (HFK Příbram)   30 (15+15), 2 Virt Václav (SK Olympik Mělník)
  34 (19+15), 3 Prejsa Tomáš (Olympik Mělník)   30 (10+20), 2 Vacek František (Hostr Alex Liberec)
  34 (19+15), 3 Šromovský Vojtěch (Hrasl Slaný)   30 (17+13), 3 Hudec Vojtěch (Andy Liberec)
  34 (17+17), 3 Just Michal (Bílý Balet Děčín)   30 (16+14), 5 Čížek František (PK Třebusice)
  34 (17+17), 3 Miškovský David (Malibu M. Bol.)  xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  33 (28+5), 2 Novák Petr (S.C. Veltěž)   29 (10+19), 1 NOVOTNÝ Vojtěch (Pampuch Lb
  33 (20+13), 2 Havelka Lukáš (FC 83 Příbram)   29 (13+16), 2 HURT Vojtěch (Dalmach Tu)
  33 (19+14), 2 Půlpán Lukáš (Démoni Č. Lípa)   29 (21+8), 1 Kulhánek Martin (Svarog Teplice)
  33 (17+16), 2 Hajas Pavel (Balticflora Teplice)   29 (19+10), 1 Houra Tomáš (Mapa Česká Lípa)
  33 (15+18), 3 Nedvěd Robert (1.DFK Slaný)   29 (19+10), 1 Sábl Marek (1.DFK Slaný)
  33 (20+13), 4 Kučera Ondřej (Atlantic Ra)   29 (11+18), 1 Fichtner Tomáš (Bílý Balet Děčín)
  32 (17+15), 1 OBDRŽAL Miroslav (Legie Pb)   29 (19+10), 2 Koláček Libor (AFC Kralupy)
  32 (20+12), 2 HEJDA Marek (Atlantic Ra)   29 (17+12), 2 Kučera Jiří (Balticflora Teplice B)
  32 (19+13), 3 ROM Lukáš (Legie Příbram)   29 (12+17), 2 Rainer Jaroslav (Ludis Třebenice)
  32 (18+14), 6 DOLEŽAL Adam (Atlantic Ra)   29 (19+10), 3 Bernard Filip (AFC Celtic Kladno)
  32 (23+9), 1 Pulko Lukáš (CSKA Výšina)   29 (19+10), 3 Rašín Ondřej (Zlej sen Liberec)
  32 (12+20), 1 Marič Matěj (Gardenline Litom.)   29 (13+16), 3 Budinský Roman (Malibu M. Bolesl.)
  32 (25+7), 2 Dohnal Pavel (Botafogo Mělník)   29 (20+9), 4 Meduna Jan (Bílý Balet Děčín)
  32 (24+8), 2 Bartůněk Pavel (Andy Liberec)   28 (15+13), 1 JANČÍK David (Pampuch Liberec
  32 (21+11), 2 Flachbart Jan (Atmos FK Bělá)   28 (22+6), 1 Proksch Petr (SK Olympik Mělník)
  32 (20+12), 2 Houha Lukáš (FC Brandýsek)   28 (16+12), 1 Kuzněcov Jan (FA Zole Česká Lípa)
  32 (18+14), 2 Koláček Tomáš (AFC Kralupy)   28 (15+13), 1 Pilík Pavel (ISŠ Příbram)
  32 (16+16), 2 Konya Tomáš (Selp SV M. Bol.)   28 (14+14), 1 Hakl Filip (Balticflora Teplice)
  32 (13+19), 2 Dušánek Lukáš (Démoni Č. Lípa)   28 (20+8), 2 Juračka Stanislav (83 Příbram)
  32 (9+23), 2 Neagu Kamil (Joma S. Milovice)   28 (16+12), 2 Kracman Matěj (Selp SV M. Bolesl.)
  32 (20+12), 3 Batěk David (SK Nerrox Liberec)   28 (14+14), 2 Čech Pavel (SK Nerrox Liberec)
  32 (17+15), 4 Mitro Lukáš (Bílý Balet Děčín)   28 (16+16), 2 Hovorka Jaroslav (Kuvok Č. Lípa)
  32 (18+13, 2 FARÁŘ Martin (Atl. Chomut.)   28 (17+11), 3 Pálinkáš Robert (FC Betis Kadaň)
  31 (17+14), 1 Svoboda Slavomír (B. Chomutov)   28 (21+7), 4 Homola Richard (SKP Kolín)
  31 (16+15), 1 Novák Jiří ml. (FC Betis Kadaň)   27 (14+13, 2 KRÁL Michal (SKP Kolín)
  31 (23+8), 2 Dutka Jakub (Démoni Č. Lípa)   27 (17+10), 3 VRBA Miroslav (FC Betis Kadaň)
  31 (19+12), 2 Pergl Michal (Selp SV M. Bolesl.)   27 (19+8), 1 Valášek Karel (Interma Liberec)
  31 (19+12), 2 Vorlíček Lukáš (J. Sport Milovice)   27 (17+10), 1 Pereira Richardo (Balticflora Teplice)
  31 (18+13), 2 Roušar David (FC 83 Příbram)   27 (10+17), 1 Trubička Jaroslav (Olympik Mělník)
  31 (16+15), 2 Caizl Pavel (R.S.C. Čechie Slaný)   27 (19+8), 2 Dražan Michal (Legie Příbram)
  31 (12+19), 2 Chalupa Jaroslav (SK Kladno B)   27 (16+11), 2 Palán Lukáš (Hostr Alex Liberec)
  31 (16+15), 3 Plzák Michal (Sokol Dobřichovice)   27 (13+14), 2 Knobloch Jan (Joma Sport Milovice)
  30 (19+11), 2 KREJČÍK Aleš (Dalmach Tu)   27 (13+14), 2 Novák Pavel (Selp SV M. Boleslav)
  30 (8+22), 2 VÍTEK Pavel (Dalmach Tu)   27 (11+16), 2 Pergl David (Sokol Dobřichovice)
  30 (14+16), 4 LODER Jan (Atlantic Rakovn.)   27 (17+10), 3 Vimr Jiří (Ebárna Kladno)

14.

body, sezóny hráč (klub)                                               xxxx body, sezóny                      hráč (klub)                                                  
  27 (13+14), 3 Popovič Petr (Selp SV M. Bolesl.)   24 (15+9), 3 Imlauf Tomáš (Wizards DDM Praha)
  27 (13+14), 3 Vlček Michal (SKP Kolín)   24 (15+9), 3 Wágner Martin (ISŠ Příbram)
  27 (15+15), 4 Jirkovský Radek (AFC Celtic Kl)   24 (13+11), 3 Rychlý Lukáš (PK Třebusice)
  26 (19+7), 1 BACHOR Filip (Atletico Chom)   24 (7+17), 3 Hvězda Jiří (AFC Celtic Kladno)
  26 (11+15), 2 TENKL Martin (Realv. Slatina)   24 (13+11), 4 Strnad Jan (Botafogo Mělník)
  26 (16+10), 1 Váchal Jakub (SC Veltěž)   23 (13+10), 1 MORAVEC Dalibor (Pampuch Lb)
  26 (13+13), 1 Pacík Milan (HFC Ústí n/L)   23 (19+4), 1 Neumann David (Interma Liberec)
  26 (13+13), 1 Sedlák Václav (Balticflora Tp)   23 (18+5), 1 Růžička Michal (CSKA Výšina)
  26 (16+10), 2 Deutsch Jan (Relax Ústí)   23 (9+14), 1 Dubový Lukáš (Slavia TU Liberec)
  26 (14+12), 2 Fiala Jiří (Joma Sport Milovice)   23 (7+16), 1 Fiala Michal (Balticflora Teplice)
  26 (13+13), 3 Murárik Ondřej (Malibu M. Bol.)   23 (13+10), 2 Rameš David (Démoni Česká Lípa)
  26 (12+14), 3 Loder Tomáš (Atlantic Rakovník)   23 (13+10), 2 Vodrážka Michal (Atlantic Rakovník)
  26 (20+6), 5 Kinský Lukáš (PK Třebusice)   23 (11+12), 2 Machek Tomáš (FC 83 Příbram)
  25 (17+8), 1 HABA Radek (Betis Kadaň)   23 (19+4), 3 Bernard Leoš (SK Nerrox Liberec)
  25 (18+7), 1 Vodrážka Tomáš (FA Zole Cl)   23 (13+10), 3 Kohnhauser Vladimír (Malibu Mb)
  25 (16+9), 1 Kunzl Tomáš (Svarog Teplice)   23 (12+11), 3 Rejthárek Michal (SKP Kolín)
  25 (16+9), 1 Havlásek Jan (FA Zole Č. Lípa)   22 (11+11), 1 HAJNÝ Vladimír (Atletico Chom)
  25 (15+10), 1 Vaněk Jiří (Slavia TU Liberec)   22 (18+4), 2 TVRDÝ Vojtěch (Dalmach Tu)
  25 (15+10), 1 Janáček Libor (Andy Liberec)   22 (12+10), 2 BURDA Václav (Atletico Chom.)
  25 (10+15), 1 Šorna Tomáš (FC 83 Příbram)   22 (11+11), 2 CHYTKA Frant. (Legie Příbram)
  25 (17+8), 2 Valenta Dominik (Balticflora Tp)   22 (9+13), 3 ŠTEFAN Jiří (Dalmach Turnov)
  25 (16+9), 2 Škvára Martin (AFC Celtic Kl)   22 (19+3), 1 Mlčovský Jiří (Joma Sport Milovice)
  25 (15+10), 2 Jirásek Jan (SKP Kolín)   22 (18+4), 1 Hůlka Lukáš (Andy Liberec)
  25 (15+10), 2 Holan Pavel (J. Sport Milovice)   22 (14+8), 1 Výborný Filip (Wizards DDM Praha)
  25 (12+13), 2 Cimrman Jakub (MCE Slaný)   22 (12+10), 1 Špulka Michal (S.C. Veltěž)
  25 (11+14), 3 Hlaváček Ondřej (1.DFK Slaný)   22 (12+10), 1 Toman Martin (Atmos FK Bělá)
  25 (14+11), 4 Růžička Karel (Bílý Balet Děčín)   22 (18+4), 2 Muláček Lukáš (Joma Sp. Milovice)
  24 (13+11), 1 KRÁL Jan (Atletico Chomut.)   22 (14+8), 2 Pokorný Jakub (SK Olympik Mělník)
  24 (17+7), 2 ŠIMEK Jiří (Dalmach Turnov)   22 (14+8), 2 Tichý Slavoj (SK Olympik Mělník)
  24 (15+9), 2 CHRPA Martin (Arsenal Bn)   22 (12+10), 2 Rolenc Jan (SK Olympik Mělník B)
  24 (9+15), 2 FRIEDL Tomáš (Combix Ul)   22 (8+14), 2 Kuba Jiří (HFK Příbram)
  24 (18+6), 3 BLECHA Filip (Atlantic Rak.)   22 (7+15), 2 Schovanec Oldřich (Hostr A.Liberec)
  24 (22+2), 1 Vavřich Miroslav (Jiz. Doubrava)   22 (17+5), 3 Dědič Aleš (Bílý Balet Děčín)
  24 (18+6), 1 Sitarčík Richard (Nerrox Liberec)   22 (15+7), 3 Lorenc Tomáš (1.DFK Slaný)
  24 (15+9), 1 Trnka Lukáš (Garden. Litoměřice)   22 (14+8), 4 Janoušek Lubomír (Bílý Balet Děčín)
  24 (15+9), 1 Moško Petr (Balticflora Teplice)   21 (14+7), 1 VALTA Petr (Combix Ústí n/L)
  24 (14+10), 1 Šlapák Karel (Sok. Dobřichovice)   21 (10+11), 2 BARNAT Petr (Combix Ústí n/L)
  24 (12+12), 1 Šerhant Dušan (S.C. Veltěž)   21 (14+7), 1 Hudik Ondřej (Ludis Třebenice)
  24 (11+13), 1 Šídlo Josef (FA Zole Česká Lípa)   21 (13+8), 1 Beránek Jakub (SK Kladno B)
  24 (8+16), 1 Vrabec Pavel (SK Alfa Liberec)   21 (13+8), 1 Brož Vojtěch (FA Zole Česká Lípa)
  24 (16+8), 2 Vitásek Jan (FC 83 Příbram)   21 (12+9), 1 Tříška Hynek (S.C. Veltěž)
  24 (14+10), 2 Filip Vladimír (Selp SV M. Bol.)   21 (11+10), 1 Zvonek Zdeněk (CSKA Výšina)
  24 (10+14), 2 Volf Jiří (FC Malibu Mladá Bol.)   21 (11+10), 1 Muller David (FC Brandýsek)
  24 (20+4), 3 Winkler Petr (Andy Liberec)   21 (9+12), 1 Kraus Jakub (FC Malibu M. Boleslav)

15.

body, sezóny hráč (klub)                                               xxxx body, sezóny                     hráč (klub)                                                   
  21 (15+6), 2 Machek Ondřej (FC 83 Příbram)   19 (8+11), 4 Hlaváč Petr (R. S. C. Čechie Slaný)
  21 (14+7), 2 Sochor Martin (Relax Ústí n/L))   19 (12+7), 5 Dvořáček Michal (Malibu M. Bolesl.)
  21 (9+12), 2 Brenn Pavel (Mapa Česká Lípa)   18 (12+6), 1 PETRLÁK Miroslav (Pampuch Lb
  21 (9+12), 2 Sůra Robert (Slavia TU Liberec)   18 (10+8), 1 MORAVEC Miloslav (Atl. Chom.)
  21 (14+7), 3 Pokorný Martin (FC Brandýsek)   18 (13+5), 1 Dvorný Radim (Olympik Mělník B)
  21 (12+9), 3 Slapnička Libor (FC Brandýsek)   18 (13+5), 1 Lira di Aguiro V. (Balticflora Teplice)
  21 (10+11), 3 Fronk Zbyněk (Atlantic Ra)   18 (13+5), 1 Pytlík Martin (Bílý Balet Děčín)
  21 (8+13), 3 Kocourek František (Dobřichov.)   18 (12+6), 1 Kuzněcov Jan (Interma Liberec)
  20 (12+8), 1 PIVKO Michal (Kobylisy Pha)   18 (12+6), 1 Vyhnal Filip (S. C. Veltěž)
  20 (11+9), 1 VONDRÁČEK Denis (Atl. Cho)   18 (11+7), 1 Fujdiar Josef ml. (Kladno B)
  20 (8+12), 1 SOUKENÍK Petr (Pampuch Lb   18 (11+7), 1 Růžička Jan (Las L. Terasy Praha)
  20 (4+16), 6 ČERNÝ Jiří (SKP Kolín)   18 (11+7), 1 Staroba Zdeněk (ISŠ Příbram)
  20 (18+2), 1 Potočný Roman (Lud. Třebenice)   18 (9+9), 1 Kedroň Marcel (MCE Slaný)
  20 (14+6), 1 Černohorský Arnošt (Combix Úl)   18 (9+9), 1 Koubek Zdeněk (HFC Ústí)
  20 (13+7), 1 Sedlmajer Michal (GMM Jablon.)   18 (9+9), 1 Pechar Tomáš (Km. Odkaz Praha)
  20 (12+8), 1 Avervek Jan (HFC Ústí)   18 (7+11), 1 Smrkovský Pavel (Balticflora Tp)
  20 (12+8), 1 Chropůvka Jan (GMM Jablonec)   18 (6+12), 1 Nedošetko Josef (Jizeran Doubrava)
  20 (8+12), 1 Štajner Jiří (Zlej sen Liberec)   18 (5+13), 1 Vašák Marek (R. S. C. Čechie Slaný)
  20 (13+7), 2 Kurzwell Luboš (Olympik Mělník)   18 (4+14), 1 Treutner Otto (Démoni Česká Lípa)
  20 (13+7), 2 Šoltés Michal (Olympik Mělník)   18 (15+3), 2 Bauer Tomáš (F. C. Brandýsek)
  20 (12+8), 2 Glaser Pavel (Hostr Alex Lb)   18 (12+6), 2 Hansl Filip (MCE Slaný)
  20 (8+12), 2 Sysel Jan (Démoni Česká Lípa)   18 (12+6), 2 Krejčík Marian (Botafogo Mělník)
  20 (5+15), 2 Smaha Tomáš (SC Veltěž)   18 (10+8), 2 Vála Slavomír (SK Olympik Mělník)
xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx   18 (9+9), 2 Pobjecký Milan (FC Mapa Č. Lípa)
  19 (15+4), 1 DLOUHÝ Jakub (Dalmach Tu)   18 (13+5), 3 Zelenka František (SKP Kolín)
  19 (5+14), 1 DOLEŽAL Jan (Kobylisy Pha)   18 (10+8), 3 Štědroňský Martin (S. Dobřichovice)
  19 (10+9), 3 RENDL Tomáš (Atlantic Ra)   18 (9+9), 3 Šindelář Martin (FC 83 Příbram)
  19 (15+4), 1 Pachomov Daniel (Balticflora Tp)   18 (9+9), 5 Bernat Jaroslav (Malibu M. Boleslav)
  19 (14+5), 1 Tomášek Karel (Gardenline Lt) xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  19 (12+7), 1 Hostaš Josef (Slavia TU Liberec) xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  19 (11+8), 1 Schoř Lukáš (Gardenline Litom.)
  19 (11+8), 1 Žáček Ondřej (Arsenal Benešov)
  19 (10+9), 1 Bedrníček Vladimír (B. B. Děčín)
  19 (10+9), 1 Vrabec Karel (SK Alfa Liberec)
  19 (7+12), 1 Hruboň Lukáš (Interma Liberec)
  19 (6+13), 1 Neuberger Michal (GMM Jabl.)
  19 (10+9), 2 Pazderník Jakub (83 Příbram)
  19 (9+10), 2 Marek Lukáš (SKP Kolín)
  19 (9+10), 2 Novák František (Atlantic Rakov.)
  19 (8+11), 2 Nohýnek Lukáš (HFK Příbram)
  19 (6+13), 2 Pavlíček Václav (AFC Kralupy)
  19 (13+6), 3 Toman Ladislav (SK Nerrox Lb)
  19 (11+8), 3 Novák Vladimír (SKP Kolín)
  19 (9+10), 3 Kubsch Marek (SK Nerrox Lb)